Dětský pokoj. Šup sem s fotkami

maximka33
21. zář 2011

Milé maminky, po dvou letech budu synovi měnit pokojíček, a tak hledám inspiraci. pokud máte pokojík, se kterým se chcete pochlubit, šup sem s fotkami. uvítám i popisy, kde se dá koupit nábytek, textil či jiné dekorace. čím víc tím líp 🙂

martiska36
4. dub 2013

@lusyy dávám tip na postel 140x200 dřevěná - známí si objednali z truhlářství Šteker a nám se to moc líbí tak asi od nich taky něco vybereme. Určo mají stránky tak strejda google pomůže, třeba Tě inspiruju.

lusyy
4. dub 2013

@martiska36 díky,mrknu na to.

petanevesta
4. dub 2013

@lusyy postel má 211x87 a když se roztáhne, tak dvakrát takovou šíři, ale je super, je z toho pak normální letiště 😉

lusyy
5. dub 2013

@petanevesta fakt se me libi,asi tedka bychom ji nedostali pod tu sikminu,ale casem ji porid do novyho domecku. Akorat matraci 140tku uz mame, takze kupovat jinou nebudem,tak se chci zeptat a snad to spravne popisi,kdyz se postel rozlozi,slo by to vysunout tak,ze by byla ta sirka na tech 140? Proste ze by nebyla vysunuta cela?je to technicky mozne?

petanevesta
5. dub 2013

@lusyy jo určitě, když to nevysuneš celý, tak můžeš mít i menší šířku...já jsem původně myslela, že to udělá schod, že to výsuvné lůžko bude níž, ale ten rošt je krásně do sebe zapasovanej, takže vysuneš a máš postel v jedné rovině 😉

petanevesta
5. dub 2013

@lusyy takhle to vypadá roztažený 😉

lusyy
5. dub 2013

@petanevesta to je super,to by se Juditce libilo,miluje prostor a rochneni v posteli. Prave jsem bojovala mezi jeji potrebou a velikosti pokojicku,co vlastne zvolit🙂 skoda,ze to asi pod tu sikminu nedostanem,najdu si rozmery vysky,aby se pak nemlatila hlavou o strop. A cena rostu je zvlast nebo je v tom?

petanevesta
5. dub 2013

@lusyy on je v tom takový základní dřevěný rošt z prken a to bohatě stačí, není třeba kupovat ty lamelový, naopak by to vadilo tomu zašupování 😉

checa
9. dub 2013

Může se hodit - všimla jsem si na Globusu soutěže s Hami, všechno maji ve slevě a hraje se o 10.000 na Ikea pokojíček a další věci – super je sleva cca 40% na fotoknihy piklio pro každého, kdo pošle přes web kódy… kdo Hami kupujete, může se to hodit, chce to ještě velké štěstí, protože těch 10tis by se fakt hodilo http://www.klub-maminek.cz/soutez.

mates22
7. kvě 2013

Holky, help!!!!!!!! prosím, nemáte některá doma zatemňovací závěs, blackout s jednostranným potiskem (libovolným, nemusí to být dětskej motiv, si dopředstavím)? Potřebovala bych foto, jak vypadá ta rubová strana, jak to vypadá na okně (druhá strana je šedá), přemýšlím jestli ty a nebo raděj jednobarevné, ale oboustranné... nějak si tu šedou stranu neumím představit, podle mě musí být vidět, když ty závěsy shrnu na stranu................

mates22
8. kvě 2013

tak závěsy už jsem vyřešila s pomocí jedné hodné maminky, ale měla bych dotaz na @maximka33 ...jak si sem dávala odkaz na ty samolepky, drží dobře? Chtěla bych do pokojíčku a obýváku, ale v pokojíčku jednu máme teď od jiné firmy a ta se odlepuje, tak to bych nerada znova. Nemáme ale uplně rovné stěny, sem tam hrbolek, starej barák............ chtěla sem klasickou tapetu, ale za prvně se mi nelíbí žádná a za druhý představa to pak dávat dolů mě taky děsí. Dík moc

leikkka
8. kvě 2013

my máme jen spací kout a hrací kout všude kolem - bydlíme v 1+1 , nejmladší synek (3měsíce) má postýlku vedle naší (stavíme, stěhování do 2 let), tak třeba nějaké nápady pochytím

maximka33
autor
8. kvě 2013

@mates22 ahoj, jj my to tam máme už 3/4 roku a drží dobře. jen se nesmí lepit hned po malování, až tak za 3 dny, až to pořádně uschne. jsem s tím moc spokojená.

