Dokaží se vaše miminka sama zabavit?

anatanka
23. říj 2007

Ptam se samozrejme proto, ze moje vubec. Nevydrzi sama ani pet minut a to ma spoustu hracek. Nebavi ji lehatko s hrazdickou, hraci deka, kolotoc nad postylkou... Jenom ja 😝

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
lendy1
23. říj 2007
macu.k
23. říj 2007

U nás přesně jako u Gedren 😉

schnek
23. říj 2007

Ondra se dokázal skvěle zabavit sám už od narození. Pokud byl napapanej a spokojenej, tak jsem o něm ani nevěděla. Teď se nějak naučil, že chce být s námi, tak ho někdy musíme mít u sebe (musí na nás vidět) a někdy se zabavuje sám. Uvidíme, až začnš lézt 😉

kacka79
23. říj 2007

tak my jsme asi tak starý jako Vy a u nás max 5 min na dece... jinak máma stále vede, v závěsu je táta, pak všichni ostatní lidi známí i neznámí, to je jedno.. hlavně že se po někom válíme 😀

alcatko.j
23. říj 2007

Any, nelusinda se sama zabavi, asi tak 5 minut 😀 😀 A to leze jak drak, stoji, ale proste ke hre potrebuje partaka...jedina doba, kdy se zabavi sama i 20 minut je rano po probuzeni.To je asi na hracky po dlouhe noci natesena, tak blbne, ale po zbytek dne uz si s ni musim hrat ja...stavime z kostek kominy, hrady, hrajem divadlo a ja uz casto silim, protoze uz me to fakt nekdy neba 😅
Je jak muj ocas 😀

niega
24. říj 2007

Souhlas s Kačkou, Alčátkem a ostatními. Ad Schnek: nemyslím, že by se tvé dítě takto "zabavilo", prostě máš štígro, že je to kliďas. A teď, jak píšeš, se konečně probral - vítej v klubu 😀 !

schnek
24. říj 2007

niega, on si vystačil sám tak, že se rozhlížel kolem sebe. No a pak si žačal hrát s hračkama. Je kliďas i teď jenom prostě chce být ve společnosti. Stačí si ho třeba vzít do postýlky do kuchyně a on si vyhraje sám. Jenom na nás chce vidět. Asi abysme mu neutekli 😀 Nebo můsí mít nějakou fakt hodně oblíbenou hračku. To ho už pak nezajímáme.

romana27
24. říj 2007

zdravím, náš Dan jak kdy, ale začíná se to lepšit, tak uvidíme.
Přesně, jak jsem poblíž, tak chce mě, jak odejdu, chvilku brečí a když se neukazuju, tak se umí zabavit, např. cumlá deku, plyšáky... 😀

anatanka
autor
24. říj 2007

Omlouvam se, nevsimla jsem si, ze uz tu takova diskuze je.

Mirince nestaci ani to, ze na me vidi, to beru jako samozrejmost, ze ji musim vsude mit u sebe - v koupelne, v kuchyni atd., nechat ji samotnou v pokoji nehrozi, to by prorvala diru do stropu. Vylozene potrebuje, aby ji porad nekdo bavil a nekdo si ji vsimal, od cehoz jsme doma prevazne ja, bohuzel. Ale uz mi tim leze strasne na nervy.
A pritom ja byla pry takove hodne a klidne miminko. Cely den jsem jen lezela v postylce, dudala si, pozorovala stenu a byla potichu. To ma asi po manzovi, ten je taky z divokych vajec 😉

cecil
24. říj 2007

No jo, vzala sis divoký vejce, tak máš doma duplikát 😀 😀 😀 .(promiň, ale mě to pobavilo 🙂 )
Myslím, že nejseš sama... u nás to samý

kristi
24. říj 2007

u nas ano, dokaze si sama hrat docela dost dlouho 🙂

janicckka
24. říj 2007

Ne neumí ani jeden 😝

cermonca
24. říj 2007

Mala tak do pateho mesice byla fakt v klidu a moc ji zajimaly hracky,ja jsem varila a ona si hrala sama v obyvaku treba hodinu 😀 obcas jsem ji sla pobavit a byla spokojena 🙂
No ale ted jeste neleze hracky ji nezajimaji,jak odejdu z mistnosti tak spusti 😝.A kdyz jsem s ni v mistnosti a nevsimam si ji tak je to take spatne 😀 je ji jedno s kdo si s ni hraje,ale ja jsem poruce porad 😀

terezkaaa
24. říj 2007

Náš malej má čtyři měsíce a je docela dost samostatnej.Ráno se probudí už tak kolem sedmé, ale mimimálně do 9 o něm vůbec nevím-jen tak si sám brouká a hezky si sám hraje v postýlce.Každý kdo u nás je na návštěvě, to obdivuje, jaký máme "poslušný" miminko 🙂Předpokládám, že se to časem ale určitě změní ☹

luciek17
3. zář 2019

Trimesicni

urtica
5. zář 2019

@anatanka Jo, naši mi taky vyprávěli, jak jsme byla klidná a tichá - chodili mě kontrolovat jestli žiju...ani jedno z našich dětí takové není 😀