Dětský pokoj. Šup sem s fotkami

maximka33
21. zář 2011

Milé maminky, po dvou letech budu synovi měnit pokojíček, a tak hledám inspiraci. pokud máte pokojík, se kterým se chcete pochlubit, šup sem s fotkami. uvítám i popisy, kde se dá koupit nábytek, textil či jiné dekorace. čím víc tím líp 🙂

jck
26. únor 2012

@mamkamarketa první co vi našel vyhledavač http://www.nejenbarvy.cz/tonovane/tonovaci-prip..., já používala něco podobného co prodávají u nás v obchodě s barvami 🙂

lusyy
27. únor 2012

@mamkamarketa Ahoj,tak my to máme temperkama a mluvili jsme s malířem pokojů a říkal,že to půjde. Stačí jen vzít mokrou houbičku a rozetřít to,pak se to dá prý už v pohodě přebarvit a ani s čistě bílou by prý neměl být problém. Tak doufám,že nekecal 😅

gammaray
27. únor 2012

@majkali ahoj,prosím tě,kde jsi sehnala-koupila ten kobereček s rybičkami?je to smyčka nebo střižený vlas?děkuji...

mates22
27. únor 2012

@mamkamarketa ahoj, my máme přes celou jednu stěnu zoo a malovala sem to normálně bílou na zeď (myslím, že primalex) s tónovačema, v podstatě stačí základní barvy a ostatní se namíchá, vzdycky jen trocha, co je zrovna potřeba. Zatím sme to nepřemalovávali, ale mělo by to prý v pohodě jít. Máme to pět let, svítí na to sluníčko a zatím to nijak nebledne ani nic.

majkali
27. únor 2012

@gammaray Ten koberec jsem koupiila použitý přes mimibazar, úplně náhodou, kdo to vyrábí nevím, je to podle mě nějaký německý. Co je smyška a střižený vlas nevím, takžen epovím. Je to hodně hustý, takový ten kvalitní koberec typu Haba.

gammaray
27. únor 2012

@majkali dík,já hledám pořát s rybičkami a nikde není 😠 😠

ejviska
1. bře 2012

pokud by se nekomu hodilo http://www.detskyraj.eu/shop/detske-pokoje/?gcl...
A maj tam dost dobre ceny, kolem 1000 euro za celou sestavu pokoje, coz si myslim, ze neni spatne

monnsu
1. bře 2012

Tady je kousek našeho králotství. Vyvýšená postel z Ikei a trochu toho domácího tvoření

mates22
5. bře 2012

tady nám to nějak zase stagnuje, my koupili další polici a už je na stěně, zase o trochu víc místa 😀 , Ikea, jak jinak........ musela jsem převěsit obrázky a taky sem jim do velkého rámu udělala koláž z fotek od narození doteď a pokojík hned zas vypadá trochu jinak, tak mám radost, já mám změny ráda

@gammaray kdybysme ladili do rybičkova, líbil by se mi tenhle - že se na něm dá i zaskákat panák, pokud člověk nebydlí v paneláku a nemá dole nevrlé sousedy 🙂

anetadr
5. bře 2012

tak se jdu taky pochlubit - včera jsme domalovali Jiříkův hrad🙂

mates22
5. bře 2012

@anetadr to je moc hezké, super nápad pro kluka 🙂

mates22
5. bře 2012

@gammaray jé já tam nedala obrázek ani odkaz, to sem trouba http://starbrana.cz/koberce/detske-koberce/hrac... je to ten poslední, musí se rozkliknout

anetadr
5. bře 2012

@mates22 díky🙂 jinak koho by pokojík více zajímal, ve fotoblogu mám vyfocený proces tvorby🙂

gammaray
5. bře 2012

@mates22 no já koukala,jaký že to panák 😀 😀 ale vím,co jsi myslela.rozhodovala jsem se mezi ním a takovou tou zeměkoulí-mapou světa a nakonec jsem obj.ten svět,se mi víc hodil i barevně a taky doufám,že se mi na něm dvojčata trochu zklidní jak budou koukat 😕 😕

selu
6. bře 2012

ahoj holky, taky pridam par fotek z naseho pokojicku, treba nekoho neco bude inspirovat 😉

marlin3
6. bře 2012

@selu pěkný pokojík 😵 ta tabule je odkud ? 😕 ta by se mi líbila 😉

selu
7. bře 2012

@marlin3 dekuju 😵 tabule je ikea 😉 z jedne strany na kridy, z druhe na fixy a moznost dokoupit i roli papiru 😉

marlin3
7. bře 2012

@selu aha,děkuji 😉 hledala jsem ji tam,ale už ji asi nemají v nabídce 😒

mates22
7. bře 2012

@marlin3 my jí máme na půdě, nějak se neujala, ale je už teda taková jetá (musela bych se na ní ještě mrknout, jak vypadá ta strana na fix) - no to jen, že koukám, že jsme jeden region, tak kdyžtak do IP a můžem se domluvit

mates22
7. bře 2012

@marlin3 a jinak jí teď mají v Tchibu, v nabídce na příští týden, je i magnetická, ale ta cena teda stojí taky za to ☹

selu
7. bře 2012

@marlin3 ja to prave v nabidce uz taky nenasla, aleeeeeeee nasla jsem toto na MMB http://www.mimibazar.cz/rezervace.php?id=223971... 😉

marlin3
7. bře 2012

@mates22
@selu holky moc díky... 🙂 Ta z Tchiba je super,ale i ta cena 😕
A ta z Ikei je taky magnetická? Protože já právě hledám magnetickou 😕

selu
8. bře 2012

@marlin3 magneticka neni 😒

llllucka
8. bře 2012

@marlin3:osobně doporučuji tabuli,kde sew dá malovat fixama a je zároveň magnetická.Křídy se mi neosvedčily.

mates22
8. bře 2012

@marlin3
@llllucka nám se křídy celkem osvědčily, ale chce to nemít koberec, poněvadž ten prach z toho padá (i když je tam ta přihrádka) na zem, takže křídy jen v případě, že to bude stát na stíratelné podlaze.
Ikeácká opravdu magnetická není ☹

marlin3
8. bře 2012

hm...tak to je škoda,Evička je ještě na malování malá,ale myslela jsem,že zatím tu tabuli využijeme na magnetky,ty ona ráda 😵 Trochu jsem včera ještě hledala na netu a tato nevypadá špatně http://tomtex.cz/359,cz_detska-magneticka-stoja...

j.kriv
8. bře 2012

že vám do toho lezu,
@marlin3 pokud na tabuli moc nespěcháte, tak v Lidlu bývá v akci super tabule, je dřevěná, z jedné strany magnetická i se spoustou magnetků, z druhé strany na křídy a i držák na roli papíru, velká odkládací polička a pěkně barevná. nepodařilo se mi nikde najít obrázek, ale určitě se vyplatí si na akci zase počkat, ještě jsem neviděla za stejnou cenu tak fajn tabuli, já za ni dala 890,-. určitě zase bude, loni byla akce na jaře, v létě a na podzim 🙂

marlin3
8. bře 2012

@j.kriv aha,díky za zajímavý tip 😉

maximka33
autor
31. bře 2012

tak co, holky, máte nějaké zajímavé pokojíčky pro děti nebo se potřebujete na něco zeptat?