Dítě brečí, když na něj někdo promluví

sunnie
18. led 2011

Zažili jste někdo, že vaše dítě brečelo, když na ni/něj někdo promluvil, nemělo rádo návštěvy atd.? Moje 3měsíční dcera brečí, jen na ni někdo promluví, kromě mě a partnera. Myslíte, že z ní bude veliký introvert?

hojda
18. led 2011

Já myslím, že je to u dětí docela běžné, nedělala bych si s tím hlavu.

katchi
18. led 2011

Ve trech mesicich bych to vubec neresila...

schimi
18. led 2011

Moje dcera Kristýna byla to samo 😉 😉 .. Taky děsně řvala, někdy na celý náměstí, stačilo, když se někdo chtěl podívat do kočárku... Dnes je z ní ukecaná, veselá a fajn holka.. Kamarádek má spoustu a pořád někde sjíždí 😀 😀 .. Tak to teda bylo s ní..

allucie
18. led 2011

Myslím, že můžeš být v klidu... má prostě jenom takové období. Ještě z ní bude smíšek na všechny kolem, to budeš koukat! 😉

zdezli
18. led 2011

U nas to bylo o neco pozdeji, ale bylo 😉

krista
18. led 2011

Já to zažívám stále, ať se starší nebo mladším, i děti mají svoje nálady 😅

kristi
18. led 2011

ano zazila, neni to nic nenormalniho 😉

mpavlinka
18. led 2011

Naše malá byla do rřech měsíců o.k., pak ji hodně věcí začlo vadit, takže skoro na každýho brečela krom nás s manžou a teďka už se zase všude směje - je jí půl roku. Buď naprosto v klidu, je to takový období 😵

kubaka
19. led 2011

To je úplně normální, naopak je to známka správného vývoje: začíná rozlišovat mezi svými a "cizími". Tohle období pomine a přijde kolem 7. měsíce zase separační úzkost - prozměnu 😀 - i to bude normální a v pořádku.
Tohle chování nemusí mít nic společného s temperamentem nebo osobností. to se začne projevovat později. Hlavně ji nenutit do ničeho a do ničí náruče, když se jí to nelíbí. 😉