• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Do čeho obléci 2,5měsíční miminko?

27. dubna 2013 
Ahojda maminky!Prosím o radu!Začíná nám venku opravdu teplo a tak bych se chtěla zeptat, jak oblékáte ven do kočárku své miminko?Nám je 2,5měsíce. Dnes jsem jí dala do kočáku - bodýčko s kr. rukávem, tepláčky, ponožky a mikinku a byla zpocená, tak právě vůbec nevím. Předem Vám moc děkuji. Jsem nezkušená mamina:(
25. dub 2013 v 10:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepřeháněj to s oblečním. oblíkni mimi jako sebe. Jelikož jste ještě v hluboké korbě tak tam nefouká a je tam horko od sluníčka zvlášť jestli máte tmavý kočárek
25. dub 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já co si pamatuju, tak jsem dávala body s dlouhým a tenké polodupky... Až bylo víc dnů za sebou teplo, tak jsem dávala body s krátkým...
25. dub 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já bych dala body s dlouhým, tepláčky a ponožky. A vždycky jsem sebou vozila mikinku a deku "pro jistotu", kdyby zašlo sluníčko, začalo foukat atd. Ale my chodili na 3 hodinové procházky, a nechodili jsme blízko domova, takže proto ta výbava sebou :grinning:
25. dub 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Body s krátkým rukávem , ponožky, celkové dupky tenké..Toť vše a přikrýt tetra plenou..Deka už je teplá a naše malá nesnese ležet jen tak navolno..Menší mimi i zavinout klidně do té tetra pleny. Je to tenké..
25. dub 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mám 4 měsíční mimčo a třeba včera měl body s dl.rukávem,tepláčky a ponožky.Když usnul vendku v kočárku,dala jsem ho do stínu a přikryla tenkou dečkou.Taky budu ještě dávat bodýčka s dl.rukávem.A nebo když dáš s krátky a bude ti připadnout,že je zima,tak nedávej mikinu,ale třeba jenom triko s dl.rukávem :wink:Raději víc slabších vrstev než jednu silnou.
25. dub 2013 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nedavno asi pred 10 dny jsem videla holčiku v zimní kombinéze, malém jsem mamince neco řekla...děláte to dobře, takhle se má oblíkat dítě :slight_smile:
25. dub 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já bych taky dala body s dlouhým rukávem, dupačky, a přikrýt tenkou dečkou. A s sebou mikinku a tlustší deku. Četla jsem že je teď nízký ozon, malé děti se mají hodně mazat opalovákem, takže krátký rukávek bych nedala.
25. dub 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já malou oblékala jako sebe, loni touhle dobou už chodila v šatičkách (ale vedro bylo větší) Normálně body s krátkým polodupky, nebo gaťata a ponožečky, přikrýt podle toho, jak je zima, dekou nebo velkou tenkou plenkou, záleží jak teplo je. Nebo dlouhý rukáv a ostatní stejně.
25. dub 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od té doby, co začalo být teplo, tak jsem ostatním maminám pokukovala do kočárku na děti, jak je mají obléknuté. Nic mi to ale nedalo, jedna měla mimi v kraťasech a druhá v kombinéze, no síla :confused: Můj malej je hodně horkokrevnej, tak na něj pořád musím sahat, jestli není spocenej. Dávám mu body s dlouhým, kalhoty, ponožky a plátěnou čepičku. Myslím, že je to akorát. Jinak sebou mám ještě mikinku, bavlněnou čepičku, teplejší deku, tetra osušku na přikrytí a tetra plenu na zakrytí kočárku - když je velké teplo, tak jí i před odchodem namočím, aby neměl na spinkání v kočárku moc teplý vzduch. Myslím, že to zakrytí kočárku je taky v tomhle počasí důležitý. Moje tchýně to teda asi nechápe, protože když jde s malým ven, plenu z kočárku okamžitě sundavá, takže mi malýho vždycky přiveze propocenýho a červenýho :angry:
27. dub 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek