Dětský pokoj. Šup sem s fotkami

maximka33
21. zář 2011

Milé maminky, po dvou letech budu synovi měnit pokojíček, a tak hledám inspiraci. pokud máte pokojík, se kterým se chcete pochlubit, šup sem s fotkami. uvítám i popisy, kde se dá koupit nábytek, textil či jiné dekorace. čím víc tím líp 🙂

camelinka
30. říj 2013

@ninaduskova Ahoj, posles mi prosim odkaz na tu fotku, nebo stranku, kam sem to davala, uz to mame jinak a nevim, jakou sem sem davala 😉

camelinka
30. říj 2013

@ninaduskova jo ten regal s policema?ten sem kdysi koupila v Asku asi za 700,ale myslim,ze
podobny budou mit treba na aukru 🙂

ninaduskova
30. říj 2013

@camelinka Jo jo tak moc díky 🙂

camelinka
30. říj 2013

@ninaduskova neni zac 🙂

leilat
10. únor 2014

tady jsou taky nejake i s motivaci jak na to 🙂
http://www.prosimspinkaj.sk/19/post/2014/02/ako...

lidi
15. únor 2014

@sofinulik můžu se zeptat, od kud máte tu bílou postel v pokojíčku?

ciernavila
26. únor 2014

prosim pozrite si moju dnesnu KZ, zisla by sa mi rada na nas pokojicek.

zuzicek
24. kvě 2014

@lucca23 kde jste sehnala?

lucca23
24. kvě 2014

@zuzicek komplet pokojík je z dětského ráje v Praze, mají i internetové stránky 🙂

zuzicek
24. kvě 2014

@lucca23 i ty závěsy?

lucca23
24. kvě 2014

@zuzicek ne, myslela jsem nábytek, závěsy tuším že dante.cz ale nevím jestli je mají ještě v sortimentu 🙂

kimby
24. kvě 2014

Pokojíček v našem bývalém 2+1

kimby
24. kvě 2014

nyní pro změnu řeším inspiraci, jak udělat pokojíček pro holku a kluka (kterého čekáme 🙂 ), máme nyní byt 1+3, takže jeden pokojíček.
V původním bytě byla výhoda, že místnost byla tvarově "kostka", v tomto bytě máme obdélníkový tvar a tak si moc nevím rady, proto zatím nedáváme nic na pevno (poličky atd)...
Inspirujete mne některá?

baghirra32
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
butterfly
2. čer 2014

@kimby Můžu se zeptat, odkud máte tu postel?

kimby
2. čer 2014

@butterfly určitě. Postel jsme kupovali již před 3lety, doposud bez jediného problému slouží svém učelu. Výhodou je, že se dá rozložit na 2 nezávislé postele. Také mohu-li doporučit, je fajn, má-li v zadní části lůžka (u zdi) rám, protože dítě nespí na zdi (nestudí ho,neodírá ji), ale zábrana v přední části u spodní postele je lepší ne na pevno od výrobce, ale jen universální (dokoupit ji), protože je to na chvíli, ta na pevno později překáží.
A koupili jsme ji zde: http://www.babynabytek.cz/detske-patrove-postel...

mají velkou škálu barevného provedení.

butterfly
2. čer 2014

@kimby Díky za vyčerpávající informace 😉

terezazednikova
24. srp 2014

@cikilik
@cikilik mohu se zeptat čím jste malovaly zed chtěla bych malé taky jen nevím čím to namalovat je to krásné děkuji

cikilik
24. srp 2014

@terezazednikova Jsou to barevné odstíny (barev) do primalexu.

terezazednikova
24. srp 2014

s dceruškou jsme dnes tvořily hrací koutek

tapetadekorace
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sirenita
29. zář 2014

Ahoj maminky. Potřebuji radu, návrh, jak vyřešit pokojíček pro dvě děti, holku a kluka v panelákovém bytě. První pokojíček měla dcera laděný holčičí barvou, tentokrát už mám v plánu bílé zdi a barevné doplňky. Nejsem si jistá kobercem, zelený nebo spíše nějaký v sv.hnědém odstínu? Nábytek skříní zůstává Ikea Stuva, barevný, takže koberec určitě jednobarevný. Pokojíček je tentokrát o vel. cca 3,5 x 6 m, jedno trojité okno, dveře naproti oknu kratší strana. Budu ráda za fotky pro inspiraci sourozeneckého pokoje 🙂

Přikládám fotky prvního pokojíčku, teď z něj máme ložnici 🙂

veroniquecz
2. led 2015

@sirenita Krásný koberec,mohu se zeptat odkud?

sirenita
2. led 2015

@veroniquecz obchod Breno,díky 🙂

p.e.t.u.l.k.a
4. led 2015

@jck copak to máte za nábytek?

chlonyka
6. led 2015

Vy to tu máte všechny tak nádherné 🙂, jeden krásnější jako druhý, brzo přidám i já🙂

eminka23
7. led 2015

My jsme zařizovali na podzim pokojíček synovi. Koupili jsme s motivem Lego, protože syn tuto stavebnici miluje. Je to tento:

petras79
3. únor 2015

Zdravím maminky,mám dvě holčičky a také jsem jim chtěla nějak vyladit pokoj. Nechtěla jsem barevné zdi a tak po doporučení jsem se rozhodla pro samolepky. Pořídila jsem dva odstíny a rozvrhla jak na zeď,tak i na nábytek(nábytek je bílý). Holčičky měly obrovskouuu radost 🙂
http://www.samolepkynazed.cz/zvirata-samolepky-...
Konkrétně mám tyto (černo růžové),frčí u nás Hello Kitty 😉