Do čeho dát dítě, když začne sedět

petraszi
31. říj 2018

Prosim vas kdyz pominu ze nechci vibracni lehatko, jak zabavite deticky kdyz uz zacnou lozit a pak sedet? 🙂 mate nejake spesl vychytavky?

bekyc
31. říj 2018

Do ničeho, nechávali jsme volně se pohybovat po bytě... zábavu si našel sám, hračky, šuplíky, pokličky a tak

jaja01k
31. říj 2018

Přesně tak, vůbec se nemusíš bát, že by se dítko nezabavilo samo. Jak se začne pohybovat, bude chtít všechno prozkoumat. A většinou je pro něj zajímavé úplně všechno kromě hraček 😀

zmrzlinka
31. říj 2018

Na zem .

makronka222
31. říj 2018

Na zemi a kolem hracky. V tomto obdobi neoblibenejsi hrabani se v suplikach v kuchyni a mlaceni vareckou do hrnce, v sede. Cca hodina na uklid akorat v suchu :D

alcar
31. říj 2018

Obavam se, ze v tomto obdobi ti ditko nevydrzi jen tak nekde posedet. Takze nechej volny pohyb. Kdyz jsem treba varila, tak jsem decka davala do jidelni zidlicky a prisunula ji ke kuchynske lince.

vikinkav
1. lis 2018

Me malej sabotuje uz i tu jidelni zidlicku, vsechno musi prozkoumat sam, je mu tedy uz 11 mesicu 🙂 kdyz ma obed tak beha po kuchyni a vzdycky si prijde zobnout ke mne 🙂

petraszi
autor
2. lis 2018

Moc vsem dekuju 🙂

kittyy17
2. lis 2018

@petraszi do ohrádky, když potřebuješ na záchod nebo ho nechat chvilku bez dozoru, jinak volnost