Domácí určení pohlaví - povídačky...

keny123
15. led 2016

ahoj...zajímají mě takové ty ,,babské povídačky,jako prstýnky, kyvadla,čínské kalendáře atd... co komu vyšlo a co vše se dá v těhotenství zkusit 🙂

mercedesse
15. led 2016

@keny123 hele já na to moc nevěřím, ale když vezmu do ruky jehlu na provázku, roztáhnu palec od prstů na levé ruce a párkrát projedu jehlou mezi a pak jí nechám kývat, tak mi od mala až do teď vychází kluk a pak holka a je to tak, nevím proč. A mému příteli jsem to ze srandy zkusila taky a to samé. Ale beru to pořád jako srandu a ne jako něco převratného. I když mě občas zarazí, že se ještě nespletla. Kroužky jsou holka, kývaní do stran kluk

ivettn
18. led 2016

Já teď u druhého zkoušela dle čínského kalendáře a dle stáří krve, a u obou vyšel kluk a už mám 3x potvrzenou holčičku :D A u syna my to jednou vycházelo holka a jednou kluk. Ale je pravda, že třeba tvar břicha mám teď jiný než když jsem čekala syna 😀 🙂

klaraaaa
19. led 2016

První, krásný bříško, vše v pohodě, žádný nevolnosti, hodně chutě na sladký, ze zadu nešlo poznat , že čekám a byl kluk.
Teď jsem 9+6, přijdu si jak balon, rozjetá i do stran, chutě na sladký zatím nejsou, mám nevolnosti, dělají se mi uhry a unavená jak u prvního zatím nejsem. 9.2. se snad dozvíme , jestli přijde další raubíř nebo princezna, kterou bysme si moc přáli 🙂
Dle stáří krve a čínského nám vycházel u prvního kluk a je to kluk , teď vychází zase holčička, tak uvidíme. Jen nevím, který den jsem měla ovu, dle tabulek to bylo mimo, ale těko říct 🙂

andrys35
20. led 2016

U 1.ditete jsem zkusila 5 ruznych techto "testů"ve 4 pripadech mi vysla holka v 1 kluk mam kluka u 2.jsem zkusila jen ten co mi sedel na kluka, prozradil holku, narodil se kluk 😀 ted jsem ze srandy zkusila test se sodou jeden den absolutne nic nezasumela takze holka a za 3 dny jsem zkusila znovu uplne moc vypěnila takze se nase holka asi zrovna prevtelila do kluka 😀 na me tyhle srandy teda absolutne neplati ale tak je to 50 na 50

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru