Dětský pokoj. Šup sem s fotkami

maximka33
21. zář 2011

Milé maminky, po dvou letech budu synovi měnit pokojíček, a tak hledám inspiraci. pokud máte pokojík, se kterým se chcete pochlubit, šup sem s fotkami. uvítám i popisy, kde se dá koupit nábytek, textil či jiné dekorace. čím víc tím líp 🙂

maximka33
autor
31. bře 2012

@selu ahoj chtěla jsem se zeptat na kapsář nad postel, to sis nechala šít? není úplně vidět ten obrázek, je tam míč? kolik to asi stojí?

mates22
31. bře 2012

ahoj, já našla takovej krásnej sedací vak od gazelu, mám ten nábytek ráda, ale teda cena přes čtyřku, to je moc - tak uvažuju, že ušiju podle toho potah a natáhnu na náš stávající pytel, jen se mi to zdá jakoby samet a to se asi bude mizerně čistit

mates22
31. bře 2012

ahoj, já našla takovej krásnej sedací vak od gazelu, mám ten nábytek ráda, ale teda cena přes čtyřku, to je moc - tak uvažuju, že ušiju podle toho potah a natáhnu na náš stávající pytel, jen se mi to zdá jakoby samet a to se asi bude mizerně čistit.....a nebo to bude spíš mikroplyš, mi došlo 😀

mates22
31. bře 2012

jé omlouvám se, nějak mi zablbnul comp, dala sem opravit překlepy a hodilo se mi to tam znovu s doplněním

veruska007
31. bře 2012

@maximka33 My koupili nádherný kapsář za postel tady:www.juliana.cz. Ještě dodělat pokojík 😉. Akorát tyč na kapsář nebrat, kvalita byla hrozná, letěla do koše, koupili jsme v Baumarktu lepší.

maximka33
autor
31. bře 2012

@veruska007 a nemáš fotku? chtěla bych to vidět v pokojíčku.

maximka33
autor
31. bře 2012

@veruska007 mají příjemné ceny 😉

veruska007
31. bře 2012

@maximka33 vfotim, ale ted tam maly spi. Ma to nove, jeste budeme za tyden malovat, teprv jsme se stehovali. Odpo jdem koupit barvy, jak se deti vyspi

selu
31. bře 2012

@maximka33 ahojki, sila jsem si ho sama, ale hodne sikovnych maminek ho za dobrou cenu sije na MMB, zkus pohledat 😉

sisilasi
1. dub 2012

holky nevíte o nějakých stránkách na inspiraci na pokojíček pro holku i kluka v jendom pokojíčku??potřebuju to nějak skloubit...děkuju

sisilasi
1. dub 2012

holka 2 roky a kluk je jěště mimino

reruna
1. dub 2012

@maximka33 já kupovala tady http://www.chranenadilnauh.cz/index.php?sekce=1... fotky z pokojíčku jsou na straně 10

mates22
1. dub 2012

@sisilasi my máme taky holku a kluka, pokoj je zařízený dřevěnýcm nábytkem, barevně laděnej červená a zelená a celý pojatý jako ZOO, jedna stěna celá pomalovaná zvířátkama a doplňky taky tak, ještě je tam akcentovaná žlutá...pak jsou stejně hračky různobarevný, tak je to nakonec skoro jedno (no a růžovou má teda malá na povlečení, aby neřekla 🙂, ale to až teď, předtím chtěla zvířátkový a nebo požárníka Sama, toho te´d podědil bráška). Jinak jsem někde v časáku i viděla jakože striktně rozdělenej pokojík na dvě části- jedna růžová a druhá myslím modrá, tak to je asi taky cesta, naše děti si teda zatím ale hrajou společně a všude...ale stránky jen na toto téma asi nebudou, bude to chtít proběhnout prostě stránky s dětskejma pokojíčkama

antiope
1. dub 2012

@sisilasi taky teď řeším pokoj pro naše dvě kvítka, mám staršího kluka a mladší holku, už jsem prolezla internet horem a dolem a pořád nemůžu najít to pravé, většina pokojíčků pro sourozence, které jsem našla, tak jsou řešeny patrovými postelemi a to se mi nelíbí. Zatím mám jasno v barvách pokoje, bude to zelená a oranžová a máme koupené postele od Gazelu s područkami v těchto barvách. Je mi jasné, že u pokoje pro holku a kluka bude v budoucnosti důležité soukromí pro každého, tak teď zrovna hledám nějakou inspiraci, jak jim oddělit postele (budou uspořádány do L) - asi nějakou přepážkou nebo knihovnou, taky mě napadla nebesa. No je toho spoustu a pokojíček není nafukovací, stejně jako rozpočet 😉 Přikládám řešení pro inspiraci, které mě zatím nejvíc zaujalo.

deyana
1. dub 2012

my jsme krapet předělávali, chybí ještě poličky a obrázky na zdech, nejprve to musím vše přetřít na bílo a rámečky budou kontrastní - béžovo modré vždy k té které stěně.. Tam kde je nyní hrací koutek, bude v budoucnu velký 2m dlouhý pracovní stůl pro dvě děti

@sisilasi zrovna jsme dělali pokojík pro holčičku a kluka, ten se narodí za 4 měsíce, takže v pokoji jsou zatím dvě velké postele (pro tatínka aby se vyspal)

mixxinka
1. dub 2012

Přidávám království naší Viktorinky, na kterou se už moc těšíme 🙂

mates22
1. dub 2012

@mixxinka super, to je tak krásný, ten načančanej pokojíček....no ale ten zabordelenej od prcků má taky něco do sebe, i když mě občas přivádí k šílenství 😀

mixxinka
1. dub 2012

Já se těším i na ten bordel 🙂 Alespoň budu mít co uklízet 😉

mates22
6. dub 2012

@sisilasi náhodně jsem našla stránku přímo pro tebe http://www.tipjunkie.com/boy-and-girl-room/ 🙂 😀

bocinka
6. dub 2012

@mixxinka jedním slovem nááádhera, přesně můj vkus

mixxinka
7. dub 2012

@bocinka moc děkujeme... jsme rádi, že se líbí :-*

veruska007
9. dub 2012

Holky, musím se pochlubit s výsledky našeho velikonočního snažení 😵

peroli
9. dub 2012

@sisilasi mrkni ke mě do alba.. 😉 tam si určitě vybereš.. 😉
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/peroli/album...

basimka
11. dub 2012

Izbycka mojej lasocky

marlin3
12. dub 2012

pokojíček naší Evičky

maximka33
autor
12. dub 2012

Moc hezké pokojíčky. holky, jak řešíte to, aby děti dosáhly na dětské knížky, ale aby si je taky dovedly uklidit?

janinka1987
12. dub 2012

tak tady máme náš pokojíček, pro inspiraci 🙂 Jinak malému jsou dva roky... https://www.modrykonik.cz/fotoblog/janinka1987/...

mates22
13. dub 2012

@maximka33 my je máme zavřené ve skříňce-domečku nízké, takže když je tam nemají hezky srovnané, nijak to nevadí, jen maj smůlu v tom, že se jim pak hůř hledaj.................. ty nejčtenější jsou pak pod střechou, dcera už je tam i dá, malej ještě ne samozřejmě

maximka33
autor
14. dub 2012

holky, máte doma - i jinde než v pokojíčku fototapety? hodně o tom uvažuji, jen si nějak nemůžu vybrat. jestli máte nějakou oblíbenou firmu, sem s ní 🙂

mates22
26. dub 2012

@janinka1987 hezký pokojíček a spinká synek v postýlce sám? U nás to teda nehrozí, zdrhá furt k nám.....