Dětský pokoj. Šup sem s fotkami

maximka33
21. zář 2011

Milé maminky, po dvou letech budu synovi měnit pokojíček, a tak hledám inspiraci. pokud máte pokojík, se kterým se chcete pochlubit, šup sem s fotkami. uvítám i popisy, kde se dá koupit nábytek, textil či jiné dekorace. čím víc tím líp 🙂

ejviska
10. únor 2012

Ahoj, dovolim si vam sem vstoupit. Pokud hledate inspiraci, tak tady ji najdete spoustu http://www.home-designing.com/2010/06/23-beauti...
Dole pod fotkami jsou dalsi odkazy, vsechno jde rozkliknout a zase se objevi dalsi.

ejviska
10. únor 2012

@nikes muzu se zeptat, kde jste vzali ten velky dum pro panenky?

ejviska
10. únor 2012

A jeste mam dotaz na @berinka1
To rozkladaci kreslo me zaujalo, to je odkud? A jste spokojeni? dekuju

berinka1
10. únor 2012

@ejviska křeslo je z Aska,ma ještě úložný šuplík,jinak docela pohodlne🙂

ejviska
10. únor 2012

@berinka1 dekuju moc! Kouknu.

maxi.smile
11. únor 2012

@stastickooo můžu se zeptat, jak jste spokojený s tím stropním světlem? Svítí v pohodě? Díky 😵 Jinak krásné!

stastickooo
11. únor 2012

@maxi.smile hej svieti v pohode. za tie peniaze pekná lampa.🙂

nikes
11. únor 2012

ejviska, manžel je stolař, takže domeček vytvořil podle mého návrhu 🙂 . Malá si s ním hodně vyhraje a začíná se s ním hrát i mladší, 17 měs. dcera.

lucianas
11. únor 2012

Přidávám se s vložením fotek dětského pokojíku.

Je už zařízený i do budoucna, něco maličko se pak přidá, jak syn odroste, ale základ je daný. Vím, že tu kdosi psal, proč neudělat vyloženě dětský pokoj, když jsou v dnešní době možnosti, ale je taky otázka finanční - a tou my se řídíme. Syna uspokojí hlavně hračky, jaký je nábytek, to až tolik neřeší.

peroli
11. únor 2012

@cervenec moc pěkný.. 😵

peroli
11. únor 2012

my ještě nemáme pokojíček úplně hotový (čekám na postele) ale aspoň pár ukázek 🙂
spz-ky na dveřích, jmenovky na skříních a šuplíkách, puntíky na jedné zdi, vláček se jmény (zatím) na komodě, planetky na stropě, obrázky pirátů nad komodou atd..

peroli
11. únor 2012

tyhle balony (už koupený 😵 ) časem vystřídají puntíky a takovýhle světlo máme koupený..
ten čárovej kod má dcera v pokoji nad postelí 😉
a takhle nějak vyřešíme časem postele pro kluky (jako že budou za sebou, ale budou vyšší cca tak 80 cm a pod nima bude úložnej prostor - šuplíky, skříněčky..), a asi budou v bílé barvě (původně jsem chtěla tuhle dvojposchoďovou ale změnila jsem názor)

benjik
11. únor 2012

@peroli mašinku se jménem máme taky.zatím jen lokomotivu a počáteční písmeno,postupně dokoupíme celé. Navíc si s tím dcerka i dost vyhraje,takže za pár korun spousta radosti a krásy.

hlasil
12. únor 2012

@peroli Ahoj, co je to prosím tě za světlo? Vypadá dobře 🙂

peroli
12. únor 2012

@hlasil to je kupovaný v globusu.. 😉 tohle zelený se jmenuje santiago 1 a je to od fy. Eglo.. a mají je ještě i v jiných barvách, kromě té zelené je i ve žluté, bílé, červené, modré a barevné.. našla jsem je třeba tady 😉
http://www.vltava2000.cz/svitidla-kouba/GoodsDe...

jck
12. únor 2012

@benjik @peroli holky prosím odkud je ta mašinka a vagonky s písmenky? Děkuji je to moc pěkný, že by jsme taky pořídili 😉předem děkuji

peroli
12. únor 2012
jck
12. únor 2012

@peroli moc děkuji
ale teď jsem koukla na tvé albu a je super TAK HOLKY TO JE INSPIRACE 😉 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/peroli/album...
omlouvám se, ale je to super, tak jsem musela to sem hodit 😅

peroli
12. únor 2012

@jck neomlouvej... v pohodě 😎 😎 😉

anta
12. únor 2012

Tak posílám pro inspiraci pár fotek Honzíkova pokojíčku 😉 Má ho od dvou let 🙂

anta
12. únor 2012

@stastickooo - chválím krásný pokojíček 😉

anta
12. únor 2012

@klosky - pěkný! 🙂

stastickooo
12. únor 2012

@anta jééj, dakujem...🙂

jck
12. únor 2012

@peroli tak už mám objednáno 😀

peroli
12. únor 2012

@jck 😀 😀 super!! 😵 😉

emaatom
12. únor 2012

Před 2 měsíci jsme dělaly s manželem pokojíky pro naše dvojčátka................

emaatom
12. únor 2012

předchozí fota jsou z pokojíku na spinkání, tyto jsou z pokojíku na hraní.........ten se stále dodělává.

benjik
13. únor 2012

@jck já to kupovala normálně v hračkárně a mívá to i knihkupectví

kupi
13. únor 2012

Přidávám pár fotek pokojíku naší tříleté Adélky.

ejviska
13. únor 2012

@peroli odkud je ta inspirace? je to vsechno z toho "home designing", jak jsem dala odkaz nahore nebo odkud cerpas? dik 🙂