Gelové nehty po porodu - máte?

comadreja
19. pro 2015

Zajímalo by mne, jestli některá jste si nechaly gelovky i s mimčem? Nepřekáží vám i při kratší délce? Já jsem zvyklá na upravené ruce, nosila jsem gelovky i v práci (v kuchyni), takže jsem zvyklá s nimi dělat vše, ale zhruba v půlce těhotenství mi najednou přišlo, že v rukou nemám takový cit, a že na miminko by bylo lepší sahat přírodníma rukama 🙂 Tak jsem nehty dala dolů, odrůstají mi, zatím lakuju, ale to mne nebaví a vím, že na to pak nebudu mít čas, kdežto jednou za 3-4 týdny si tu hodinku na gelovky najdu.
Jak jste to řešily vy? Zůstaly jste u kratších gelovek, nebo jste přešly "na přírodno"?

nov777
19. pro 2015

Ja jsem presla na prirodno, chodim na p-shine. Po porodu mi totiz prestaly drzet, predtim pohoda, po porodu bych je musela opravovat po tydnu. Zkusila jsem vic gelu, vic nehtarek. Vysledek porad stejnej. Dokud jsem je mela, tak mi neprekazely.

comadreja
autor
19. pro 2015

@nov777 Hmm, zajímavé, že by hormony? Říká, se, že se změní po porodu vlasy v důsledku hormonálních změn, tak možná i nehty..?
P-shine je dobrý nápad, já mám hodně ráda barvičky, tak uvidím..

nov777
19. pro 2015

@comadreja pry zmena mastnosti nehtu. Davam p-shine a pak lakuju, bez barvy bych taky nemohla zit 😉

comadreja
autor
19. pro 2015

@nov777 hezké 🙂 a jak dlouho ti barva vydrží?

nov777
19. pro 2015

Tak tejden 😉 proto jsem chtela zustat u gelovek, ta udrzba je proste minimalni. Jednou mesicne hodinka u nehtarky. Takhle kazdou sobotu nebo nedeli lakuju. Na druhou stranu, kdyz koupis nejaky nalepky, tak to vypada dobre a je to raz dva.

comadreja
autor
19. pro 2015

@nov777 Tak to je ještě dobrý, týden, i když měsíc je lepší 🙂 Mně nalakované nehty vydrží tak 1-2 dny, ale je fakt, že pro to taky nic nedělám, když používám drátěnku, neberu si rukavice apod.

evulina77
19. pro 2015

@comadreja no ono to leze i do peněz, teď se to zdá v pohodě, ale z rodičáku bude na všechno míň peněz. Já lakuju na nohách a na rukách stejným lakem cca zhruba co pět-šest dní a je to v pohodě. Ten čas na to si vždycky najdeš... Pro lepší držení je potřeba přetřít krycím lakem

cmochy
19. pro 2015

Já jsem s gelovkama skončila - lezlo to moc do peněz... svoje nehty mám navíc ukázkové... tak jen lakuju a spokojenost. Ráda střídám barvy a u gelovek mi vadily odrosty než jsem šla na nové.

samaber
19. pro 2015

Mě u dětí začalo vadit, že mi zůstávala špína pod nehty vždycky na přelomu umělého a.mého nehtů, vyčistit to nešlo, při práci v domácnosti to bylo neslučitelné

comadreja
autor
19. pro 2015

tak vidím, že důvody proti gelovkám jsou různé, ale v podstatě nikomu nevadila ta umělost nebo tvrdost, čeho se obávám já..

stella_hor
19. pro 2015

já s gelovkama neumím dělat vůbec nic, ani si zapnout poklopec, neumím si představit, že bych je měla mít při manipulaci s miminkem....ale je to určitě dost individuální. A navíc mi to přijde trochu zbytečné, když mám své nehty docela fajn.

karolinafox
19. pro 2015

já mám gelovky a funguju s nima po celou dobu úplně v pohodě 🙂 mám je zpylované do kulata,abych malého neškrábla..🙂

dzogobela
19. pro 2015

@karolinafox a tohle jsou ty zapilovane dokulata? 😀 bych mela teda jinou predstavu 🙂

dzogobela
19. pro 2015

@karolinafox a to nemyslim nijal zle,jen jsem cekala neco jineho 🙂

leilunka
19. pro 2015

já mám už asi 10 let, ať u syna tak u dcerky tedˇ a problém mě to nedělá, nemám však umělé tipy, mám gel na svých nehtech je to lepší a hlavně se vám nic neulomí 🙂

karolinafox
19. pro 2015

@dzogobela ne,takhle mi to udělá nehtařka vždycky na fotku, pak mi to zapiluje a mé přání...ale fotí si to pro sebe na prezentaci

comadreja
autor
19. pro 2015

@karolinafox na té předposlední fotce vypadají super, délka akorát 🙂 to by asi šlo i u mě myslím..
Ty na ostatních fotkách krásné, taky jsem nosila, ale nepraktické..Navíc za měsíc mi vždy tak odrostly, že délka byla neúnosná, někdy jsem i pilovala doma, když nehtařka neměla čas

jerrysskating
20. pro 2015

Já jsem si gelovky udělala až bylo holce půl roku. V těhotenství mi nedržely a pak by mi vadily. Mám ráda hodně dlouhé nehty.

