Dokrmovanie. Môžem 4 týždňovému dať aj vodu z vodovodu?

erika2909
12. kvě 2012

ahojte chcela by som poradit maly ma 4 tyzdne a davam mu nutrilon vodu mu davam drobcek len sa mi zda ze sneho grcka a ked som mu vymenila a dala lucku tak nej ho zapeka tak som presla naspet na drobceka a uz zas kaka ale zas sa mi aj pobvracal co mam robit mozem dat aj normalnu vodu z vodovodu

ined77
12. kvě 2012

@erika2909 ..ahoj, moc tomu nerozumím....proč myslíš, že ti blinká z vody? 😕 , nemá třeba reflux?
já maličké dávám kohoutkovou vodu, převařenou 😉 .

erika2909
autor
12. kvě 2012

a co je to reflux

ined77
12. kvě 2012

@erika2909 ... laicky řečeno, že hodně blinká po jídle, někdy vše co vypije....s tím je potřeba zajít k pediatrovi a ten poradí co dělat dál...speciální mléčko, zvýšená poloha atd.
taky může jít o alergii.

erika2909
autor
12. kvě 2012

oni mi zistia co mu je

ined77
12. kvě 2012

@erika2909 ...podívej se třeba sem, o refluxu je tu hodně témat 😉
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/reflux-j...
neříkám, že tvůj malý reflux má, ale z vody určitě nezvrací a nekaká 😔

erika2909
autor
12. kvě 2012

a moze to byt napr tym nutrilonom

kway
12. kvě 2012

ahoj naši kluci také zvraceli ale ne z vody ale maji reflux dávame NUTRILON AR a v pohodě 😉 ,myslím že z vody to určitě nemá

bohuli
13. kvě 2012

Voda z vodovodu je kolikát lepší, než ta balená kojenecká, zvlášť pokud někde na skladě stojí v tom plastu i několik měsíců! Může se stát, že mu nesedí mlíčko, ale naše malá v tom věku taky často ublinkávala a myslím, že to bylo tím, že kolem těch 4 týdnů se zvětšuje a roztahuje žaludek celkem rychle a u některých dětí je to doprovázeno blinkáním aniž by měly cokoliv vážnějšího, vždyť v porvním týdnu vypijí sotva 20 ml na dávku a kolem 4 týdnů už pijí klidně 100 ml!

Ale kdyby blinkala fakt často a velké množství, tak bych to určitě konzultovala s Dr.