Do čeho dávat 11ti měs. dítku teplý čaj na procházku?

pantomima
8. říj 2011

Tak, ochladilo se a já mám problém. Do teď mi malej pije jen vodu, ale chtěla bych mu začít dávat teplej čajík sebou, když jdeme ven, ale máme jen Avent hrnek a ten teplý nápoje nebere, aniž by netekl. Takže prosím poraďte, co koupit, aby to tam eventuelně vydrželo teplý a hlavně aby to neteko. Nikdy jsme neměli lahev s dudlíkem, stále kojíme. 🙂

apollo11
8. říj 2011

@pantomima Řeším to malou termoskou 😉 a venku doliju. Většina termoobalů je jen na lahve, tuším.

pantomima
autor
8. říj 2011

no to mě taky napadlo, ale to nepomůže, v okamžiku, když naleju do toho hrnku teplý pití, tak zeče, takže nějakej jinek, kterej to nedělá? 😉

luckakol
9. říj 2011

Ja jsem kdysi koupila od Chicca takovou termosku, kde jsou uvnitr 2 uzaviratelne misticky. Bravala jsem to ven jak v zime, tak v lete. A ted jsem zjistila, ze se mi tam vejde i lahvicka s dudlikem. Tak to obcas beru ven, kdyz je zima a nebo to pouzivam na ranni piti - malej ma rad piti hned jak se vzbudi, tak alespon tak to ma vlazne a ja nemusim hned po probuzeni chodit dolu delat piti 🙂

pantomima
autor
10. říj 2011

já právě láhev s dudlíkem nechci, potřebuju nějakej hrnek, kterej neteče, když se tam dá teplý pití a aten pak dát do termoobalu..prostě vyndat a pít a ne něco odněkud přelévat a podobně 😀

minea
10. říj 2011

Já jsem měla termo hrnek s dvojitou stěnou, něco takového
http://www.mamitati.cz/index.php?men0=439&prod=...
a to jsem dala do neoprénového obalu.

pantomima
autor
10. říj 2011

@minea to vypadá dobře, ale jak to brčko, nezanáší se?špatně se to asi meje? 😀

berenika39
10. říj 2011

@pantomima ten jsem měla taky. když se do něj dává čaj (ne mléko, to u vás nehrozí🙂 ), tak se to myje v pohodě. V myčce.-). ta to propláchne dokonale. A docela to v tom vydrželo teplý celou prochajdu, stejně nejsi venku tři hodiny v kuse, když je zima jak blázen. nalila jsem tam dost teplý čaj a po návratu byl vlažný. nestojí to svět, dá se to používat i normálně doma, petr v tom míval i pití na noc, sám si to vzal a nezlil se🙂.

pantomima
autor
10. říj 2011

tak do něj asi půjdu! díky za rady!!!
@berenika39

minea
10. říj 2011

@pantomima Jen se malý musí naučit z toho brčka pít, není to automatické.

lilboomcz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
michaela666
16. pro 2023

@lilboomcz Když už ta vlastní reklama nebylo by lepší pojmenovat si profil aspoň jinak? :D Navíc diskuze z roku 2011 😉