duracell79
8. kvě 2013

@petanevesta Pěkný den, moc prosím, odkud jsou ty sovičkové doplňky?? Závěsy atd... Taky Ikea?? Moc děkuji!! Anita 🙂

petanevesta
8. kvě 2013

@duracell79 závěsy i povlečení je z Jysku 😉 jinak z té samé látky mám koupené i povlečení do postýlky, zavinovačku a hrací deku z www.gadeo.cz 😉

duracell79
8. kvě 2013

@petanevesta Aha, děkuji... 🙂 Já objednávala na ušití tašku na kočár vložku a deku v téhle sovičkové a chtěla jsem od paní metráž a ta mi psala, že už ji neprodává, bo už se nedá nikde sehnat... A já jí taky nikde nevyšmloulala 🙂 Chtěla jsem z ní ušít ještě pár věcí. 🙂

petanevesta
8. kvě 2013

@duracell79 na fler.cz jsem z té látky viděla třeba ještě polštářky nebo kapsář 😉

duracell79
8. kvě 2013

@petanevesta Moc děkuji 🙂

lidi
8. kvě 2013

@petanevesta můžu se zeptat...to je nábytek z Ikea?

petanevesta
9. kvě 2013

@lidi ano, vše je Ikea 😉

maximka33
autor
13. čer 2013

nějaké nové pokojíčky?

sofinulik
12. srp 2013

...pokoj pro princeznu....sice se o nej deli s babickou ale jinak to neslo zaridit....jeste nejsou policky na zdich a koberecek a kapsar za posteli...ale uz se na tom pracuje...takhle to zatim vypada..... 🙂

jennyska
12. srp 2013

Ahoj Maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každý se může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Já jsem právě vytvořila články na téma Dětský pokoj a ráda bych Vás poprosila, kdybyste mohly k tomuto článku napsat svou zkušenost s dětským pokojem a vložit ji zde https://www.modrykonik.cz/detsky-pokoj/. Kde jste do něj kupovaly zařízení, na co jste se soustředily, co jste využily/nevyužily atd.

Pokud byste mohly, bylo by to skvělé a pomohlo by to i ostatním maminkám, které právě svým dětem pokojíčky zařizují a shánějí takové zboží, jaké je vhodné a IN do dětských pokojů. 🙂

Děkuji Ti a přeji Vám krásný den!
Jennyska
Asmira team - Modrý koník

noone
13. srp 2013

@sofinulik to je nadhernej lustr 😵 😵 😵 , muzu se zeptat co to je zac, kam pro nej? 🙂

sofinulik
13. srp 2013

@noone ja ho poprve videla v Hornbachu ale pak jsme tady s holkama vypatrali ze ho maji i na netu a i levneji, v Hornbachu stal kolem 1600kc...najdi si ho na netu, jmenuje se detske svitidlo Massive, maji ho ve fialove i v růzove 😉

noone
13. srp 2013

@sofinulik diky moc, nasla jsem ho 🙂 . a sviti poradne, dava normalni svetlo?

sofinulik
14. srp 2013

@noone ja nevim my ho totiz jeste nemame, jen je to můj tip ze ho koupim 🙂

mates22
14. říj 2013

pro oživení diskuze, koupila jsem dceři prvňačce dětskou židli jitro, rostoucí. Mladej se do ní zamiloval a tak je na cestě druhá, on by na ní nejraděj i spal a když chce dcera dělat úkol, tak je pranice. Sice je to investice, ale nervy na to nemám a je fakt super - tvrdé dřevo, ani se nehne 🙂. Takže kdo hledá rostoucí, tak můžu jen doporučit. My teda máme přírodní, ale v barvě jsou taky moc hezký

lucieandrlova
14. říj 2013

Teď už je pokojík zabydlený a postel předělaná na normální, ale jinak to odpovídá... 🙂 nápad je můj dle zboží v obchodech... Nábytek je Baggi, dovozce VM-mont Brno, závěsy s kopretinami Kika, záclony s motýlky Kika, světlo na stěně Ikea, okno s loukou je můj nápad, dekorace do něho prodává návrhářka ze studia U Santošky, Praha 5, koberec je Breno.
Třeba to někomu poslouží jako inspirace...

ninaduskova
30. říj 2013

@camelinka Ahoj.Mohla bych se zeptat kde jsi sehnala ten stojánek??.....viz. první foto,mezi dřevěnými komodamy. Chtěla bych něco podobného k přebalovacímu pultu ještě akorát v menším,ale nemůžu to nikde najít. :( Díky za info. =)