Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dlouhodobě zvýšená teplota u miminka

terka2018
15. črc 2018

Zdravim maminky, chtela jsem se jen zeptat jesi mate a timto zkusenost. Malej (3 mesice) ma pres 5 dni stale teplotu 37° (v zadecku 37,6° cca) bez příznaků. Muze to byt uz signal zacinajich zoubku? Dekuji.

kac9
15. črc 2018

Zdravím 🙂 podle mě má teplotku v pořádku. V porodnici říkají, že do 37, 1 po odečtu, je vše v pořádku 😉

ladyhacek
15. črc 2018

teplota kolem 37°C je v normálu. někteří lidi/miminka mají teplotu vyšší někteří nižší.
já třeba vím, že syn po mě má nižžší 36,2-36,4 °C takže když mám kolem 37,5°C tak pomala umírám 🙂.
Zvýšená teplota se řeší právě až od 37,5°C
a také může teplota během dne stoupat či klesat - ráno naměříš jinou než navečer

terka2018
autor
15. črc 2018

@kac9
@ladyhacek Damy dekuji Vam moc 🙂 ja prave cetla na internetu o nějakých zanetech ledvin apod.

barchen
15. črc 2018

@terka2018 Mala mela zvysenou teplotu take nekolik mesicu po narozeni bez jakychkoliv jinych priznaku, az jsem to resila s pediatrickou, jelikoz se mi to po takove dobe nezdalo. Vymenila jsem digitalni teplomer za rtutovy a zvysena teplota razem zmizela 😃

jajulin
15. črc 2018

Já bych teda po třech dnech zvýšené teploty raději navštívila Dr., aby se zkontrolovalo crp. Nebo bych aspoň zavolala. U těch miminek člověk nikdy neví. Jinak náš nejmenší skoro půlroční chlapeček má právě zánět ledvin a teploty měl čtyřicítky, to je zas jiná liga.

odula
15. črc 2018

@terka2018 necist na internetu. zasadne :D jak psaly holky, teplota okolo 37 je u miminka normalni 🙂

priefi
16. črc 2018

@terka2018 muze a nemusi 😉 zoubky jsou zalezitosti dlouhodobejsiho charakteru a jelikoz syn mel ve 4m uz 2 zoubky, verim ze ve 3m uz muzou telicko potrapit. Zalezi, zda i slini. Ale 37 neni zase tak moc, nektere deticky maji tuto teplotu stabilne. Je placlivy? Co bylo impulzem k mereni teploty?

ivuska1986
18. črc 2018

Ahojky, nam to presne zacalo po tretim mesici, dcera mela teplotu od 37,6-38,3 -bez odectu, merila jsem jak diva dva mesice v kuse, dr uz nevedela co by vymyslela, tak nas poslala na hospitalizaci, kde prohlasili, ze dcera patri k detem, které maji zvýšenou telesnou teplotu stabilne. Paklize mimco radne prospiva a nevypada, ze by mu neco bylo, prestala bych merit a je po problému👍

krina
18. črc 2018

@terka2018 Nas maly mel taky v tomto veku podobnou teplotu. Pak uz jsem skoro nemerila, tak nevim presne, kdy to preslo, mozna kolem 6. mesice. Byl vesely a zadne dalsi problemy nemel, tak jsem se jen zeptala doktorky a pak uz to neresila. Pokud je jinak v pohode a teplota nestoupa, tak bych se neznepokojovala. Ale za dotaz na bezne prohlidce nic nedate 😉

vercax82
18. črc 2018

Syn měl okolo pátého mesice zvysenou teplotu tak mesic 37,6-37,8 před odectem. Pak prisel atopicky eksem, ale nedokážu rict zda to vzajemne souvisí....

Sem začni psát odpověď...

Odešli