Dětský pokoj. Šup sem s fotkami

maximka33
21. zář 2011

Milé maminky, po dvou letech budu synovi měnit pokojíček, a tak hledám inspiraci. pokud máte pokojík, se kterým se chcete pochlubit, šup sem s fotkami. uvítám i popisy, kde se dá koupit nábytek, textil či jiné dekorace. čím víc tím líp 🙂

jancip
19. črc 2012

My až tak za rok..zatím si tvořím album s inspiracemi🙂

mates22
19. črc 2012

@maximka33 a jak vlastně vy? už jste začali s proměnou?

alca22
19. črc 2012

Ahoj holky tak Vám přidám náš prozatimní dětský pokoj. Je zatím jen na hraní, protože starší syn spí stále s náma v poslely a né a né jít do své. časem ještě koupíme nový nábytek a koberec. Hlavní je že se tam dětem líbí 😉

mates22
19. črc 2012

@alca22 ta nástěnka na výkresy je super 🙂 a i jinak je to hezky barevný hrací pokojíček 🙂. Dcera taky spala s náma do čtyř let, pak dostala vyvýšenou postel a odstěhovala se do pokojíčku 🙂

maximka33
autor
19. črc 2012

@mates22 no tak zatím sbíráme materiály, ještě chybí koberec. možná se nám příští týden už povede vymalovat. ještě by to chtělo poličky a lampičku, ale to se dá zvládnout i pak. takže už se to blíží 🙂

mates22
19. črc 2012

@maximka33 tak to se těším, my taky koberec kupovali až když už pokojík fungoval a police sme, tuším, věšeli snad ještě pozděj, to nevím přesně, ale určitě ne hned 😉

maximka33
autor
24. črc 2012

tak jsem včera koupila lampičku a zítra koberec a už jsme začali malovat. akorát teda manžel se spletl a přimíchal zelenou do celé barvy, takže 2 stěny budou mírně zelenkavé, dvě budou teda tmavší! to je vidět, jak mě poslouchá. chtěla jsem 2 bílé.

maximka33
autor
25. črc 2012

holky, máte někdo magnetickou nástěnku v dětském pokoji? viděla jsem ji v Ikea. jen nevím, jestli je vhodná i na malování fixama jako bílá tabule. nemáte zkušenosti?

reruna
25. črc 2012

@maximka33 ahoj, my máme od Bonaparte a dá se na ní psát i fixama http://www.bonaparte.cz/index.php?goto=m4JWVL2X...

mates22
25. črc 2012

@maximka33 ahoj, my máme jen ikeáckou tabuli a ta zabírá hodně místa a ještě není magnetická ☹ .......................

maximka33
autor
25. črc 2012

@reruna moc pěkné, kolik stojí?

reruna
25. črc 2012

@maximka33 musíš na to nakliknout, pak se tam zobrazí cena

maximka33
autor
25. črc 2012

@reruna tak super, to se mi moc líbí. fixy mažete normálně houbičkou?

reruna
25. črc 2012

@maximka33 houbičkou nebo hadříkem, akorát teda dalo práci mladšímu vysvětlit, že nemá malovat i na zeď kolem 😠

maximka33
autor
25. črc 2012

@reruna jo přesně na to narazila moje ségra. ale šlo by to vyřešit tím, že tu zeď natřeme otíratelným nátěrem.

maximka33
autor
25. črc 2012

@maximka33 tak objednáno! Pat a Mat, to bude malej nadšenej 🙂

maximka33
autor
25. črc 2012

@reruna teda, to bylo tobě 🙂

ruda
30. črc 2012

Ahojky ve spolek, všeem mooc chválím pokojíčky, jsou kráné, plné inspirací a přidávám ten Rudíčkův

maximka33
autor
30. črc 2012

@ruda moc hezké a taky zvířátkovej 🙂 jak velký je to pokoj?

budeme to mít v podobném ladění, zelená, hnědý koberec, obrázky. teď dávám zpátky oblečení a věci a pomalu se chystám na ty samolepky. manžel ještě pověsí obrázky a lampu.. dnes dorazí i ta magnetická nástěnka, tak jsem zvědavá.

