Dětský pokoj. Šup sem s fotkami

maximka33
21. zář 2011

Milé maminky, po dvou letech budu synovi měnit pokojíček, a tak hledám inspiraci. pokud máte pokojík, se kterým se chcete pochlubit, šup sem s fotkami. uvítám i popisy, kde se dá koupit nábytek, textil či jiné dekorace. čím víc tím líp 🙂

marketahrubes
5. bře 2013

@maximka33 Ahoj :o) mám na tebe obrovskou prosbu,jestli to půjde... moc děkuji za odkaz, s tou paní jsem stále v kontaktu,ale oni tu samolepku opic už bohužel nemají,prý by ale stačilo ten obrázek vyfotit a oni by to zadali do programu a vyrobili...moc bych o to stála,dekorace je to úžasná a já bych potřebovala ty opičky aspoň tři :o))) Myslíš,že bych tě mohla poprosit o foto? Akorát oni tu fotografii chtějí nafotit kolmo,což asi bude problém... zkusila bys,prosím,nějaké foto?prosííííííííím :o))) můj email: marketahrubes@email.cz mooooc děkuji,zkusím ji poslat té firmě,zda s tím něco provedou...

maximka33
autor
5. bře 2013

@marketahrubes mrknu se na to, a jak kolmo? mám to nalepené na šikmině, tak jak to půjde..

marketahrubes
5. bře 2013

@maximka33 to jsem taky nějak od nich nepochopila...prostě si s tím nelam hlavu,už takhle jsi moc hodná,děkuju...je mi jasný,že je to na stěně a kolmo to půjde těžko :o))) prostě ať je na fotce opička...asi bych to nějak neřešila..zkusím jim to poslat a uvidíme...jsi zlatá,děkuju moooooooc..poslala bych aspoň nějakou čokolku :o)))))

marketahrubes
5. bře 2013

@marketahrubes jééé..ještě jsem zapomněla...jak je ta samolepka veliká??Prosím i rozměry (ta firma mě uhání,přitom jsi to od nich kupovala,viď?No,jo..)...hm..tak tohle si opravdu zaslouží poslat aspoň bonbošku :o))) děkuju moc.

marketahrubes
5. bře 2013

@maximka33 a ještě si to pošlu sama sobě...jsem trubka :o) jééé..ještě jsem zapomněla...jak je ta samolepka veliká??Prosím i rozměry (ta firma mě uhání,přitom jsi to od nich kupovala,viď?No,jo..)...hm..tak tohle si opravdu zaslouží poslat aspoň bonbošku :o))) děkuju moc.

ssimmikk
5. bře 2013

Ahoj maminky, koukala jsem na vaše pokojíčky a isnpirace a stejně si nevím rady s pokojíčkem pro dvě cácorky, jedna má 5let a druhá 20měsíců....nechci růžovou 😀 nyní mají vymalováno na světle žlutou, ale Míša chce zelenou barvu na zdi....tak jsem svolila, ovšem bude nás čekat škrávbání a malování, bydlíme v paneláku a hrozně se loupou zdi, jak bude teplo, tak se na to vrhneme, nejraději, aby nám to někdo teda nahodil ty zdi, ale 5tis.za to nedám, to budu raději dělat měsíc sama 😅 😀 pokojíček mají holky neútulný a takový prozatimní a vzhledem k blbýmu umístění dveří a okna a rozměru 3.5x3.45cm si nevím rady s ničím 🙄

maximka33
autor
6. bře 2013

ahojky, a co mít pokojík růžovozeleno bílý? zrovna v tomto tématu jsem dala takovou fotku a je to krásné. mně se jen růžový nebo fialový pokoj taky nelíbí. nebo zeleno oranžový 🙂

ssimmikk
6. bře 2013

@maximka33 Ahojky, malá enchce růžový pokoj, ona na růžovou vůbec není, říkala, že by chtěla zelený a že by se jí líbil i fialový, přemýšlela sjme nad kombinací zelené a fialové,a le nějak si to nedokážu představit....jinak přemýšlím, že půjde pryč i nábytek a koupíme nový, nechci nic drahýho a taky nevím, jak to tam uspořádat, díky oknu a dveřím, navíc tam chci dát už i psací stůl pro obě cácorky 😅

daisy14
6. bře 2013

@ssimmikk a co kombinace zelené a červené? Sice červená na zdi, to nevím, ale třeba v doplňcích. Nedávno jsem tuhle barevnou kombinaci vytvořila v koupelně náhodou a zalíbilo se mi to-viz foto.
A s tím uspořádáním nábytku-začala bych asi tím pracovním stolem, který bych dala v každém případě pod okno a od toho pak odvíjet ostatní umístění.

daisy14
6. bře 2013

@ssimmikk ještě jsem zapomněla dodat, že ta rohová skříň zabírá dost místa, nechcete přemýšlet o jiné?

ssimmikk
6. bře 2013

@daisy14 tak zelenou a červenou určitě ne, to by ani malá nechtěla, ani já ne, to už bych raději ten zeleno-oranžovo-žlutý jak má, i dkyž hračkama se to ladění nějak nedoladí 😀 mně se fialová a zelená líbí,a le nedokážu si to nějak představit, nevím 😕 rohová skříň zabírá roh, který byl stejně nevyužitý, mají tam holky oblečení a to veškerý včetně knížek a hraček, můžu klidně nafotit uvnitř, má plno regálů, ale o změně už sjem přemýšlela, že jí dáme pryč, ale pak nevím kam to vše nacpu to je to 😔

daisy14
6. bře 2013

@ssimmikk já si tu zelenou s fialovou taky nedovedla představit, tak jsem pátrala na modré střeše a našla palety barev, mohu poslat odkaz jestli se chcete podívat přímo na modrou střechu. Jinak tady je pár příkladů na fotkách.

