Hlásí, že chce čůrat a pak to nejde. Měli jste to taky?

olcab
12. zář 2012

Ahoj holky mám dotaz,mám2 letou holčičku a už 14 dní jsem přes den bez plínek,má je jen na spaní,a posledních tak 5 dní mi několikrát během dne hlácí že chce čůrat a pak mi řekne že to nejde.samozřejmě tohle dělá nejvíc před spaním 😠 Měli jste to taky tak?nasadila jsem jí brusinkový sirup jestli náhodou není přistydlá,ale jinak nevím.Díky

ladenka
12. zář 2012

Občas mi to malá dělá taky, já myslím, že je to jen získání pozornosti, protože to dělá právě buď před spaním, a nebo ve chvíli kdy myju nádobí, nebo vařím a nevěnuju se jí, tak jak by si představovala.
Ale tím sirupem určitě nic nezkazíš. 😉

olcab
autor
12. zář 2012

@ladenka díky,máme teď navíc i trochu rýmu a kašel,tak si říkám jestli to není i k tomu

palomitacheca
12. zář 2012

Taky jsme ze začátku chodili na záchod zbytečně co 5 minut. Většinou se vyčůral až tak na 5.pokus 😀 později se začal hlásit právě kvůli tomu upoutání pozornosti, protože věděl, že za ním půjdeme posadit ho na záchod... po pár dnech ho to ale přešlo a začal chodit jen tehdy, když opravdu potřeboval.

blandik
12. zář 2012

@olcab - jo dělal to taky, nebylo to o čůrání, ale o tom, že ještě nechtěl, abych odešla, aby se spalo...za mě - nechala jsem ho trpělivě pokaždé sednout na nočník, pomazlit..prostě jsem měla pocit, že mu nemůžu do toho kecat, ne jestli se mu chce nebo nechce čůrat..tak do měsíce to vymizelo...potřeboval větší pomazlení, natáhnout čas..

olcab
autor
12. zář 2012

@blandik já jí samozřejmě taky nechávám sedět,nikdy právě nevím jestli ještě bude čůrat nebo ne,a v noci se u toho i pomazlíme,snažím se i přes den,no uvidíme,dneska mi to přijde trochu lepší ťuk ťuk 🙂