Do kdy necháváte mimi spát venku přes zimu?

pismenka
23. lis 2008

ahoj maminy, je ted venku sníh, fouká apod. a mé mimčo do ted bylo zvyklé spávat venku v kočárku, do kdy je necháváte spát venku přes zimu?

dajahu
25. lis 2008

My dudlík máme a ničím nemažeme. A 2x denně spí venku tak 2h. Ale máme problém - byl zvyklý se vozit, teď dva dny zkouším ho jen tak nechat v kočárku venku a taky to jde, jen se do hodiny vzbudí, tak se pak zas musí chvíli povozit aby usnul. Je to vychytrálek - když se s ním nevozí, pozná to a hned se ozve. Ty děti jsou fakt mazané. A myslím, že do minus 5 klidně venku bývat budeme, pokud bude mít teplé tvářičky, tak proč ne. Si myslím, že by se ozval, kdyby mu byla zima.

frog
25. lis 2008

Loni bylo v zimě Aničce jen pár měsíců a chodila jsem s ní denně odpoledne na 3 hodinovou procházku a to celou zimu.Jinde než v kočárku mi nespala.prostě jsem se oblíkla a chodila a chůze mě zahřála.A ona fakticky celou tu procházku prospala a pak byla v poho,takže to stálo za to.A pokud jde o stání kočárku na jendom míste,tak si myslím,že je jedno jestli kočár jede nebo stojí.Mimi je zachumlaný a kočár je z venku studenej uplně stejně...Ale určitě by měl stát tak aby do nej nefučelo..

jennyska
27. pro 2013

Ahoj @dejahu @frog @makinka.1 @haninka @alishia @monik76 @zapletalovi22.3. @andy80 @haninka @androna @petronilla @jenifer.1 @sue007 @daluri @barunka81 @terezkakoe @martimarti @cerstvamama @sylvar @pismenka @coriven @ygreen a ostatní maminky 🙂

mohu Vás poprosit o vložení vlastní zkušenosti se Procházkami s novorozenci do naší Wiki knihovničky, kterou si tady s maminkami tvoříme?

Stačí svůj příběh, radu, zkušenost napsat do https://www.modrykonik.cz/prochazky-s-novorozen... a pomoci tak všem ostatním maminkám, které tato otázka zajímá a zvažují, kdy dítě na první procházky vzít, na jak dlouho, jak ho obléci atd. Na MK hledají v různých směrech radu, zkušenosti a hlavně Vaše příběhy, které jim velmi pomohou.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all