Fusak na zimu do malé korbičky, máte zkušenost?

alesea
24. říj 2012

Ahoj všem, chtěla jsem se zeptat, zda někdo máte zkušenosti jaký fusak nebo co pořídit do kočárku pro lednové mimi, když by mělo vyteplenou kombinézku. Korbičky jsou tak malé, že se mi tam žádný fusak snad ani nevejde, korbička má většinou kolem 35 cm, fusak kolem 45-50.díky moc.

editah222
24. říj 2012

@alesea 35cm na délku? Asi spíš na šírku, že? 🙂 Já měla taky celkem malou korbičku a super byl fusak Bunker Lodger,nejen, že je krásný a teplý, ale kopíruje tělo miminka a nikde netrčí.

mabeli
24. říj 2012

Taky jsem si teď pořídila Lodger Bunker, protože náš současný kočárek má menší korbičku než jsme měli na první mimčo. Zkoušela jsem tam Emitex Combi, co máme po prvním, ale bylo to špatné. Zato Lodger Bunker ten tam sedí bezvadně, opravdu se tomu přizpůsobí, takže padne asi do každé.

veruska007
24. říj 2012

Ja mam maly fusak - hauck, koupeny pres mimibazar, je do vajicka, hlubokeho kocarku i do sportaku, ale je fakt kratky (ve sportaku cca kousicek nad pas), myslim, ze do hlubokeho kocarku by byl v pohode.

veruska007
24. říj 2012

Jo, jeste me napadlo, ze kdyz budes mit lednove mimino, tak vlastne muzes mit skoro jakykoli fusak - budes ho pouzivat v lednu a unoru, mozna v breznu (ale ja mam breznatko a fusak jsem ani na prvního nekupovala).. a to bude miminko v te korbicce tak malicke, ze fusak v nozickach normalne ohrnes treba smerem nahoru (kdyz dolu, bude mit mimco zvednute nozicky) a to tam v mesici, dvou vleze. Pokud nebudes mit vylozene titernou korbicku. Ale ja mela prvni Bambi ozon, druhe Cam pulsar a oba meli korbicku kolem 80 cm a deti tam vlezly jeste skoro v roce.

alesea
autor
25. říj 2012

Tak jsem našla ale dalo to teda práci 🙂 nevím proč mají skoro všechny fusaky na šířku 50 cm, když se pak nevejdou do korbičky 🙂 našla jsem spešl do korbičky, za rozumnou cenu, takže na sportovní bych pak musela koupit zase větší...ale teď ještě nevím, nějaké maminy psaly že měly dva, jeden do korby, jeden na autosedačku, tak nevím jestli je potřeba, aby se nemusel pořád přendavat...

madormi
25. říj 2012

a co lodger? dá se hezky utáhnout naskládat 🙂 kámoška ho měla v mutsym a ten má dost malou korbu mi přijde a a pak jde i do sportáku, já na něj nedám dopustit- je to navíc i zároveň podzimní jarní fusak

madormi
25. říj 2012

@madormi aha jsem trapná ted koukám, že i maminky předemnou už psaly lodgera 🙂 ale on je fakt supeer, můžete ho používat od října do dubna 🙂

madormi
25. říj 2012

@alesea jinak doporučuji od autosedajdy fusakzvlášt, furt odhakovt popruhy a navlékat je opruz. já měla zimní zavinku od emitexu do autosedajdy a na tu nedám dopustit, pak ještě fusak od jj cole do autosedajdy a též super ale je dražší a poslouží stejně jako ta zavinka 😉