Hlídání cizí osobou od 6. měsíce věku dítěte

mujstepanek
6. čer 2010

Ahoj,
dostala jsem nabídku pracovat na částečný úvaze. Přiznávám,že by se mi peníze docela hodili.
Chtěla bych začít až malému bude tak půl roku.
Jaké máte zkušenosti/názory,že by už takhle malé dítě hlídala 3.osoba na přibližně 4-5 hodin denně?
Klidně i do IP-kdo nechce sem 😉
Díky

kocule
6. čer 2010

Ahojky, no záleží taky na tom, zda tu osobu budeš lépe znát či nikoliv. Na druhou stranu můžeš najít bezva babi na hlídání a budete spokojeni všichni,ono těžko říct. Taky jak to bude malý snášet bez maminky, pokud je na tebe fixovaný a nehlídá občas i jiná osoba, ale nebála bych se toho předem. Pro mě třeba začal být ten druhý půlrok strašně zajímavý, protože malí už nejsou tak malí, lozí, stoupají,začínají chodit,sedět, každý den přijdou s něčím novým. 😀 😀 😀 Osobně by mě moc mrzelo o toto přijít,občas je to u nás docela adrenalin. 😀 😀 😀 Určitě to nevzdávej dopředu, 4-5hodin není taková tragedie a při dobré organizaci se dá zvládnout všechno. 😉 Taky si třeba tím odpočineš a budeš zase plná síli a ne vyflusnutá matka v posledním tažení, samo v dobrém. 😉 😀 😀 😀 😀

bera28
6. čer 2010

Ahojky, já měla chůvu pro dvojčata od jejich 4měsíců korigovaně. Chodila každý všední den a v klidu jsem děti s ní nechávala. Postupně si na ní krásně zvykly, byla u nás rok a čtvrt, ale teď už jí mám jen na plavčo🙂
Nevidím problém, proč by to nešlo.

moravanka
7. čer 2010

podle me v pohode. vzdyt 4 hodiny, to je nic. treba bude 2 hodiny spat a 2 hodiny si bude hrat nebo s ni pujde "teta" na prochazku.