Hlídání dětí, Brno. Máte zkušenost s agenturama?

mauglie
30. lis 2009

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s hlídacíma agentrurama. Občas bych potřebovala pohlídat syna. Nemám z toho moc dobrý pocit nechávat ho s úplně cizím člověkem. Babička je jen jedna, která chodí do práce a manžel je pořád pracovně pryč☹

pavlina05
30. lis 2009

mauglie
co nechat pohlídat Kubíka v Sedmikrásce 😉
Chodím tam cvičit a tety jsou bezva 😉
http://www.mcsedmikraskabrno.cz/

mauglie
autor
30. lis 2009

děkuji za tip, mrknu na to 🙂

monika6e
30. lis 2009

mauglie - moje máma hlídá - poslala jsem Ti kontakt do pošty 🙂

veruska007
3. čer 2011

Holky, otviram znovu... taky potrebuju obcas hlidat prcka, nemate typ na agenturu nebo hodnou pani na hlidani? Brno, nejlip Lesna, Cerna Pole... diky.

kathule
2. črc 2011

Ahoj holky, po pauze se chystám být zase k dispozici s hlídáním u mě doma..tj. Bystrc.
Přehradu máme kousek, lesy, hřiště a doma je místa taky dost a hraček ještě víc. Hlídala jsem děti starší i malinké (tj cca 1 roček)
Cena: 60/hod, případně se můžem domluvit

sussanah
19. říj 2011

Hledam nekoho na hlidani starsiho v okoli Hustopece u Brna, diky

dracinek
23. říj 2011

Nabízím hlídání u sebe doma ve Šlapanicích 🙂

nicy
12. lis 2011

Také nabízím hlídání, jsem studentka VŠ. Jsem z Blanska, ale Brno a okolí není problém... 😉

martina_001
28. pro 2011

Hezký den,
jsem studentka magisterského studia na MU v Brně (obor Sociální pedagogika a poradenství) a tématem mé diplomové práce je **Babysitting očima matek****, tedy jde o placené hlídání dětí. Na toto téma mám i výzkum a proto hledám maminky (nejlépe s dětmi do 3 let), které využívají placeného hlídání dětí. Jestli by si našly čas na rozhovor, asi 30–45minutek, záleží, jak se rozpovídáme🙂.
Jde mi především o to, jak se maminky dívají na to, že svěřují své dítě někomu jinému, jak se mezi ní a chůvou buduje důvěra, jaké jsou povinnosti chůvy a podobně. Myslím si, že toto téma doposud není moc zmapované, proto si myslím, že by to mohlo přinést zajímavé výsledky, které pak ráda poskytnu Vše je anonymní. Nemohu nabídnout finanční odměnu, ale alespoň něco na mlsání
Kdyby se našla nějaká ochotná maminka, kontaktujte mě prosím na můj e-mail: t.i.n.k.a@sez­nam.cz, a já už se s Vámi nějak domluvím.
Moc Vám děkuji a těším se na spolupráci

mferby
12. dub 2013

Zdravím všechny rodiče, kteří shánějí hlídání v Brně a okolí. Zkušená maminka 3 dospělých dětí, s bohatými zkušenostmi nabízí hlídání Vašich ratolestí. Spolehlivost, příjemné jednání, dobré doporučení a časová flexibilita. Pro více informací, nebo v případě zájmu můžete kontaktovat na mferby@seznam.cz.
Děkuji a těším se na Vás 🙂

placka85
12. srp 2013

Ahoj ahoj,
Já mám zkušenosti s Agenturou Beránek (http://www.agentura-beranek.cz/skolka/). Mohu doporučit. Cena navíc je srovnatelná s chůvami, které mají zkušenosti. Děti jsou navíc v kolektivu a to je dobře.

lhelesicova
17. zář 2013

S agenturama nemam, radeji dam na osobni doporuceni. U agentury bych se bala, ze jim ta chuva neprijde a oni mi poslou nahradu a co na to prcek, kteremu je rok a pul? Navic jsou drahe a shrabnou vetsinu penez pro chuvu. Pokud nemate osobni doporuceni, zkuste www.hodnateta tečka cz. Kamaradka se tam ted zaregistrovala a nabizi hlidani. Muzete tam videt i komentare spokojenych zakazniku. To si myslim, ze je rozumny kompromis.

