Dlouhé cesty autem s dětmi. Máte zkušenost?

kkittinnkka
1. dub 2009

Ahoj, za dva měsíce se chystáme k moři s tříletym ďáblikem. Jedeme autem a cesta by měla trvat zhruba 10 hodin. Často slýchávám, že cestu děti prospí, máte někdo zkušenost? Mám trochu strach, abychom nějak dojeli...děkuju všem 😀

elly
1. dub 2009

Ahojky..tak my jezdime tak kazde 4 mesice taky 10-12 hodin autem...u nas to jde dobre...ma sebou plysaky...vic spi, jak normalne...jen mu nesmim davat hodne jidla..uz se me dvakrat stalo..ze se pozvacel...u nas pokazde z jogurtu.
Je urcite lepsi vicekrat stavet a nechat ho protahnout telicko...
Jo a u nas pomaha hudba (klasika)...rad posloucha..tak pak neni tak nervozni, ze musi celou dobu sedet. 😉
Hodne stasti.

hancas
1. dub 2009

HOKI JÁ ZASE SLYŠELA ŽE NEJLEPŠÍ JE TO JET PŘES NOC,MI TAKY ČERVENCI JEDEME AUTEM DO CHORVATSKA A TAK POJEDEME V NOCI SNAD TO BUDE OK,MAJÁ AUTO RÁDI HLAVNĚ HODNĚ PITÍ A ROHLÍKŮ A SUŠENEK

radka.m.
1. dub 2009

my jsme byli u moře,když malému bylo 9měsíců a celou cestu-noc prospal,jezdili jsme takhle se všema a doted jsou zvyklé,když jedeme delší cestu,že se uvelebí a celou cestu prospí a to nejstarší je už 15. 😉

skurinka
2. dub 2009

ahoj mytaky jezdime tech 9,10h a jezdime bud brzo rano kolem 4h a nebo na noc.noc mam osvetcenou s mladym autobusem celou cetu prospi.jinak poprve jsem jela kdyz malej mel 5mesicu a parada.mlada je trochu horsi ale kdyz jsme jeli poprve tak byla upne super az jsem byla mile prekvapena .delali jsme prestavky tak 15min aby se protahli a pak jsme jeli .co u nas zabira ,pohadky kdyz ctu,basnicky a rikanky a taky maji svoji munici hracek.a jidlo,nejake rohliky ,jablicka tycinky,okurky ale v aute nechcou moct jist,

sandrabriksova
14. zář 2019

Ahoj, my s malým vždycky jezdíme na noc, aby co nejdéle spal. Jinak různé tipy na zábavu po cestě a co pomáhá, aby nebrečel jsem našla tady: http://bit.ly/cestyautem tak třeba by to někomu mohlo pomoct =)