Dvouměsíční chlapeček neustále pláče

mysacek369
1. bře 2017

Ahojte maminy,
mam dvoumesicniho chlapecka a poslednich 5 dni mi neustale place...po jidle, pred jidlem, po prebaleni, v naruci, proste porad. Jsem z toho na mrtvici...I kdyz je najedenej prebalenej, teplotu nema nic na nej neplati...dudlik muze urvat jak taha a kdyz zasne zabirat ke spanku a vypadne mu, place nanovo. Basti asi kazdou hodinu. Zkousela jsem ho nechat kratsi dobu aby se nenapolykal vzduchu(pouzivam kloboucky), delsi dobu aby se uklidnil u prsa, stridala jsem na kojeni vzdy jen jedno prso a nic na nej nefunguje...Nemate nektera zkusenost?

blauen
3. bře 2017

@panickatlamicka malá mi krásně sála z prsa půl hodiny i více a jak jsem jí odstavila protože už mlíčko z prsa neteklo vesměs jen bílá voda, kterou stejně mi pak vyzvracela byla schopna po kojení si vypít dalších 100 ml z flašky

panickatlamicka
3. bře 2017

@blauen ale materske mleko je vetsinou bila voda. nebo jak sis myslela, zs ma vvypadat? Mala ti nejspis nesala efektivne(z toho duvodu klesa tvorba mleka a dite nevysaje co ma a pak je hladove-mnohdy maminky neefektivni sani ani nepoznaji, samajsem se v tom chvilku placala) a krom tohoi kdyz tobe se zdalo, ze nic netece, tak ver, ze mm se spousti sanim ditete. a blinkani je celkem v norme, ono to na tom bodycku vypada jak. kdyby toho vyzvracelo mimco pul litru, ale vetsinou to je tak pul deci.. ale jasny, u zvracdni tveho mimca jsem nebyla, kazdopadne si jsem jista, ze jsi podlehla mytum o kojeni. a tevh 100 ml co ti vypila z flasky by pravdepodobne vysala i z prsu. Tolik k tematu slabe mleko. 🙂

monulec
3. bře 2017

Možná bříško, kup Probiotika Biopron/pro děti. BioGaia a ty ostatní jsou zbytečně drahé, tyhle za 360,- Co jsme začali užívat, máme klid.... Po týdnu dávám kapku obden a v pohodě 🙂

prostejina
3. bře 2017

Taky se priklanim spíš ke ztrátě mlika :( určité si pozvat LP, nám kojeni jedna zachránila, taky jsem přišla o mliko. Ted zas plně kojim a nutrilon nám téměř celej leží doma.. 🙂

blauen
4. bře 2017

@panickatlamicka no nevím co jsem si jí donesla z porodnice sála krásně právě naopak vždy po puštění jí teklo mlíčko z pusinky tedy ne úplná voda bylo to hustší a bílejší první dva týdny pak už jen ta bílá voda. No nelituju toho malá je ted štastnější a mlíčko jí sedí a naopak po dvou hodinové narkoze po porodu jsou i nějaké látky ještě v těle které neumožnují se plně rozkojit a pak jsem si hned zlomila ruku škaredě a už to jelo příšla jsem o mlíčko úplně a malá jen u prsa plakala a mě to bolelo. Lepší pro mě UM a spokojené miminko než hladové a lítostivé u prsa.