petraa453
31. bře 2014

Milé maminky, nabízím hlídání Vašich dětí. Je mi 23 let, jsem 1 rok po VŠ, a již pracuji v nemocnici jako zdravotní sestra. S hlídáním dětí mám zkušenosti.
Hlídání může být na pár hodin denně, jednorázové či dlouhodobé.
Také nabízím běžný úklid, venčení pejsků.
Jsem spolehlivá, trpělivá, hodná a zodpovědná.
Cena dohodou.
V případě zájmu mě kontaktujte na email: petranunvarova@sez­nam.cz

hugo007
11. črc 2014

@veruska007 chuvickabrno.cz nasu Simu hlídali od 4.m, ted ma 1 a měsíc a chodí do mini školky Kuliskova skolicka na Haskovej.

veruska007
11. črc 2014

@hugo007 Od roku berou do soukromé školičky na Haškové? To je fajn. V Medlánkách prcka nedáváš? Já dávala nakonec do Rosničky. Klubík, myslím, taky bere od roku. Proč ses rozhodla až pro Lesnou? To je trochu z ruky, ne? Nebo je to tam tak bezkonkurenční. Díky. Prostředního už budu mít ve školce, ale ještě mi zbývá benjamínek 🙂

hugo007
12. črc 2014

@veruska007 Ahoj, Rosnicka je už od 2 rokov a v Klubiku majú plno a nepacila sa mi komunikace. Na Lesne je spokojena, po 2 dnech si zvykla. Jedlo je zdravé. A autom je to i ráno cca 13 minut. Takž super

kaczuska
14. dub 2015

Hledám paní na hlídání Brno 🙂

jirnov
11. čer 2015

Zkuste najít paní tady www.vychuchol.cz, já si tu našla paní na úklid. Je to bez agentury. 🙂

hanulinkakoppova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanulinkakoppova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanulinkakoppova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marieanna7
20. lis 2015
Uživatel marieanna7 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marieanna7.

Ahoj,

taky se mapuju agentury a chůvy na hlídání. Poradí mi někdo prosím? 🙂
AnnaMarie

daee
24. lis 2015

Obnovim tema...vracím se po RD do prace a shanim obcasne hlidani pro syna/syny v Brne...poradite? Vite o nekom? Diky...

marieanna7
27. lis 2015
Uživatel marieanna7 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marieanna7.

@daee : Já už našla! A zdá se to být skvělé, několik maminek to chválilo v diskuzích, tak jsem to také vyzkoušela. Jde o webový portál hlidacky.cz, který není klasickou agenturou (což je super 🙂 ). Fungují po celé republice a u jednotlivých slečen/ paní si můžete i přečist recenze od rodičů, u kterých hlídaly 😎
Já poprvé zkusila hlídání přes den a další už bylo večerní a spojené s úklidem (jejich rozšířená služba 😉 ).
Jsem nadšená a nechápu, že jsem o nich nevěděla dřív!
AnnaMarie

annaluciapetrzel
27. lis 2015

@marieanna7 @daee @marieanna7 ANO, hlidacky.cz, prip. na is.muni.cz je seznam jeslicek/detskych skupin fung. v Brne (v ramci jedne bakalarky), na pozadani poslu link

telci
20. led 2016

Dobrý den, hledám paní nebo slečnu na vyzvedávání ze školy/školky v Brně na Vinohradech a případné hlídání. Nevíte o někom? Raději bych na doporučení než jen tak oslovit agenturu. Děkuji. 🙂

annaluciapetrzel
21. led 2016

@telci zkus www.hlidacky.cz nebo napis mi soukr. zpravu, odjizdim do zahranici muzu predat kontakty na chuvy kt mam

lnika
3. únor 2016

Dobrý den, hledám paní na dlouhodobé hlídání dětí. Jsem z Kuřimi. Nevíte o někom, děkuji.

sonulickaz
19. únor 2016

Aboj obnovuji diskuzi zeptam se mate nekdo v posledni dobe zkusenost s agenturou beranek konkretne se soukromym hlidanim pripadne s jinou brnenskou agenturou?

terkaz
19. únor 2016

Pripojuji se k
@sonulickaz
take budu rada za zkusenosti 🙂 Dekuji 🙂