• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Do kdy si mám nechat doma kočárek?

10. května 2012 
Jen dotaz na zkušenost ostatních.Kdy jste dávali pryč kočárky?Moje mladší holka bude mít v červnu 2roky a kočárek použila naposledy v zimě.Jinak všude pěšky.....Jen vyjímečně si na chvilku sedne do golfek.Velký kočárek klasický sporťák mám jen kvůli babičce,že se jí s ním líp chodilo,ale docela to tu už vše překáží.
5. kvě 2012 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, pokud už neplánujete dalšího prcka, tak velkej kočárek bych ve vašem případě (když od zimy stál) už dala pryč určitě. Nevím jaký máte, ale klasický sporťák s dvouletým prckem už bude pěkná zabíračka (i pro babičku). Golfky bych si ale rozhodně ještě nechala. Zjisti si, do kolika kg mají nosnost (ať je nepřetížíte, nezničí se a nestanou se neprodejnýma) a pokud ještě o.k. (většina těch značkových je myslím do 15kg) tak bych si je nechala jako nouzovku. Na dovolenou se budou hodit. My máme prcka 3r. a kdybysme jeli letos k moři tak bych bez golfek nejela. Na takové té klasické večerní procházce "na zmrzlinu" je oceníte. To jsem viděla vozit po promenádách spící i mnohem starší děti než dvouletý. :slight_smile:
6. kvě 2012 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mám je koupené na aukru za pár korun,takže poškození a přetížení řešit moc nebudu.Asi je tedy pro jistotu nechám.Oblečení a vše ostatní původně chtěla nechávat švagrová,ale nějak se jim nedaří otěhotnět a skladiště tu mít opravdu nemůžu,takže se musím zbavovat věcí co nejdřív.Pro ně škoda....
10. kvě 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek