• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dítě brečí, když na něj někdo promluví

19. ledna 2011 
Zažili jste někdo, že vaše dítě brečelo, když na ni/něj někdo promluvil, nemělo rádo návštěvy atd.? Moje 3měsíční dcera brečí, jen na ni někdo promluví, kromě mě a partnera. Myslíte, že z ní bude veliký introvert?
18. led 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že je to u dětí docela běžné, nedělala bych si s tím hlavu.
18. led 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Ve trech mesicich bych to vubec neresila...
18. led 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Moje dcera Kristýna byla to samo :wink: :wink: .. Taky děsně řvala, někdy na celý náměstí, stačilo, když se někdo chtěl podívat do kočárku... Dnes je z ní ukecaná, veselá a fajn holka.. Kamarádek má spoustu a pořád někde sjíždí :grinning: :grinning: .. Tak to teda bylo s ní..
18. led 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že můžeš být v klidu... má prostě jenom takové období. Ještě z ní bude smíšek na všechny kolem, to budeš koukat! :wink:
18. led 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nas to bylo o neco pozdeji, ale bylo :wink:
18. led 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já to zažívám stále, ať se starší nebo mladším, i děti mají svoje nálady :sweat_smile:
18. led 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano zazila, neni to nic nenormalniho :wink:
18. led 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše malá byla do rřech měsíců o.k., pak ji hodně věcí začlo vadit, takže skoro na každýho brečela krom nás s manžou a teďka už se zase všude směje - je jí půl roku. Buď naprosto v klidu, je to takový období :dizzy_face:
18. led 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je úplně normální, naopak je to známka správného vývoje: začíná rozlišovat mezi svými a "cizími". Tohle období pomine a přijde kolem 7. měsíce zase separační úzkost - prozměnu :grinning: - i to bude normální a v pořádku.
Tohle chování nemusí mít nic společného s temperamentem nebo osobností. to se začne projevovat později. Hlavně ji nenutit do ničeho a do ničí náruče, když se jí to nelíbí. :wink:
19. led 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek