Do kdy jste v noci krmili mimčo?

mila01
26. lis 2008

Ahoj holky,chci se zeptat,do kdy vaše zlatíčka papaly v noci?Moje starší dcera přestala s nočním mlíkem v 7 měsících,mladší dceři je 17 měsíců,ale pořád ještě jednou v noci papá.Už jsem zkoušela čaj,nebo že dělám že neslyšim,ona nebrečí,ale celou dobu si cucá palec,mlaská a pak si začne povídat.Vydržela jsem to nejdýl hodinu,pak jsem to vzdala a šla dělat mlíko.Když jí dám najíst hned,jak se ozve,slupne mlíčko a spí dál,pokud dýl čekám,začne si povídat,nají se a pak si ještě půl hoďky až hoďku povídá,než usne.Takže radši hned vyskočim. 🙂 A čekám,že třeba někdy bude spát celou noc a to krmení přestane. 🙂

kacka79
26. lis 2008

Tak my jsme od 10 měs bez mlíčka..

silvik
26. lis 2008

Tak my dáváme mlíčko před spaním (kolem 21 h) a pak, když se vzbudí dříve, tak kolem 6 - 7 h, pak spíme dále, někdy vydrží až do rána (do 8 - 9 h) bez mlíka......je to jak kdy.... 😉

ladunka
26. lis 2008

Moje dcerka se v noci kojila ještě skoro ve dvou letech.. 🙂

nikkos
27. lis 2008

Ahojky. Malému je skoro 15 měs. a v noci se mi vzbouzí na mléko stále. Do roka jsem kojila, pak na krátký čas začal spát až do rána, ale pak se zase začal vzbouzet a jednou v noci dělám nutroš.
Většinou se snažím mu dát až k ránu, kolem 5 hod a do té doby ho ukecávám čajem, ale třeba dnes už ryčel ve 3 a čaj nechtěl.
Je to přesně jak říkáš - když ho nechám probrat, pak ještě dlouho trvá než zase usne, když udělám mléko hned, tak většinou dopije, dudana, otočí se a zase spí.
Holt jsou některé dětičky hladovci 🙂

kristi
27. lis 2008

no, cca do 16m si davala v noci mliko

maart
27. lis 2008

1. dite do 6-ti mesicu
2. dite do 6-ti mesicu
3. dite do 9,5 mesicu.....ale uz od tech 6-ti jsem ji rikala, ze je "nemozna", ze brachove uz v jejim veku v noci nepapali..... 😀 .....

kubaka
27. lis 2008

milo - mám to samé, malému je 20 měsíců a jednu láhev Nutrilonu si mezi 2-4 ráno neodpustí. Potom spí jako dudek dál. Mám termosku u postele, odměřené mléko, takže jen zaleju, zatřepu, v polospánku mu dám pít, pak mlíko zapije trochou vody a spíme dál. Zkoušela jsem ho nechat bez jídla, ale pobrekával, nedalo se to. Zatím to nehrotím, moc mě to neobtěžuje a přes den vydá tolik energie, že to asi potřebuje. Naše doktorka je v tomhle benevolentní: jestliže večeří v 19.00, tak ve tři má už vlastně nárok na snídani. jestli to nevadí moc tobě a jinak se vyspíte, tak bych jí to mlíčko zatím nechala. Doufám nebo předpokládám, že kolem dvou let je to přejde samo. 😵

liska21
28. lis 2008

Ahojky,tak sem zapadám úplně krásně,nejstarší kluk se budil do 3měsíce (kojila jsem 2měsíce) a pak spal celé noci,hola mlíčko dostávala do roka a pak už bumbala jen neslazený čajík (kojila jsem 6měsíců). No a našeho benjamínka (dva roky a půl) kojím ještě teď,v noci se mi budil třikrát a když nedostal prso byl schopnej prořvat celou noc,teď se na mlíčko budí už jen jednou 🙂

agatka77
28. lis 2008

milo my nejíme mlíčko od ukončeného 4.měsíce.Ale skoncoval to sám 😉 .a neznamená to,že už stále spinká celou noc,má noci,kdy se budí každé dvě hodiny a noci,kdy prospí skoro celou až do rána,je to různé.Já bych to nechala na dítku.jestli tě to hodně trápí,nebo unavuje,tak mu zkus dělat menší dávku a jen třeba dvě odměrky,aby to měla spíš na žízeň a postupně ubírat 🙂

janula34
28. lis 2008

Tak ja kojim ale uz len rano a vecer, nocne kojenie mal do 9 mes, sám sa pred 2 tyzdnami v noci odstavil, spi celu noc az do cca 6.00.

lenerka
28. lis 2008

tak já přestala s nočním kojením cca v roce
a od tý doby spí celou noc
poklad
ségra má 19měs. chlapečka a kojí stále i v noci ,když ho bolí zuby cca 3x
ale podle Dr.by měl žaludek u dítěte odpočívat a když dobře baští večeře,tak by v noci pít jíst nemělo
ale podle mě,ať si to dělá každá mamina jak chce
hlavně,když ti pak jí přes den
já když malou kojila v noci tak už přes den nechtěla normální stravu,tak jsme to raději odbourali!

mila01
autor
28. lis 2008

Ahoj holky.Díky moc za vaše reakce.Mě to neunavuje k malé v noci vstávat,vstát,udělat mlíčko a nakrmit jí mi zabere přibližně 10 minut,takže to není tak hrozný.Jenom jsem chtěla vědět,jak jsou na tom ostatní,jestli jsme hodně velké vyjímky.Ale koukám,že jsme na tom podobně jako jinde.Hlavu si z toho nedělám,jen mě to zajímalo.

petule.h
28. lis 2008

do roka..lukášek už ve 3m pije max 1x v noci , dnes se vzbudil až v 5:30 a spal dál, to je pohoda

petule.h
28. lis 2008

ovšem jsme na UM