Dítě pije víc než dospělý. Bojím se o jeho ledviny

anetaalex
9. zář 2011

Ahoj,chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s dítětem co pije víc než dospělý.Mám syna rok a půl a strašně moc pije,vypije mi denně skoro 2 litry a někdy i víc 😖 Vyloženě to vyžaduje a když mu to chci sebrat tak brečí.Doktora už jsem se ptala,ale ten mi řekne,že když má žízen tak at mu prostě dám,ale já se bojim aby pak neměl moc zatížené ledviny a pak v dospělosti s nimi něco neměl.Díky předem za rady

catherin89
9. zář 2011

Ahoj, mojí dceři je 15 měsíců a také hodně pije, teď se to trochu uklidnilo, nevím jestli je to tím ale pořídila jsem jí jinou lahvičku. Ale před tím mí vypila za den 6-7 plných lahviček uplně bez problémů. Nerada to přiznávám, ale pije víc než já... Ale co, je to zdravé, můžeme být rádi, že pijou než kdybychom do nich to pití nemohli dostat. Teda ještě musím dodat, že taky pořád něco jí 🙂

anetaalex
autor
9. zář 2011

ahoj tak to mě moc nejí,ale s tou lahvičkou je to dobrý nápad,ale mě už pije i ze skleničky sám takže jí ukradne kde ji najde,ale asi zkusim nedávat mu štávu a začnu mu dávat jen vodu.Uvidim jestli to není jen násoska,že mu to chutná.

crca
10. zář 2011

V tomto věkovém období jsem měla to samé s dcerou-no i s klukem 😅 nestíhala jsem dělat čaje a točit vodu,holka je do dnes průtokáč,ale tím,že nemají už lahvičky na pití(kromě těch od Kubíka...)tak se to trochu zklidnilo,už na to nemají tolik času 😀