Dítka, návštěvy a spaní po obědě. Jak to řešíte?

cermonca
21. pro 2007

Zakládám toto téma, protože mně zajímá, kde vaše mimča spí na návštěvách, když si potřebují po obědě schrupnout a nemáte cestovní postýlku ani kočár. Jedeme ke tchýni na Vánoční svátek a už teď z toho mám hrůzu 😠 Když byla malinká, tak jsem ji nechala spát v manželské posteli uprostřed a kontrovala ji 😉 no ale tchýně z toho udělala jak jsme špatný rodiče a že může spadnout. Prostě hrozná scéna 😠 No a to jí byly dva měsíce a když jsem ji kontrolovala, tak si myslím, že se nemůže nic stát. Jenže teď nám bude za chvíli 10 a jsme pořádné číslo.
Zajímá mě, jak to řešíte vy, když na dětičky přijde spánek 😉

zuuzza
21. pro 2007

ahoj moni 🙂
tak tuto moc neřeším, na malýho spánek jen tak přes den nepříjde 😠
většinou, když někam jdem, tak s ním musím před tím chvíli ven, aby si zchrupnul v kočárku a pak nebyl tak mrzutej, sám od sebe si prostě přes den nezdřímne

cermonca
autor
21. pro 2007

Hm tak to se mas mala je velky spac a jak nespi tak je zle.

krikri27
21. pro 2007

my máme u tchýně postýlku 😝 to teda nevím, jak to vyřešíte, asi leda si jít lehnout s ní do té ložnice 😝 nemáte kočár do auta?

listicka20
21. pro 2007

A nemáte chůvičky? Že bys ji kontrolovala chůvičkou a tchýně by viděla, že ji máš pořád pod dozorem

krikri27
21. pro 2007

tak velké mimi už je nebezpečno nechat samo, ťápne na zem ve vteřině 😉 to chůvičky nevyřeší
Naše babi má velké břicho, sedí v křesle a spolehlivě na něm udrndala každé vnouče od narození do 3 let 😀 😀 takže to nemusím řešit, babi si je uspí sama a líp a pak prostě sedíme a besedujem,. než se dítko probudí 😅 je zlatá 😉

schnek
21. pro 2007

mon, a co šátek? 😉 že by ti spala v šátku

zuzka1000
21. pro 2007

Já mám u svojí mamči cestovní postýlku, ale když jedeme k babičce tak v posteli mi neusne ani semnou, protože na to není zvyklej tak vytáhnu kočár a musí spinkat v kočárku. A nějaké houpací lehátko nebo tak něco ?

zany
21. pro 2007

My většinou někam jezdíme, když je prcek vyspalej 🙂 Jinak dokud byl ve vajíčku, tak jsme ho dali spát do něj, spal stejně max. 30 minut, tak to snad přežil 😕 Jinak u mojí mamky spí v prostředku postele a je obloženej peřinou, takže spadnout nemůže a hlavně se hned ozve když se vzbudí a nemá tendece lézt pryč 🙂 No a teď se konečně naučil slézat z postele, tak je to v pohodě...
U tchýně je to se spánkem horší. Ta má ložnici nahoře, takže tam to nepřipadá v úvahu ho dát, takže bereme kočár a případně usne v kočárku na chodbě... 🙂

gedren
21. pro 2007

My kdyz jdeme z domu na vic nez pul dne, treba do prace, tak si Helenka pospi u me v naruci a nebo v nositku (driv satek, nyni Ergo).

cermonca
autor
21. pro 2007

No holky diky za rady 😉 je to fakt blbe na letisti to bych mela strach ji nechat.Tak jsem vymyslela ze bude spat ve vajicku pro jednou to snad prezije.
Satek taky fajn ale kdyz tam budeme sedet u kafe tak to je asi blby,ze mi ta autosedacka nenapadla driv.No ja jsem ale nouma 😀 😀 😀 😀 😀