• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Do kdy prát dětské oblečení ve speciálních prášcích?

23. srpna 2008 
Ahojky, zajímalo by mě, do jakého věku Vašich dětiček jste prali prádlo ve speciálních dětských prášcích, nebo v prášcích na citlivou pokožku? Tadíkovi bude 6 měsíců, teď jsem párkrát vyprala v obyč. prášku a přijde mi, že se mu na hrudníčku zhoršila takové místečko, kde má jakoby vysušenou kůžičku, je to tam červené a moc suché..Nevím jestli je to tím, nebo to bylo třeba těma vedrama...Díky za rady.
18. srp 2008 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja asi do 6 mesicu. Mala neni citliva na zmeny, takze ji to nevadilo
18. srp 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám bude taky 6 měsíců,ale ještě raději budu prát v těch dětských,používám Lovelu balsam.Malá měla ekzém,teď už má jen občas něco na hrudníčku a bříšku,ale bojím se experimentovat.Raději počkáme.
18. srp 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem nikdy ve speciálních dětských prášcích neprala, od mala v obyčejných co peru pro nás pro všechny. Ale je jasný, že pokud by se z toho osypala, musela bych to asi zkusit. Nicméně vše v pohodě.
18. srp 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijonkova.k- Ty jsi ze Žďáru? My také, jaktože Tě neznáme? :slight_smile: Náš prcek mívá právě také ekzémky na hrudníčku, měl tam jeden takový flíček a teď má 3, tak asi koupíme zase nějaký spešl..
18. srp 2008 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Criterska pokud se mu vyrážka zhoršila, tak v praní asi budeš muset pokračovat i nadále. Já malému první oblečky vyprala v Lovele a pak jsme v 6nedělí přešli na Persil Sensitive a v pohodě. Používáme ho celá rodina.
18. srp 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
my perem pořád v Lovele,akorát teď jsem koupila Batole
18. srp 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
criterska:Nejsme ze Žďáru,ale z Nového Města,tak asi pro to nás neznáte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. srp 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijonkova: Aha, škoda, já se překoukla, máte okres Žďár a já to brala hned jako bydliště :slight_smile: Škoda :slight_smile: My jsme teď byli na městě pro Batole, snad se nám to zlepší..
18. srp 2008 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
criterska:No,škoda.Tak snad to budete mít v pohodě,raději dávej prášku míň. :wink:
18. srp 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my pereme v lovele,malej trpěl na vyrážky,známá prala v lovele prádlo dětem až do dvou let a to je nic netrápilo,sem s ní spokojená a peru v ní i naše prádlo a nejradči mám tekutou aspon nezůstává na prádle zbytky od syp :wink: kýho
18. srp 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já prala v prášku pro mimi pouze první měsíc. Pak už v normálním.
18. srp 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já peru v normálním prášku na praní, máme jen dětskou aviváž. Dokonce jsem po šestinedělí začala prát všechny věci dohromady a nikdy se nic nestalo.
18. srp 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Lovele jsem prala do roka bez aviváže. Teď už dávám normální prací prášek a aviváž od Lovely :wink: . Malá nebyla a ani není na nic citlivá, ale nechtěla jsem to pokoušet :wink: .
18. srp 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já požívám tekutou Lovelu ale nedávno jsme od babičky dostali 9 kg prášku Lovela a myslím, že nám to vyjde ještě na hooodně dlouho :grinning: do roka určitě :wink: dávám i trošku dětské aviváže
18. srp 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my od dvou měsíců perem v arielu nebo persilu a malá se neosypala, dr. říkala, když to není prášek nějaký úplně jiný než jsme používali před tím, že je na něj trochu zvyklá ode mě
18. srp 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nedam dopustit na Titan sensitiv. Dobre pere, ma prijemnou jemnou vuni a cena je taky OK. Male v tom peru porad a jeste asi do roka budu. Pak zkusim prejit na normalni bezfosfatovy prasek.
19. srp 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím se přiznat, že speciální prášky jsem nikdy nepoužívala. Normálně peru věci pro malého s mým a manželovým oblečením. Ale do jeho třetího měsíce jsem všechny jeho oblečení vyvařovala. Následně vyvařuji bodyčka osušky, povlečení a pleny, které používám do kočárku a postýlky.
21. srp 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já používám tekutou Lovelu. Jen se mi zdá, že jak se začalo s příkrmama, tak např. mrkev apod. má problém vyprat :unamused:
Jinak jsem vyvařovala a stále vyvařuju plínky do postýlky. Oblečky peru na 40.
21. srp 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem do 6 měsíců prala dětské oblečky samostaně(nikoli s našim oblečením) v tekuté Lovele a od 6. měsíce již peru v jakémkoli tekutém prášku a pořád samostatně dětské oblečení a naše.
21. srp 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eva má skoro rok a peru teda pořád zvlášť její a naše oblečení... její buď v Lovele nebo Batoleti + příslušná aviváž... Batole mi strašně krásně voní...
22. srp 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by mě taky zajimalo. :slight_smile: Mala ma 14měsíců a pořád pereme v Lovele.
22. srp 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám dětská lékařka říkala, že máme v dětský prášcích prát do 1 roku, praktycky perem do teď dávám dohromady prádlo starší i mimíska
23. srp 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já peru stále dětské zvlášť v Persilu sensitive (Lovela nám nedělala dobře) a od 1 roka dávám máchadlo Batole. Pro nás používám stejný prášek jen máchadlo jiné.
23. srp 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek