Do čeho obléci 2,5měsíční miminko?

veveruunka
25. dub 2013

Ahojda maminky!Prosím o radu!Začíná nám venku opravdu teplo a tak bych se chtěla zeptat, jak oblékáte ven do kočárku své miminko?Nám je 2,5měsíce. Dnes jsem jí dala do kočáku - bodýčko s kr. rukávem, tepláčky, ponožky a mikinku a byla zpocená, tak právě vůbec nevím. Předem Vám moc děkuji. Jsem nezkušená mamina:(

evcounek
25. dub 2013

nepřeháněj to s oblečním. oblíkni mimi jako sebe. Jelikož jste ještě v hluboké korbě tak tam nefouká a je tam horko od sluníčka zvlášť jestli máte tmavý kočárek

maciik
25. dub 2013

Já co si pamatuju, tak jsem dávala body s dlouhým a tenké polodupky... Až bylo víc dnů za sebou teplo, tak jsem dávala body s krátkým...

ivca_doubek
25. dub 2013

Já bych dala body s dlouhým, tepláčky a ponožky. A vždycky jsem sebou vozila mikinku a deku "pro jistotu", kdyby zašlo sluníčko, začalo foukat atd. Ale my chodili na 3 hodinové procházky, a nechodili jsme blízko domova, takže proto ta výbava sebou 😀

ebsian
25. dub 2013

Body s krátkým rukávem , ponožky, celkové dupky tenké..Toť vše a přikrýt tetra plenou..Deka už je teplá a naše malá nesnese ležet jen tak navolno..Menší mimi i zavinout klidně do té tetra pleny. Je to tenké..

hav81
25. dub 2013

Já mám 4 měsíční mimčo a třeba včera měl body s dl.rukávem,tepláčky a ponožky.Když usnul vendku v kočárku,dala jsem ho do stínu a přikryla tenkou dečkou.Taky budu ještě dávat bodýčka s dl.rukávem.A nebo když dáš s krátky a bude ti připadnout,že je zima,tak nedávej mikinu,ale třeba jenom triko s dl.rukávem 😉Raději víc slabších vrstev než jednu silnou.

elu
25. dub 2013

holky nedavno asi pred 10 dny jsem videla holčiku v zimní kombinéze, malém jsem mamince neco řekla...děláte to dobře, takhle se má oblíkat dítě 🙂

ivasad.
25. dub 2013

Já bych taky dala body s dlouhým rukávem, dupačky, a přikrýt tenkou dečkou. A s sebou mikinku a tlustší deku. Četla jsem že je teď nízký ozon, malé děti se mají hodně mazat opalovákem, takže krátký rukávek bych nedala.

petrusew
25. dub 2013

Já malou oblékala jako sebe, loni touhle dobou už chodila v šatičkách (ale vedro bylo větší) Normálně body s krátkým polodupky, nebo gaťata a ponožečky, přikrýt podle toho, jak je zima, dekou nebo velkou tenkou plenkou, záleží jak teplo je. Nebo dlouhý rukáv a ostatní stejně.

naty121212
27. dub 2013

Od té doby, co začalo být teplo, tak jsem ostatním maminám pokukovala do kočárku na děti, jak je mají obléknuté. Nic mi to ale nedalo, jedna měla mimi v kraťasech a druhá v kombinéze, no síla 😕 Můj malej je hodně horkokrevnej, tak na něj pořád musím sahat, jestli není spocenej. Dávám mu body s dlouhým, kalhoty, ponožky a plátěnou čepičku. Myslím, že je to akorát. Jinak sebou mám ještě mikinku, bavlněnou čepičku, teplejší deku, tetra osušku na přikrytí a tetra plenu na zakrytí kočárku - když je velké teplo, tak jí i před odchodem namočím, aby neměl na spinkání v kočárku moc teplý vzduch. Myslím, že to zakrytí kočárku je taky v tomhle počasí důležitý. Moje tchýně to teda asi nechápe, protože když jde s malým ven, plenu z kočárku okamžitě sundavá, takže mi malýho vždycky přiveze propocenýho a červenýho 😠