Focení miminek s bleskem. Může jim to vadit?

verunda
7. dub 2008

ahojky, muze vadit malemu miminku foceni z bleskem? Radsi fotime i kdyz ma zavrene oci bez blesku. 😵 🙂

domina
7. dub 2008

Nevadí.Před 14 dny to řikali v televizi a ani televize jim nevadí 😉

lenerka
7. dub 2008

když byla Kačka fakt malý mímo,tak jsem se snažili fotit s bleskem co nejméně,ale ty fotky stojí pak za prd! ☹ když se nefotí pořád,tak si myslím,že to očkám nemůže uškodit
ale je fakt,že naší malý to vadilo,vždycky se zakřenila 😒
ale teď je jí 15měs.a to je fotogenická ženská miluje se fotit 😀

domina
7. dub 2008

No takhle miminku to může vadit, že je to nepříjemné, ale nevadí to po zdravotní stránce.Tedy to alespon řikali v televizi nějaký doktor.Jak jsem koupila tak prodávám 😀

ina.b
7. dub 2008

Tak to naše Adélka je jako malá "Star" fotim jí snad denně. Je jí 5 měsíců a už má 4 plná CDčka fotek. Samozřejmě, že převážně s bleskem, protože fotíme v místnosti, tak aby byly fotky kvalitnější. Jinak, když jí je blesk nepříjemnej, tak zavře nebo přivře oči. Ale zvykla si. Stojím od ní dál a přitáhnu si jí zoomem 😀

jabber
8. dub 2008

Taky jsem slyšela toho doktora, přímo na tohle se ho ptali - říkal, že je to příliš nízká intenzita, takže to zrak nepoškodí 😉 . A ještě říkal zajímavou věc - že jak jsou z blesku na fotkách ty červené oči, tak že se dá poznat vada zraku - když je červené jen jedno - tak že prý dítě (nebo kdokoli) buď šilhá anebo to může být i nějaká vada oka...

aniska
9. dub 2008

ja som maleho nenechala fotit s bleskom, pre istotu a tiez pe to, ze keby mne hocikto hocikedy bleskal do oka, prijemne by mi to nebolo. Ked vyrastie a sam sa s fotografom dohodne, tak ok, ale kym je to an mojom rozhodnuti tak nieee 🙂

kajule
9. dub 2008

Kurna, tak to jsem v ty televizi nevidela. My taky fotime o sto sest, venku bez blesku a doma to jinac nejde, pac ty fotky pak nestoji za nic. Kze si Patu taky vzdycky pritahnu zoomem. Jemu foceni nijak nevadi, je to takovej muj model, jeho fotkama uz mam zaplnenej celej pocitac snad.
Jo a kdyz ma cerveny obe, tak to nic neznamena???

jabber
9. dub 2008

kajule - ne, to nevadí, to je v právě v pořádku. Podezřelý je, když jedno červený není 🙂

kajule
9. dub 2008

Tak to jsem rada, pac Pata kdyz uz ma cerveny, tak obe.

jabber
9. dub 2008

My máme taky rudý obě 🙂 , pak to vždycky upravuju v Zoneru 🙂

kajule
9. dub 2008

Jj, ja je taky vzdycky upravim a pak ma zase ty svoje krasne modry. 😵