Gel na zoubky. Poradíte?

arwen666
2. bře 2020

Ahoj holky nějaký gel na zoubky? Máme Aloclair a zda s emi že mu moc nepomáhá. A léky jako panadol atd.mu nechci dávat od bolesti
Děkuji za rady

leniczka23
2. bře 2020

@arwen666 Co zrusili Calgel zadnej takovej uz na trhu neni..ale.poradim Viburcol cipky..za me uzasna vec.

katkapavlik
2. bře 2020

@arwen666 ahoj já dává kamistad na afty.

arwen666
autor
2. bře 2020

@leniczka23 ty máme doma a hned mi je vyprdne do plenky

leniczka23
2. bře 2020

@arwen666 Musis drzet par minut pulky u sebe😁 Mates je jinak taky hned strili😁 a nebo pak jeste delaji Camilia homeoty jsou nadavkovany a jsou do pusinky.

arwen666
autor
2. bře 2020

Děkuji za rady zkusím ten Calgel když je tedy k mání já na ty homeopatika moc nejsem

miba10
2. bře 2020

@arwen666 my Calgel měli a byl nám úplně k ničemu. Ale třeba vám pomůže. My jsme pořídili Dologel a super.

popelucha
2. bře 2020

U nás Cal nezabrala, mám v lekarnicce Mundisal gel, je i na afty a poranění v puse. Jen se nesmí při teplotě. Ten jediný u mě i syna ulevil od bolesti.

jipe
2. bře 2020

olejíček od paní Kláry Kantové (altaherba). Vyzkoušela jsem i na sobě na prořezávající se osmičky. Případně calgel

lucifux
2. bře 2020

Nám lékárnice doporučila Chamomilla recutita AKH. Tabletky se rozpouští v čaji nebo mléce a super. Ještě mažeme calgel.

amazonkajanik
2. bře 2020

@leniczka23 calgel zrušili?kdy? Mě ho minulý měsíc mužský přivezl ...
@arwen666 dávám dologel a jednu dobu jsem zkoušela i chamomilu

leniczka23
2. bře 2020

@amazonkajanik No uz nekde loni myslim, je jen doprodej. Ale chlap v praci mel kolegu co mel zenu lekarnici a taky jeste sehnala. Tak to treba davaj.podle ksichtu🤣🤣🤣

krista25
2. bře 2020

@amazonkajanik on byl nějaký výpadek, stejně jak s Paralen čípky. Ale uz se zase vyrábí, taky jsem ho kupovala asi pred měsícem, kdyby náhodou. To je jediné co mu zabírá.

amazonkajanik
2. bře 2020

@leniczka23 no tak to jsme doma,chlap jezdí DZS 😂

amazonkajanik
2. bře 2020

@krista25 on byl jednu dobu výpadek snad všeho 😂 lékárnice říkala, že se letos narodilo nějak moc dětí 😁

krista25
2. bře 2020

@amazonkajanik jo pro co jsem sla to neměli, ja jsem sháněla i sunar v tu dobu a to mam okolo baraku čtyři lékárny. 😁To byl masakr, čípky, gel na zuby, nurofen, vigantol😁.

amazonkajanik
2. bře 2020

@krista25 jj,ještě že není malý marodny. I očkování zvládl bez horečky. Jen ty zuby začaly moc brzy. Přesně v půl roce se prorizl jeden,do týdne druhý,za měsíc horní,14dní po něm druhý.necelý měsíc relativní klid a už se rýsuje pátý

squezy
3. bře 2020

U nás calgel funguje a s dvojcatama mi celkem pomáhá, abych se totálně nezblaznila :D

terezacerna
4. bře 2020

@arwen666 Možná zkusit neocid já ho dávala dceři kvůli tvoření puchýřů v ústech ale umrtvuje používá se i na afty tak možno vyskoušet

karol_87
19. bře 2020

Dobrý den, rosím vas, jakou barvu má Dologel? Mám ho otevřený asi měsíc a teď je ten gel hnědý. Nevybavuji si, jestli byl průhledný, ale ta nahnědlá mi k tomu moc nejde. Prošlý není. Děkuji.