maximka33
autor
30. črc 2012

holky, když čtete pohádky na dobrou noc, kde sedíte? my měli staré křeslo, kde jsem i kojila. teď řeším, jestli mu tam dát polohoupací z obýváku nebo ratanový papasán? mně se na posteli nesedí pohodlně. a zatím se do toho křesla vejdem oba 😉

ruda
30. črc 2012

@maximka33 děkuji moc, pokuj má asi 23m2, při pohádce jsem s Rudlou v posteli, proto jsem chtěla tuhle velkou, má 140x200

maximka33
autor
30. črc 2012

@ruda fakt tak velikou? jestli si tam nepřipadá ztracenej 🙂 náš malej je teda o pár měsíců starší než váš, má postel 70x160 cm a většinou spí v přední části schoulený. pořád nevím, jestli mu už kupovat velké peřiny 😀

ruda
30. črc 2012

@maximka33 vůůůbec ne 😀 má tam plyšáky a polštáře a celou noc cesstuje a je pokaždé v jiném koutě a stejně už byl i na zemi/ani o tom nevěděl/ v postýlce se pořád bouchal, je jako já, cestovatel an je moooc spokojený a přes den ji miá na skákání a hraní s přehozem ustlanou...

reruna
30. črc 2012

@ruda krásná tapeta a super velká postel🙂
@maximka33 my čteme taky v posteli, kluci mají klasickou dospěláckou, ale jestli vám to vyhovuje v tom křesle, tak to tak nechte, máte svůj rituál a to je hlavní, pokud je jasné, že po pohádce v křesle následuje přesun do postele a spinkání, pak bych na tom nic neměnila

maximka33
autor
30. črc 2012

@reruna jj přesně tak to máme. manžel říkal, že papasán se nám tam nevejde, tak je rozhodnuto. dnes jsme dodělali asi 70 % proměny, tak zítra vyfotím 🙂

xmarg04
30. črc 2012

Dobrý večer...😉 Pečlivě jsem přečetla celou diskuzi, prohlédla všechny dostupné obrázky a konečně jsem dodělala proměnu pokojíku pro příchod dalšího mrňouse. Zatím si tam teda jen hrajeme, ale aspoň si zvykne, že je to jeho prostor. Tak třeba někoho inspiruje...😀

eyael
31. črc 2012

ahojky, my se taky chystáme na postupnou proměnu holčičího pokojíčku, k starší dceři přibude její mladší sestřička. Jsme hodně limitovaní malým pokojíčkem, ale holky dostanou palandy, na což se ta starší hodně těší, že bude spát nahoře 😵 pak musí být v pokoji velikánská knihovna - kde to půjde, budou police na knihy a na krabice s hračkami. Na druhé straně pak budou dvě stejné skříňky se šuplíčkama a místem na zavěšení oblečení a mezi nimy pracovní stůl, na stěně nad ním bude magnetická tabule. A víc se tam holkám nevejde 🙂
barevné ladění máme bílo-zelené-žluté, doplněné o oranžovou a další veselé barvičky například na holčičím povlečení růžová...
dám sem foto, jak to vypadá dnes a pak časem budu přidávat proměny...

maximka33
autor
31. črc 2012

tak holky, už to pomalu začíná vypadat! nálepky nalepeny a hodně to dodalo ráz džungle 🙂 už budu fotit jen jsem zjistila, že nějak nevím, kam dát lampičku (na zeď) a taky kam závěsný kapsář z Ikea..

maximka33
autor
31. črc 2012

tak děvčata, už je to skoro hotovo, tak mrkněte. chtěla jsem hlavně, aby pokoj působil klidně, tiše, aby to naše torpédo trochu odpočívalo. ještě bude spona na závěsu, asi polička ale kam??? lampička kam??? a místo tmavé skříně veliká police s šuplaty. snad to táta v zimě udělá. tak prosím pište 🙂