Dokdy je nutné převařovat vodu?

30. dubna 2011 
Dobrý den, mám dotaz do kdy převařovat dítěti vodu? Máme jednu z nejlepších vod z kohoutku tak nevím. děkuji
21. dub 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, já jsem jí převařovala do roka. Ale když se na to podívám zpětně, asi to nebylo nutné. Co tam může být špatnýho že jo.
21. dub 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já původně chtěla převařovat do roka, ale když bylo malý 8 měsíců, tak nám doma došla a museli jsme udělat z kohoutku a už jsme u toho zůstali. Vypadá, že jí to nijak nevadí a aspoň odpadne kupování pet lahví - ušetřené peníze i čas věnovaný recyklaci
21. dub 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. dub 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem buď dávala kojeneckou z lahví - tu jsem nepřevařovala a nebo převařovala pitnou z kohoutku a to tak do roka.
21. dub 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
kojeneckou vodu z láhve, kupovanou, jsem převařovala do roka. Pak chvíli nepřevařenou a nyní točím vodu z kohoutkku
21. dub 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
já nedávno někde četla že voda z kohoutku už má dneska přísnější parametry než ta balená, tak nevím Ale nám doktorka říkala že do roka převařovat, takže do roka jsem převařovala
25. dub 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kojeneckou vodu jsem používala do 6 měsíců a vždy převařovala. Od té doby používám vodu z kohoutku, ale také převařuju a budu i nadále - kvůli bakteriím. Nepovažuju to za velký problém, protože v rychlovarné konvici mám převařenou vodu pořád připravenou.
25. dub 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nad tím poslední dobou přemýšlím. Malé je 8 měsíců a ještě převařuju. Asi budu do roka.
25. dub 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kojenekou vodu sem nepřevařovala snad nikdy (od 4 měsíců sem dávala kaše, jinak byla malá kojená) a asi od roka dávám z kohoutku a taky nepřevařuju..
25. dub 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
mi jsme kojeneckou vodu nekupovali vůbec, a rovnou jsme od mala převařovali vodu z kohoutku. Za našich babiček takové vymoženosti taky nebyli, a byli zdraví, takže voda z kohoutku a holka je zdravá a čilá jako buk.
26. dub 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
převařuju si dycky večer na celý další den, ale když není a potřebuju rychle ochladit tu horkou, tak naliju z kohoutku
26. dub 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kupujeme kojeneckou v PET a nepřevařujeme!!!Příjde mi to docela divný,dávat šílený prachy za vodu a ještě se s ní převařovat!!!!
26. dub 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já převařovala vodu asi do roka, pak jsem používala neperlivou tomu asi do roka a štvrt a ted u normální vodu
26. dub 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja prevarovala asi do 9.m kojeneckou a od 9.m prevaruji z kohoutku. Tedy ted uz to trochu flakam a kdyz chce rychle napit, tak mu dam neprevarenou, ale snazim se stale prevarovat.
27. dub 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi do půl roka jsem převařovala kojeneckou,od půl roka jsem dávala nepřevařenou kojeneckou a po roce už normálka - já davám petkovou neperlivku,páč máme kohoutkovku špatnou,ale pokud je dobrá,tak no problem
30. dub 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek