Dětský pokoj. Šup sem s fotkami

maximka33
21. zář 2011

Milé maminky, po dvou letech budu synovi měnit pokojíček, a tak hledám inspiraci. pokud máte pokojík, se kterým se chcete pochlubit, šup sem s fotkami. uvítám i popisy, kde se dá koupit nábytek, textil či jiné dekorace. čím víc tím líp 🙂

mates22
17. únor 2012

@dendisa no jo, jenže jí už je pět, asi už to spíš přešlo 😀

@lusyy dcera ve třech, syn v 20-ti měsících, má tam ale zábranu

reruna
18. únor 2012

@mates22 @dendisa takové dřevěné kuchyňky jsou strašně drahé, ve školce mají podobnou, velkou, od nějakého šikovného tatínka a náš si tam vždycky moc hraje, tak jsme jim pořádili domů od neteře tu plastovou aspoň a zatím si hrajou, ale tahle by se jim určitě líbila mnohem více, ty plastové jsou "jenom jako", ta vaše vypadá více opravdově🙂
@lusyy oba ve 21 m

emaatom
18. únor 2012

@reruna .......Díky....

lusyy
19. únor 2012

@reruna
@mates22 Právě my máme problém již teď,že nechce dcerka do postýlky,ale do 8.měsíců to bylo v pohodě,nejprve kolébka,pak postýlka. Ale na velkou je ještě malá -tak co s tím? 😒

reruna
19. únor 2012

@lusyy tak třeba velkou postel přidat k vaší a z druhé strany zábranu? nebo vydržet...jinak nevím...

mates22
19. únor 2012

@lusyy My to u dcery měli vyřešené tak, že byla v postýlce bez tý přední strany a přiražená k naší posteli, takže spala napůl sama, napůl s náma - ale přechod na velkou postel nebyl problém. A nebo opravdu postel s tou zábranou - třeba ta sendy od gazelu má vlastně 3 strany se zábranou nastálo + se dokoupí ještě zábrana na tu volnou stranu, ale je teda fakt, že v 8. měsících, to bych se asi bála

apollo11
19. únor 2012

Ahoj, nááhodou nevlastníte někdo prodlužovací postel Ikea Leksvik? http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S698...

Je to dobrá volba? Většinou se mi zdají tyhle multifunční věci jako blbost, ale tahle postel se mi moc líbí.. a hlavně taky to, že zatím můžeme uštřit místo a později natáhnout 🙂 Taky by mě zajímala kvalita, jestli je dost pevná a stabilní..

(Omlouvám se za vstup bez fotek, kdyžtak později 😀 )

benjik
19. únor 2012

@lusyy a co tu střední velikost pro děti postele? my máme disney princess ,dcerka v ní spí od 13.měsíců,je nízká a je až do cca 6 let a není drahá kolem 2500,-

mates22
19. únor 2012

@apollo11 švagrová má a nestěžuje si, jediné, co mně přijde divné je ta dělená matrace, jakože to asi není tak úplně pohodlné, ale holky vypadají spokojeně, tak jim to asi neva. Starší už to má natažené na maximum a má tam dokoupenou klasickou matraci.

apollo11
19. únor 2012

@mates22 Díky, o té matraci jsem přemýšlela, myslela jsem, že je jakoby nastavitelná v té zadní části, aby to nerušilo.. taky nevím, určitě bych ji musela vidět. Každopádně jsem zjistila, že postel už není dostupná v žádném skladě v ČR ani ve Vídni atd.. 😅 takže se asi budem muset porozhlédnout po jiné. Už z toho mám hlavu jak pátrací balón, aby mi se mi líbila a splňovala požadavky 🙂

ejviska
19. únor 2012

@lusyy dcera sla do sveho ve dvou letech, v noci chodila za nama, dr. rekla, ze se sama boji, ze ji mame dat vlastni postel do nasi loznice. A v podstate nikdy od te doby nespavala sama... a ma 7 let. V noci prijde, ja jdu na jeji. Momentalne spi se mnou uplne 😖

lusyy
20. únor 2012

@ejviska
@benjik
@mates22
@reruna
tak dceři bude 11.měsíců,ložnici máme malinkou,takže postel se tam nevejde,budu muset zkusit oddělat čelo té postýlky a pak uvidíme,když nic nezabere,tak pak jedině nízká postel do pokojíčku(máme podkroví,takže stejně bude hodně nízká),ale obávám se,že stejně bude vyžadovat přítomnost rodičů 🙂 Holky,díky za rady.

