• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dokaží se vaše miminka sama zabavit?

24. října 2007 
Ptam se samozrejme proto, ze moje vubec. Nevydrzi sama ani pet minut a to ma spoustu hracek. Nebavi ji lehatko s hrazdickou, hraci deka, kolotoc nad postylkou... Jenom ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dokaze se zabavit od te doby, co sama leze, co bylo asi v 8 mesicich :slight_smile:
23. říj 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. říj 2007 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás přesně jako u Gedren :wink:
23. říj 2007 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondra se dokázal skvěle zabavit sám už od narození. Pokud byl napapanej a spokojenej, tak jsem o něm ani nevěděla. Teď se nějak naučil, že chce být s námi, tak ho někdy musíme mít u sebe (musí na nás vidět) a někdy se zabavuje sám. Uvidíme, až začnš lézt :wink:
23. říj 2007 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme asi tak starý jako Vy a u nás max 5 min na dece... jinak máma stále vede, v závěsu je táta, pak všichni ostatní lidi známí i neznámí, to je jedno.. hlavně že se po někom válíme :grinning:
23. říj 2007 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any, nelusinda se sama zabavi, asi tak 5 minut :grinning: :grinning: A to leze jak drak, stoji, ale proste ke hre potrebuje partaka...jedina doba, kdy se zabavi sama i 20 minut je rano po probuzeni.To je asi na hracky po dlouhe noci natesena, tak blbne, ale po zbytek dne uz si s ni musim hrat ja...stavime z kostek kominy, hrady, hrajem divadlo a ja uz casto silim, protoze uz me to fakt nekdy neba :sweat_smile:
Je jak muj ocas :grinning:
23. říj 2007 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlas s Kačkou, Alčátkem a ostatními. Ad Schnek: nemyslím, že by se tvé dítě takto "zabavilo", prostě máš štígro, že je to kliďas. A teď, jak píšeš, se konečně probral - vítej v klubu :grinning: !
24. říj 2007 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
niega, on si vystačil sám tak, že se rozhlížel kolem sebe. No a pak si žačal hrát s hračkama. Je kliďas i teď jenom prostě chce být ve společnosti. Stačí si ho třeba vzít do postýlky do kuchyně a on si vyhraje sám. Jenom na nás chce vidět. Asi abysme mu neutekli :grinning: Nebo můsí mít nějakou fakt hodně oblíbenou hračku. To ho už pak nezajímáme.
24. říj 2007 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, náš Dan jak kdy, ale začíná se to lepšit, tak uvidíme.
Přesně, jak jsem poblíž, tak chce mě, jak odejdu, chvilku brečí a když se neukazuju, tak se umí zabavit, např. cumlá deku, plyšáky... :grinning:
24. říj 2007 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Omlouvam se, nevsimla jsem si, ze uz tu takova diskuze je.

Mirince nestaci ani to, ze na me vidi, to beru jako samozrejmost, ze ji musim vsude mit u sebe - v koupelne, v kuchyni atd., nechat ji samotnou v pokoji nehrozi, to by prorvala diru do stropu. Vylozene potrebuje, aby ji porad nekdo bavil a nekdo si ji vsimal, od cehoz jsme doma prevazne ja, bohuzel. Ale uz mi tim leze strasne na nervy.
A pritom ja byla pry takove hodne a klidne miminko. Cely den jsem jen lezela v postylce, dudala si, pozorovala stenu a byla potichu. To ma asi po manzovi, ten je taky z divokych vajec :wink:
24. říj 2007 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, vzala sis divoký vejce, tak máš doma duplikát :grinning: :grinning: :grinning: .(promiň, ale mě to pobavilo :slight_smile: )
Myslím, že nejseš sama... u nás to samý
24. říj 2007 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas ano, dokaze si sama hrat docela dost dlouho :slight_smile:
24. říj 2007 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne neumí ani jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2007 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mala tak do pateho mesice byla fakt v klidu a moc ji zajimaly hracky,ja jsem varila a ona si hrala sama v obyvaku treba hodinu :grinning: obcas jsem ji sla pobavit a byla spokojena :slight_smile:
No ale ted jeste neleze hracky ji nezajimaji,jak odejdu z mistnosti tak spusti :stuck_out_tongue_closed_eyes:.A kdyz jsem s ni v mistnosti a nevsimam si ji tak je to take spatne :grinning: je ji jedno s kdo si s ni hraje,ale ja jsem poruce porad :grinning:
24. říj 2007 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš malej má čtyři měsíce a je docela dost samostatnej.Ráno se probudí už tak kolem sedmé, ale mimimálně do 9 o něm vůbec nevím-jen tak si sám brouká a hezky si sám hraje v postýlce.Každý kdo u nás je na návštěvě, to obdivuje, jaký máme "poslušný" miminko :slight_smile:Předpokládám, že se to časem ale určitě změní :frowning2:
24. říj 2007 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek