Fusak Lodger Bunker. Je vhodný i na zimu?

elisekkuchtik
7. zář 2019

Ahoj holky je tento fusak vhodný na zimu ,když je třeba -10? Díky za odpověď ...

kuttu
7. zář 2019

@elisekkuchtik mam ho a uz bych ho nekoupila,je docela boj di nej mimnko dat...musela jsem ho dat nejdriv do fusaku a pak teprve do kocarku...kdyz byl fakt velky mraz,davala jsem do nozicek nahraty gelovy polstarek a navrch deku

vendelinka08
7. zář 2019

Ja ho mam a mam do nej jeste zimni vlozku, ktera k nemu patri. A byla jsem s nim spokojena. Ono celkove do fusaku je nekdy silene dite dat. Nektete zase klouzou a padaji. Jinak tento je teply. Bez vlozky davam na podzim a na zimu pripinam tu vlozku.

iris92
7. zář 2019

Taky ho mam a jsem spokojena. Pouzivam ho uz ted jak se ochladilo - tu vnejsi vrstvu. Nevim do kolika stupnu ma byt, ale po pridani toho vnitrniho beranka je fakt teploucky.

alcar
7. zář 2019

Je pravda, ze i kdyz se da ta zimni vlozka, tak v nozkach, kde uz neni, je jen jedna vrstva. Ja to resila jeste dekou na nozky dovnitr fusaku nebo nanoznik (kdyz snezilo). Na mimco je velky, ale asi to ani nevadi. U deti s botama je to horsi, neni tam omyvatelna vrstva, tak se botama spini. Jinak je fajn a teploucky.

antoinet
7. zář 2019

Je to muj oblibeny fusak, ale do mrazu se hodi az pro trochu vetsi dite a dobre oblecene v kombineze a nejakych botkach. Pro male miminko je super na podzim a jaro, mne se tam deti vkladaly dobre, jak v korbicce, tak ve sportaku, hezky se pak dal obepnout kolem telicka.
Pro novorozence bych volila neco vic naducaneho (Elodie details, Petite cherie, Linda Cube) nebo jeste lepe perovy (Mucki, Elodie details) nebo pravy beranek (Kaiser).
Alternativou Lodgeru je Emitex, prijemny, teply, ale do mrazu malo, hur vypada, ale min stoji🙂

dmiska
8. zář 2019

Ano, vystačila jsem jen s ním a když byla hodně velká zima, dala jsem případně pro jistotu deku přes... A nevím jak vy, ale v -10 jsem stejně šla ven jen na nezbytně dlouhou dobu, žádné dlouhé procházky.