evcann
20. pro 2015

@samaber ale ten prelom je preci jen kdyz se davajji typy, jinak ne, to jste mela porad nove typy? ja uz mam asi 3 roky gelovky jen potazene na mych nehtech a tam nema kde zustavat spina. Ja mam gelovky i s mimcem, mam rada upravene nehty. Nemam ale zadnou divocinu, jen decetni a kratsi i kdyz mam radeji dlouhe, ale k tomu miminku se mi to nejak nehodi, takze dlouhe si necham az za dyl.

evcann
20. pro 2015

@jerrysskating ty blaho tohle mate gelovky nebo uz nejake, ze je nechavate odrust jo? to se nedivim, ze si nechavate delat gelovky nove 🙂
@karolinafox máte presne jak ja, ty jsou krasne

aneta15
20. pro 2015

Já mám taky gelovky vůbec jsme je nesundavala ani při porodu, nevadí mi, spíš si neumím představit kdybych je neměla 🙂

martiina_k
20. pro 2015

Já mimčo nemám, ale když jsme se snažili v centru as. reprodukce, tak se mi gelovky lámaly kdykoliv jsem někde lehce ťukla. Bylo to stoprocentně těma hormonama, protože nehtařku jsem neměnila a předtím ani potom se mi to nedělo. Takže je možné, že někomu opravdu po porodu nedrží a odlamujou se. Jinak nehty mám už asi 5 let a bez nich si ruce neumím představit. Pokud se mi s mimčem nebudou lámat, tak nebudu vůbec uvažovat nad tím, abych je dala dolů. Navíc ty gelovky jsou tak "tupé", že si dovedu předstatvit škrábnout přírodním nehtem spíš, než gelovým.

comadreja
autor
20. pro 2015

@martiina_k to je pravda, jsou tupé...Já nevím, jak to vyjádřit přesně, prostě mám najednou pocit, jakobych neměla takový cit v konečcích prstů s nima. Tedy teď v těhotenství, ale to jsem celkově přecitlivělá na spousu věcí (vůně, barvy, materiály), které mi dřív nevadily. Tak uvidím po šestinedělí, až se zas hormony "vrátí".. 🙂

cmochy
20. pro 2015

@jerrysskating
Ježiš teď budu asi za zlou, ale už vám někdy někdo řekl, že je to fakt ošklivý?! 😨

cmochy
20. pro 2015

Jináč teda moje vlastní, přírodní, lakované... na vkus mnohýh zde určitě krátké, ale zjišťuji, že já delší prostě nesnesu, pak všude brkám 😀

jennnyg
20. pro 2015

@cmochy Mam uplne stejne, taky svoje prirodni. Tvoje vypadaji nahodou moc hezky a hlavne zdrave. Gelove nehty jsem mela jednou. Poprve a naposledy. Nikoho nechci urazit, ale pro me je to neprirozenej kyc a pro myho chlapa taky 😎

barulina
20. pro 2015

Mam a vzdy mit budu :D

evcann
20. pro 2015

@cmochy ale to jsou podle me nehty pred upravenim ne? tohle by preci nikdo na nehtech nemel, teda ja to tak pochopila, ze pani pak da fotku novych nehtu

barulina
20. pro 2015

@jennnyg proe je to zachrana. Mam extreme male dlane kratle prsty a nehty nemocne. Jedinne kdy me neboli je kdyz mam gelovky;) ale kdbychela pekne gelovky byvh nefavala

cmochy
20. pro 2015

@evcann
No já nevím právě... 😀

Kdysi jsem taky nosila gelovky, pak mi to moc lezlo do peněz. Ptala jsem se chlapů v mém okolí a všichni mi řekli že se jim gelovky nelíběj. Že mají radši přírodní nehty, ale musí být hezky upravené a čisté. Sem tam lak to jen zpříjemní, ale gelovky ne.
Což mi teda přijde trochu jako kec... Jasný, nikdy jsem neslyšela chlapa pochválit ženě gelové nehty (kromě vlastního partnera dotyčné, že?), nicméně si myslím, že to není nehezké. Naopak, mě se gelovky líbí... když jsou pěkné a žena je umí nosit.
Už jsem taky potkala 150ti kilovou holku, mastné vlasy s brutal odrosty, bez makeupu, fakt nehezká, styl oblečení hippies a fááákt nepovedený gelovky. No tak to je pak ee...
@karolinafox má super! A podle fotky, přesně tomuhle typu "koček" dodají gelovky akorát tak ještě víc šmrncu 😎