Do kdy miminka kopou nožičkama?

melliska
27. dub 2008

ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat, do kdy vaše mimča spontánně kopala nožičkama. Mám pětiměsíční dceru, občas nožičkama zakope, ale dr. se to moc nelíbí. Jak je to u Vás? 🙂

petraluk
27. dub 2008

Mell malýmu bude 9 měsíců a kope pořád, vždyť je to úplně normální 😕 Pracuju ve zdravotnictví a v životě jsem tohle neslyšela 😕

melliska
autor
27. dub 2008

petraluk, ja to také od dr. slyšela poprvé, prý mimča nejvíce kopou cca ve 3. měsíci a pak má kopání ustupovat - prý je to na bázi reflexu, proto se ptám.

cazadora
27. dub 2008

melliska nestraš´mě natálce bude 7měs a kope jak divá vyloženě si to užívá taky si myslim že by to nemělo nic znamenat

martina46
27. dub 2008

Moja Tánička kope jak bláznivá. V poslednom čase ešte viac 😉

nevesta
27. dub 2008

Aj nasa kope jak o zivot 😀 podla mna je to normalne, vsak len teraz objavili, ze maju nohy, tak preco by nimi nemali kopat? 😕

pietra
27. dub 2008

aj kika stale kope nozickami, preco by to malo byt zle? 😕

niega
27. dub 2008

Když Edík nááááhodou leží na zádech a vidí, že se chystá něco, co má moc rád (kojení), tak kope nožičkama a projevuje tak radost. Mně to taky přijde normální...

veronika13
27. dub 2008

môj tiež kope ako divý a keď ma trafí to je radosti 😀 je to normálne 😉

niega
27. dub 2008

A navíc si myslím, že aktivní miminka, která jsou ještě natolik maličká, že se neumí otáčet a dělat jiné "sportovní" aktivity, se prostě takto projevují - vybíjejí energii a radují se aspoň z nějakého pohybu 😉 .

jahodka11
27. dub 2008

melliska, nas maly zacal v poslednej dobe kopat, uplne sa cely trepoce....a to je uplne zdravy, takze pozdravuj dr 😀

kapulet
27. dub 2008

ahoj, tak naše maličká teprve kopat začala, ale neměla dr. třeba na mysli nevědomé kopnutí spíš tik nohou? dětičky později kopou vědomě. Asi je to blbost ale tak mě to napadlo 😀

sue
27. dub 2008

...skôr si mysláím, že by bolo choré vidieť dieťa nehybne ležať...

trixi
27. dub 2008

Nas maly kopka stale, hlavne ked sa na nieco tesi, ked ho mam na rukach a nieco zaujimave uvidi. A ked lezi, tiez ma nozicky velmi aktivne.

mysaktom
13. led 2014

Ahoj,náš malý Matýsek,také projevuje radost a zájem o jídlo (když vidí lahvičku s mlíčkem,nebo s kašičkou) 😵 ,tím,že kope nožičkami a mává ručičkami.Je to úžasný pohled,......,je to úplně normální projev radosti u miminek 😵