Do kdy se má spotřebovat otevřená balená kojenecká voda?

sonka.77
15. led 2014

Do kdy musím spotřebovat po otevření balenou kojeneckou vodu pokud ji uchovávám v ledničce? A převařujete kojeneckou vodu před podáním miminku? Mám tříměsíční holčičku.

tulikiss
15. led 2014

ja vodu prevaruju, a netusim do kdy se ma spotrebovat nam jedna flaska staci na den a pul, takze tohle neresim 😀

arrowka
15. led 2014

Mám v lednici kojeneckou vodu Rajec a je na ni napsáno spotřebovat do 3 dnů. Kojeneckou vodu nepřevařuju.

muj_smisek
15. led 2014

Dobrý den vím že, různé společnosti, které nabízejí např umělou výživu-mléka píší, že se má mlíčko namíchat do převařené kojenecké vody, i když to nebyl dotaz malému dítěti do 3 cca měsíců bych určitě převařovala-at už kvůli prdíkům ,kolikám všemu.Pokud dáváte kojeneckou vodu např. jen do kaše tak tam už bych to neřešila, jinak jak bylo psáno měla by vydržet ty tři dny, záleží na co jí používáte, když jsem dávala dcerce k mlíčku byla za dva dny pryč, pokud ne třetí den jsem dala novou vodu,trpěla hodně na koliky.
Krásný den

mafeska
15. led 2014

převařovala jsem do šesti měsíců a do kdy spotřebovat no popravdě nikdy jsem to neřešila 🙂

lucieandrlova
15. led 2014

My jsme převařovali do 1 roku. Těch 5 minut mě nezabilo (vždy množství do dalšího dne) vždycky večer. Něco se rozlilo na noc do skleniček, zbytek do lednice. Další den novou. Takže tak 1 - 1,5 dne...

zuzanka.k
15. led 2014

pokud je napsáno nepřevařovat, tak jsem nepřevařovala a žádný problém... vodu mám normálně na stole. jak dlouho ji mám otevřenou ani nevím, ale když se mi to zdá dlouho - asi tak ten třetí den, tak ji dopiji já 🙂