Do kdy přebalovat dítě na pultě?

odetka
4. bře 2008

Holky do kdy přebalujete svá miminka na přebalovacím pultě. Naší malé už je skoro 10 měsíců a já už se docela bojím jí tam dávat, aby mi nezbuchla. Ještě nikdy se mi to nestalo. Ťuk, ťuk.... Ale když jí tam přebaluju, tak ona už je mrštná, nepoleží, neposedí. Už se tam ani pořádně nevejde, tak aby se taky nebouchla do hlavičky o tu zadní hranu. Tak přemýšlým, jestli jí tam mam ještě dávat. Jak jste na tom vy?

anatanka
4. bře 2008

Tak Miriam je teprve cerstve osm mesicu, ale taky uz se na prebalovaku strasne mela a porad leze ven a zrovna dvakrat prostoru uz tam taky nema, ale zatim ji tam drzim...

kristi
4. bře 2008

my pultik nemame od cca 11m

honzina
4. bře 2008

Já na pultíku přebalovala jen do té doby, než se Toníček začal moc mrskat a převracet. Měla jsem strach, aby mi nežuchnul, takže ho prostě přebaluju na zemi. 😉

Větší starost mi dělá, jak to praktikovat v koupelně po vykoupání. Suším ho a mažu a oblíkám na pračce, ale už je to fakt nebezpečný, jak se mele a snaží se přetáčet, i když ho držím, je to boj.
Tak přemýšlím, jak to udělat?
Že bych dala na zem do koupelny deku a na ni podložku a obstarávala ho na té zemi?

Nebo jak to děláte vy?

s2007
4. bře 2008

já pultík neměla vubec přebaluju na postely 😀

odetka
autor
4. bře 2008

honzina: ja koupu v obyvaku a pak taky pokladam na ten pult.

luckaa
4. bře 2008

Nám je osm měsíců,malá má 72cm,takže s přebalovákem končím a prodávám.Navíc je hrozný číslo,takže
už je to o strach.

konoupek
4. bře 2008

Já taky přebaluju na zemi s pultem už bych si to nelajzla 😉 .A po koupání jí zabalíme do osušky,doneseme do obýváku a zase šup na zem,tedy na koberec.je to i z toho důvodu,že máme v koupelně strašně málo místa,tak,tak na otočení,takže to tam ani nejde.

natalien
4. bře 2008

Taky už na přebalováku nepřebaluju, ale v ložnici na posteli. My koupelnu máme uplně mini, takže tam není místo ani na pračku, takže když vytahuju Nell, tak si ji zabalím do osušky a šup do ložnice na postel. Myslím, že do měsíce budem taky na zemi 😀

nikitka26
4. bře 2008

My zatím přebalujeme na přebalováku, ale jsme ještě malý a ne tak mrštný..ale poslední dobu stejně přebaluji hodně na zemi, pač mu nechávám větrat prdelku a to na přebalováku jde hůř, že se od něj nemůžu vzdálit 😉

A v koupeně to děláme tak, že si přenesu podložku se všema potřebnýma věcma a mám jí na zemi. Zatím to tak děláme 14 dní, jsme čerstvě přestěhovaní, v předchozím bydlení jsem ho osušila na pračce a pak si přenesla už suchého na přebalovák a mazala a oblékala tam 😉

kupinka
4. bře 2008

Já jsem pult skoro vůbec nepoužila-postel nebo sedačka...ale nepřebalovala bych asi jak by se mi začal přetáčet............

bubli07
5. bře 2008

Ahoj, my na přebalováku nepřebalujeme už zkoro měsíc, protože mrně je strašně živej a jen co ho položím na pult, tak se okamžitě přetočí na bříško, spíš na čtyry a leze a kouká se pod přebalovák, co je na těch políčkách, prostě zkoumá 🙂 . Takže když, tak to dopadne tak, že ho na přebalováku slíknu a pak jdem do pokoje na zem. 😉