Do kdy prát dětské oblečení ve speciálních prášcích?

criterska
18. srp 2008

Ahojky, zajímalo by mě, do jakého věku Vašich dětiček jste prali prádlo ve speciálních dětských prášcích, nebo v prášcích na citlivou pokožku? Tadíkovi bude 6 měsíců, teď jsem párkrát vyprala v obyč. prášku a přijde mi, že se mu na hrudníčku zhoršila takové místečko, kde má jakoby vysušenou kůžičku, je to tam červené a moc suché..Nevím jestli je to tím, nebo to bylo třeba těma vedrama...Díky za rady.

kristi
18. srp 2008

ja asi do 6 mesicu. Mala neni citliva na zmeny, takze ji to nevadilo

kijonkova.k
18. srp 2008

Tak nám bude taky 6 měsíců,ale ještě raději budu prát v těch dětských,používám Lovelu balsam.Malá měla ekzém,teď už má jen občas něco na hrudníčku a bříšku,ale bojím se experimentovat.Raději počkáme.

monik76
18. srp 2008

Já jsem nikdy ve speciálních dětských prášcích neprala, od mala v obyčejných co peru pro nás pro všechny. Ale je jasný, že pokud by se z toho osypala, musela bych to asi zkusit. Nicméně vše v pohodě.

criterska
autor
18. srp 2008

kijonkova.k- Ty jsi ze Žďáru? My také, jaktože Tě neznáme? 🙂 Náš prcek mívá právě také ekzémky na hrudníčku, měl tam jeden takový flíček a teď má 3, tak asi koupíme zase nějaký spešl..

mobina
18. srp 2008

Criterska pokud se mu vyrážka zhoršila, tak v praní asi budeš muset pokračovat i nadále. Já malému první oblečky vyprala v Lovele a pak jsme v 6nedělí přešli na Persil Sensitive a v pohodě. Používáme ho celá rodina.

lenkazdenek
18. srp 2008

my perem pořád v Lovele,akorát teď jsem koupila Batole

kijonkova.k
18. srp 2008

criterska:Nejsme ze Žďáru,ale z Nového Města,tak asi pro to nás neznáte 🙂 🙂 🙂

criterska
autor
18. srp 2008

kijonkova: Aha, škoda, já se překoukla, máte okres Žďár a já to brala hned jako bydliště 🙂 Škoda 🙂 My jsme teď byli na městě pro Batole, snad se nám to zlepší..

kijonkova.k
18. srp 2008

criterska:No,škoda.Tak snad to budete mít v pohodě,raději dávej prášku míň. 😉

motol
18. srp 2008

my pereme v lovele,malej trpěl na vyrážky,známá prala v lovele prádlo dětem až do dvou let a to je nic netrápilo,sem s ní spokojená a peru v ní i naše prádlo a nejradči mám tekutou aspon nezůstává na prádle zbytky od syp 😉 kýho

lukin
18. srp 2008

Já prala v prášku pro mimi pouze první měsíc. Pak už v normálním.

knobloska
18. srp 2008

Já peru v normálním prášku na praní, máme jen dětskou aviváž. Dokonce jsem po šestinedělí začala prát všechny věci dohromady a nikdy se nic nestalo.

berynka
18. srp 2008

V Lovele jsem prala do roka bez aviváže. Teď už dávám normální prací prášek a aviváž od Lovely 😉 . Malá nebyla a ani není na nic citlivá, ale nechtěla jsem to pokoušet 😉 .

agness02
18. srp 2008

já požívám tekutou Lovelu ale nedávno jsme od babičky dostali 9 kg prášku Lovela a myslím, že nám to vyjde ještě na hooodně dlouho 😀 do roka určitě 😉 dávám i trošku dětské aviváže

mkr
18. srp 2008

tak my od dvou měsíců perem v arielu nebo persilu a malá se neosypala, dr. říkala, když to není prášek nějaký úplně jiný než jsme používali před tím, že je na něj trochu zvyklá ode mě

aschin
19. srp 2008

Ja nedam dopustit na Titan sensitiv. Dobre pere, ma prijemnou jemnou vuni a cena je taky OK. Male v tom peru porad a jeste asi do roka budu. Pak zkusim prejit na normalni bezfosfatovy prasek.

eva1k2
21. srp 2008

Musím se přiznat, že speciální prášky jsem nikdy nepoužívala. Normálně peru věci pro malého s mým a manželovým oblečením. Ale do jeho třetího měsíce jsem všechny jeho oblečení vyvařovala. Následně vyvařuji bodyčka osušky, povlečení a pleny, které používám do kočárku a postýlky.

mircka
21. srp 2008

Já používám tekutou Lovelu. Jen se mi zdá, že jak se začalo s příkrmama, tak např. mrkev apod. má problém vyprat 😒
Jinak jsem vyvařovala a stále vyvařuju plínky do postýlky. Oblečky peru na 40.

prada
21. srp 2008

Já jsem do 6 měsíců prala dětské oblečky samostaně(nikoli s našim oblečením) v tekuté Lovele a od 6. měsíce již peru v jakémkoli tekutém prášku a pořád samostatně dětské oblečení a naše.

malovani
22. srp 2008

Eva má skoro rok a peru teda pořád zvlášť její a naše oblečení... její buď v Lovele nebo Batoleti + příslušná aviváž... Batole mi strašně krásně voní...

beruskax
22. srp 2008

Tak to by mě taky zajimalo. 🙂 Mala ma 14měsíců a pořád pereme v Lovele.

kapulet
23. srp 2008

tak nám dětská lékařka říkala, že máme v dětský prášcích prát do 1 roku, praktycky perem do teď dávám dohromady prádlo starší i mimíska

vrtule83
23. srp 2008

já peru stále dětské zvlášť v Persilu sensitive (Lovela nám nedělala dobře) a od 1 roka dávám máchadlo Batole. Pro nás používám stejný prášek jen máchadlo jiné.