benjik
20. únor 2012

@lusyy ta střední je 140x70

lusyy
20. únor 2012

@benjik aha,takže skoro jako postýlka,mě jde hlavně o tu šířku,délka je v pohodě. Ale,i tak,máme hodně atypickou ložnici,tak nevím zda se to tam vcucne,hned tam máme skříně. Jdu to oměřit 🙂

benjik
20. únor 2012

@lusyy přesně tak,taky jsme řešili místo než jsme se přestěhovali. Máme tuto: http://www.babynabytek.cz/detska-postel-disney-...

mates22
20. únor 2012

@lusyy nebo i IKEA maj dřevěné, ale šířka je tak kolem 75, ale třeba gulliver je něco mezi postýlkou a postelí 🙂 http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S998...

lusyy
20. únor 2012

@mates22
@benjik díky,díky,číhnu na to. 😉

ejviska
20. únor 2012

@lusyy my mivali od zacatku odmontovany bok postylky a rost dany do vysky manzelske postele a postylku prirazenou k tomu. Ale to tu nekdo psal. A ve dvou letech se koupila klasicka postel. Velka. A ta stoji u zdi a je prirazena k letisti, takze je troj-letiste.

lusyy
23. únor 2012

Tak holky,nechci to zakřiknout,ale s tou postýlkou a odmontavaným bokem to asi klapne 😀

petrajavor
23. únor 2012

Ahojky holčiny...zatím jen hledám inspiraci jelikož máme malý byteček,ale plánujeme stěhování. Některé pokojíčky jsou tady opravdu úžasné...Já jsem pro našeho Tadeáška našla tohle hnědo-modro-zelený pokojíček doplněný jménem syna, u jedné maminky jsem našla obraz,ten plánuju vytvořit sama 🙂

mates22
23. únor 2012

@lusyy třikrát hurá a ťukám 😀 😀 😀

mates22
23. únor 2012

@petrajavor to je moc hezká kombinace, taková opravdu klučičí a kupodivu to ani nepůsobí moc studeně, to bude tou hnědou 🙂

petrajavor
23. únor 2012

@mates22 no uvidím co na to manžel,až mu ukážu co sem po něm bude žádat 🙂 ale jsem fakt nadšená...jinak hnědou zeď bych chtěla jednu,pak sv.modrou a další sv.zelenou nebo pruhovanou 🙂 ale uvidíme jak to bude.... chtěla bych teplý,veselý a chlapecký pokojíček...

ejviska
23. únor 2012

@lusyy no super ;)

@petrajavor to je opravdu nadherna barevna kombinace, moc se mi to libi

hhranolka
24. únor 2012
deyana
24. únor 2012

@hhranolka moc krásné

deyana
24. únor 2012

@lusyy naše šla do velké postele cca ve 22 měsících - byli jsme na dovolené, kde spala s námi na velké posteli, a návrat do postýlky se nekonal, i když jsme sundali bočnici, i když je větší (140x70), prostě jsme museli koupit velkou postel, a to už byla spokojenost 🙂 Aby nepadala, měli jsme kolmo k posteli jakoby pod postelí napůl zasunutou druhou matraci. Spadla z postele jednou. I to dítě si zvykne, a jak má kolem sebe víc prostoru, tak se jí to líbí.

ejviska
24. únor 2012

@hhranolka mate to krasne!

lusyy
25. únor 2012

@deyana Přesně tak,vyžaduje hodně prostoru,šíleně se vrtí 😀

mamkamarketa
25. únor 2012

ahoj,
muzu se zeptat,kdo mate ty malby na zdech,cim to je? predelavame pokoj pro naseho mladeho pana,mela jsem vybranou velikou kresbu na zed,ale kamaradka,co to ma malovat mi rekla,ze a ze akrylove barvy nebo tempery nepujdou jednou premalovat,ze by to se to cely muselo ''strhnout'' coz se mi nehce. no a neziju v iluzi,ze nas pan bude mit detske kresby do 15ti 😀 😅