Do kolika ublinkávalo vaše mimčo?

28. zář 2021

Maminky mám dotaz. Syn, pět měsíců, od narozeni po UM vždycky ublinkaval. A ublinkava doteď a to už budem začínat šestý měsíc. Měli jsme jednu dobu i sunar proti ublinkavani, ale moc nepomáhal. Vím, že nějaký malý ublinkavani je v pořádku, ale už mu bude šest měsíců a já si říkám, jestli už by to nemělo přestat, ne? Co vaše ratolesti? Do kdy ublinkavaly? Najizdime na příkrmy a tak si říkám, jestli to něco změní nebo bude blinka dal? 😲

neomenia
28. zář 2021

Může ublinkavat klidně do 12-18 měsíců....

marki90
28. zář 2021

Malý má 11 měsíců a zvrací skoro každý den.

katule1990
28. zář 2021

Obecně se říká, že tak do roka, to se vyvíjí jícnová záklopka. U nás se to hodně zlepšilo kolem těch 6 měsíců s příkrmy.

guliii
28. zář 2021

U nás se to s prikrmy zlepšilo a přešlo to v cca v 8 měsících.

emillyhk
28. zář 2021

Ublinkává do teď (8m), ale už mnohem míň. Příkrmy máme cca 3 měsíce a zlepšilo se to až kolem 7 měsíců.

me_druhe_ja
28. zář 2021

Přestala až teď, bude mít 8m

vall85
29. zář 2021

Malý má čerstvých 7 měsíců a stále blinká. Nepatrně se to zlepšilo se zavedením příkrmů, ale zatím žádná sláva.

terezanovotna30
29. zář 2021

A nemá i jiné problémy s trávením? Třeba zelená, hlenovitá nebo napěněná stolice? Ono se to ublinkávání často podceňuje, ale může za tím být alergická reakce.

sigyn
29. zář 2021

Zlepší se to, když začne sedět a vymizí kolem toho roku.

nazka
29. zář 2021

Mně starší ublinkavala, než začala jist tuhou stravu

lucifux
29. zář 2021

Před týdnem měl syn rok a stále ještě něco občas ublinkne, nic hrozného. Ale občas se to ještě stane.

zrzeckas
29. zář 2021

U nas az se zavedenim prikrmu se to zacalo zlepsovat