Dítě se vzbudilo s pláčem. Mohlo se ji něco zdát? Nebo úplněk?

lucinkaab
6. kvě 2020

mám dotaz, zda už jste u dětí někdo měl, naši malé je 21m a spí jindy v kuse celou noc, ale dnes v noci se zbudilo pláčem ale nic jí nebolelo, k tátovi vubec nechtěla, uklidnila se když jsme ji pustili dětské pisničky, mě jen napadlo zda se ji mohlo něco špatného zdát a nebo jsem taky zjistila že byl dnes uplněk...tak snad někdo mohl zkusit říci čim to mohlo být.

misicka1988
6. kvě 2020

@lucinkaab Klidně se jí mohlo něco ošklivého zdát. Dcerka to párkrát taky tak měla.

lucinkaab
autor
6. kvě 2020

@misicka1988 ja si to taky myslim...

badyr
6. kvě 2020

@lucinkaab syn nám takhle brečel, když mu rostly zuby, ale to bylo noc co noc. Ze včerejška na dnešek také jednu chvíli brečel, takže možná úplněk? A nebo se mohlo opravdu něco špatného zdát.

martiniquest
6. kvě 2020

Mohl to byt nocni des

lucinkaab
autor
6. kvě 2020

@badyr male uz zbyvaji 4 zadni stolicky, ale jindy u zoubku tak neplakala..uvidime dnes v noci

petulejan
6. kvě 2020

Malá má 10 měsíců a včera se vzbudila o půl dvanácté a nemohla do dvou usnout. Nikdy předtím se jí to nestalo. Starší dcera od přítele nespala celou noc,takže věřím,že úplněk udělal svoje.

lucinkaab
autor
7. kvě 2020

@petulejan pritom pravy uplnek je az dnes

petulejan
7. kvě 2020

@lucinkaab to je pravda,ale prý to působí den předem.

lucinkaab
autor
7. kvě 2020

@petulejan dnes v noci uz spala v pohode, ale posledni dva dny chodi spat kolem 22h a to usinala vzdy do 21h

kacenka115
7. kvě 2020

@lucinkaab může to být nějaký sen, synkovi to kolem 20m začalo. Budí se, že spaní pláče,... Budou mu teď 3 a ještě nikdy nespal celou noc. Kolem úplňku to je nejhorší. Věkem se zlepšuje. Snad na tom budete lépe než my. ;)

lucinkaab
autor
7. kvě 2020

@kacenka115 taky si rikam ze asi tim uplnkem se ji zdal treba asi spatny sen.

kacenka115
7. kvě 2020

@lucinkaab řekla bych, že nejspíš ano. Syn v takových případech potřebuje jen mne, tatínek nestačí a zpívám, hladím, chovám. Měl období kdy to bylo jen těžko zvládnutelné, ale teď už stačí pohladit, pomazlit a spí dál.

lucinkaab
autor
7. kvě 2020

@kacenka115 tak snad nam to pujde taky, jeste mala tak to snasi asi hur

malenka11
8. kvě 2020

Naše taky včera hysterák a chtěla jen mamku. Podle mě ten úplněk... a blbý sny z toho.