Dvouroční syn 3 dny nekadil. Je to normální?

kacka1992
11. bře 2012

ahoj mame mensi problem mam dvourocniho synka a uz 3 dny mi nekadil a ze za ty dny toho docela sned? je to normlaní?? na nocniku byl dlouho ale stejne furt nic a ikdyz kolikrat za den rekl kadim kadim ale stejne se jen vycural:(

medvide1
11. bře 2012

Ahoj mame stejný problem ☹ take mam dvouročního klučinu a take trpí ted na zácpu...stále popobíhá a říka bobek ale nejde mu to a asi se i boji...co mě doporučovali!!dej mu rano nalačno kompot ze švestek a nato zapít kefirem..dale jist pestrou stavu na obiloviny, tmave pečivo, hoooodně pit, musli, ovesné vločky.A když to nepomuže normálně si v lekarně kup laktulozu a dej mu ji rano a večer čajovou lžičku aby se mu změkčila stolice a když ani to tak večer a rano dětskou polevkovou lžíci te laktulozy 😉 držím pěsti at se zadaří a je zase dobře!!!

kacka1992
autor
11. bře 2012

@medvide1 aha no já doufam ze se zitra rano vykadí jinak asi zajdu k doktorovi jinak nevím svestkovy kompot? ale jinak dekuju🙂

medvide1
12. bře 2012

@kacka1992 jj švestkový kompot a nebo sušené švestky!!

jop
12. bře 2012

@kacka1992 u nás pomáhalo sušené švestky povařit, rozmixovat a sníst.

simonceli
12. bře 2012

@kacka1992 @medvide1 Ahoj, u nás dost pomáhá ovesná kaše ke snídani, jablíčko i se šlupkou na menší kousky nakrájené, změknout na másle, přidat skořici, zalít mlíkem, dát ovesné vločky, musí to být hutnější kaše a jak je to sundané z plotny tak polévkovou lžíci medu. Je to hodně rychle hotové a neodcházet od toho, má to tendenci připalovat se, když se to nemíchá. A pak to podpořím za dvě hodiny trochou zmrzliny a v poledne je to venku. Třeba vám to pomůže.

beruska24.9.
12. bře 2012

@kacka1992 - u nás švestky působily opačně (zacpávaly), ale vždy zaručeně pomohla hodně zralá hruška nebo hrušková přesnídávka. a hlavně hodně pít (dcerka totiž málo pije).

kacka1992
autor
12. bře 2012

@beruska24.9.
@simonceli
@jop Uz je to dobre dneska se nam vykadil🙂) ale dekuju🙂