Do kdy jste používaly Nanny monitor dechu?

markytkaaa
20. kvě 2009

Zdravím 🙂
Zajímá mě do kdy jste používaly monitor dechu Nanny ... případně jak jste si zvykaly na to, že už vám v ložnici nebliká to tolik uklidňující zelené světýlko 🙂

Zítra je mému synovi rok ... používám stále ... nevím, asi závislost 🙂 fakt mě to uklidňuje a vím, že můžu jít v klidu spát ... ale je fakt, že čím je starší, tím častěji jsou planné poplachy, kdy zdrhne z destičky nebo se nasouká úplně mimo snímanou plochu 😅

smardik
19. čer 2009

pospeska my ho pořídili protože se o něj bojíme a nechcem se dočkat toho že nám usne a už se neprobudí a máme takový případ v okolí kdy to rodičům přišlo jako vyhození peněz a ted si to hodně vyčítají. My měli do 5měsíců půjčený od kamarádky ale pak jsme ho museli vrátit a koupili jsme nový a používáme dodnes - bude mít 8měsíců a plánujem ho tak do toho roka a pak ho bude mít jeho sourozenec který se narodí v lednu

pospecka
19. čer 2009

Smardik: díky. Ono je to asi zkušenost od zkušenosti. Mimochodem, koukám na pidi věkový rozdíl tvých dětí. Máš můj obdiv. 🙂

Pro ostatní, našla jsem téma monitor, tak jsem svůj dotaz dala tam. Díkec P.

smardik
19. čer 2009

pospecka 🙂 my si říkali když můžem něco udělat pro to at ho ochráníme uděláme to 🙂 a jednou nám už pípal ☹ a malého jsem musela dávat hlavou dolů a bouchat do zad a pak se rozdýchal. bylo to v době kdy měl kašel tak to bylo z toho, ale kdybychom monitor neměli a já byla třeba v obyváku brala bych to asi jako že kašle a nešla tam a už nemusel být, takže my jsme rádi že ho máme a rozhodli by jsme se pro něj znovu. a dík za obdiv zatím není za co i když je fakt že těhu mi dává zabrat a že si nevolnosti užívám

gingerlady
19. čer 2009

pospecka: Ja ho puvodne taky nechtela koupit, ale v porodnici jsem se rozhodla, ze ano, tak ho manzel koupil. Najednou jsem videla toho uzlika v zavinovacce a rikala jsem si, ze kdyby nahodou...a samozrejme to taky uklidnuje, kdyz male spinka v postylce a ty jsi v jinem pokoji, nebo spis. Ja teda spim rozhodne klidneji 😉 Tuhle jsem teda dostala sok, protoze se chuva rozervala, ale to se jen mrnous prestehoval na druhy konec postylky🙂
Ja osobne bych doporucovala novy kvuli zaruce. Na internetu se tyhle chuvy (konkr.Nanny od Jablotronu) prodavaji s tim, ze jsou jeste v zaruce, ale jaksi je tam hacek......zaruka je poskytovana jen 1.majiteli!!!
Kazdopadne DOPORUCUJU!!!!
soanpe: jasne, to souhlasim, ze na silnicich je spousta rizikovych faktoru.....ale proto preci vozis dite v autosedacce pripoutane😉 Proste tim chci rict, ze pokud je moznost chranit zivot ditete, urcite ji vyuziju🙂

lucenek
19. čer 2009

ginger..a jak prodejce tedy Jablotron, či jiná firma, která mi monitor prodá zjistí, že jsem rpvní majitel, když mám účtenku a cerifikát ?????

gingerlady
19. čer 2009

lucenek: no my mame myslim, ze u zarucaku normalne jmeno a prijmeni manzela

lucenek
20. čer 2009

ginger já ne...mám vertifikát s datem a razítkem prodeje plus účet

reni7
22. čer 2009

tak umě to byla první věc kterou sem si pro mimčo koupila,mám Nanny,budu ho teprve instalovat do postýlky páč malá přijde na svět už za pár dní 🙂 ale mám taky jen ten rošt v postýlce,ale budu tam dávat asi i nějakou desku
🙂
sice je to drahá záležitost,ale myslím,že když je ta možnost,tak není nad čím přemýšlet,rači ušetřím třeba na oblečkách než na takovéhle věci,která mi může zachránit mimčo,ale je to každýho věc 😉

fiallinka
22. čer 2009

Markytkaaa: no, taky nevím, jak to po tom roce udělám, asi bude blikat dlouho...

pospecka: no já jsem čekala dvojčata, takže jsem měla předpoklad, že budou nedonošení a menší, což jsou rizikové faktory, takže u mně to bylo jasné, ale koupila bych ho i tak.