ssimmikk
6. bře 2013

@daisy14 jééé, můžu poprosit o odkaz?Jít na modrou střechu mě nějak netrklo, budu msuet zavítat a zkusit něco najít 😅 děkuji moc za pomoc 🙂 ale docela by mi šla dohromady zelená a fialová, jaks e na to tak dívám a možná by mi do toho seděla i žlutá na nějáký ten doplněk 😅

ssimmikk
7. bře 2013

@daisy14 děkuji 🙂

popi111
15. bře 2013

@reruna dobrý den, můžu se zeptat odkud máte postýlku se zábranou? Andrea

reruna
16. bře 2013

@popi111 postel je z Gazelu typ Berghen, zábranu vyrobil manžel, koupil prkna v Baumaxu, stloukl, obrousil, nalakoval a přimontoval, ale zábrany se dají i koupit, jen jsou dost drahé

checa
31. bře 2013

Ahojte, přidávám se k tématu a ocením rady i inspiraci. Chystáme se předělat našim 4-letým dvojkám (holky) pokojíček, Potřebujeme na necelých 14 m2 dostat 2 psací stoly, dvě velké postele, skříně na oblečení, knížky, hračky... a ještě aby si měly kde hrát... Ocením inspiraci - a doporučení především PATROVÝCH POSTELÍ - máte dobré zkušenosti -kvalitní patrové postele, které se nebudou vrtět v obou patrech při každém pohybu?
Přikládám foto stávajícího pokojíčku - téměř vše Ikea, nábytek super, ale je čas na změnu.

jancip
31. bře 2013

@ssimmikk Mně se moc líbí ta postel. Připomíná mi loď, takže bych to zkusila ladit do nějakého mořského světa nebo exotického ostrova. Záleží, comají holky rády.

checa
2. dub 2013

@ssimmikk Kde jste kupovali tu patrovou postel? A jak jste s ni spokojeni - je stabilni (jakoze se nemelou obe patra, kdyz se jedno dite zavrti)?

ssimmikk
2. dub 2013

@checa zatím nám tam spí dítě jedno,a le spala jsme tam já i manžel, postel se ani nehne 😉 spokojení jsme s ní hodně moc, ale malá je náměsičná a kvůli tomu jí budeme dávat pryč, sice jde rozložit na dvě lůžka, ale já už kvůli tomu, že ej malá náměsičná, navíc má zjištěný alergie a astma, tak nemám v plánu dávat patrovku dohromady na sebe ☹ jsem akorát naštvaná, protože postel je to bezvadná a věřím, že její koupě nebudete litovat...kontakt vám seženu, mají i webovky...zítra na to kouknu, dkybych nenapsala, tak mi prosím písněte ještě do vzkazů 😅 děkuji a pěkný večer 😉 jinak ještě u nich se dá i zvýšit vrchní zábrana-ta boční, my jsme si taky nechávaly 😉

konidana
3. dub 2013

Ahoj, nedá mi to, a pochlubím se funglovým pokojíčkem. Doteď měly děti několikeré provizorium. Potřebovali jsme zařídit ani ne desetimetrový pokoj pro dvě děti, a takle to dopadlo. Koberce si vybraly děti samy, nábytek dělal manžel, a závěsy jsem šila já.

checa
3. dub 2013

Holky, muze se hodit - s Hami se ted hraje o 10.000 na detsky pokojicek Ikea. Nase holky uz toho od Hami moc nebasti, maji 4 roky, ale tech 10.000 by se fakt hodilo... (www.klub-maminek.cz/soutez). Jeste by to chtelo veeelke stesti 🙂

petanevesta
3. dub 2013

Všimla jsem si tohoto tématu a připadávám fotky pokojíčku, co jsme doma tvořili pro naší dcerku, která se má narodit v květnu. Většina nábytku je Ikea a nějaké doplňky jsem sehnala na netu 😉

seny83
3. dub 2013

@petanevesta přibližně stejný termín porodu a stejný nábytek z Ikey 🙂 vypadá to krásně! odkud máte ty závěsy a povlečení se sůvičkama?

petanevesta
4. dub 2013

@seny83 Děkuju 😉 závěsy a povlečení měli v Jysku 😉

mirusak1
4. dub 2013

@petanevesta Ty zavesy jsou krasne 🙂 A cely pokojicek taky

petanevesta
4. dub 2013

@mirusak1 děkujuu 😉 vtipná byla tchýně, tý se sovičky nelíbí - prý, jestli se toho mimčo nebude bát? 😀

mirusak1
4. dub 2013

@petanevesta 😀 Jsem si tu skoro poprskala monitor cajem 😀

lusyy
4. dub 2013

@petanevesta krásná postel,jaké to jsou rozměry? Já budu muset sehnat nebo vyrobit postel na matraci 140x200,naše dcerka miluje prostor 🙂 a ke všemu máme podkrovní byt,takže se nám ještě musí vejít pod šikmé stropy. nemáte někdo nějaký tip nebo obrázek? teď má matraci na zemi,chtěla bych to nějak zvelebit,nějak mě váznou nápady,nebo spíš peníze 🙂 . Tak kdyby někoho něco napadlo,dávám foto pro představu.