Hlídání dětí nebo chůva z Ostravy a okolí. Máte kontakt?

ivaanka
20. kvě 2012

Ahoj holky,

chtěla bych poprosit o tipy a kontakty na hlídání 2 prcků. Bydlíme ve Studénce. Ráda bych našla někoho, kdo by občas pohlídal, když jdeme do kina, na večeři nebo posedět s kamarádama. Na netu jsem našla spoustu takových nabídek, ale nějak se mi nechce svěřit svoje děti někomu na inzerát bez předchozích referencí. Takže moc uvítám nějaké kontakty, tady nebo do IP. Předem moc díky!

ivaanka
autor
20. kvě 2012

nikdo?

levandule_vanilkova
20. kvě 2012

taky jsem tu už podobnou otázku zakládala, doteď mi na ní bohužel nikdo neodpověděl ☹ Taky jsem z Ostravy a taky hledám zkušenosti s hlídacími agenturami ..

ivaanka
autor
20. kvě 2012

@levandule_vanilkova Tak aspoň jedna odpověď 🙂 Já se právě bojím nechat jenom tak někomu děti, všichni mají krásné webové stránky, ale internet snese všechno a realita může být jiná. Tak snad se někdo ozve a poradí nám oběma.

levandule_vanilkova
20. kvě 2012

Přesně tak. Tady je odkaz na moji otázku, tak se tam občas podívej, třeba se tam časem něco objeví 😉 https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/hlidaci-...

levandule_vanilkova
20. kvě 2012

Jinak mě na první pohled zaujala agentura Papalino. Ale nevím jaké jsou s ní zkušenosti..

lucenek
20. kvě 2012

já si vybírala asi z 20 adeptek , z toho dvě , byli profi agentury - těm bych se i vyhla, protože ani jedna mi nezaručila, že k malé bude chodit jenda max dvě osoby, prostě se 4 holky točí a točit budou (zaručili však max spolehlivost), což jsem nechtěla -to točení 4 lidí,, zadala jsem si inzerát na kočku s pedagog nebo zdrav vzděláním, a čekala, mám dost nabíddek do foroty, kdyby náhodou, ale spíš bych se poptala v okolí Studénka je na dojíždění autem takže bys platila navíc benzin
Mám dvě kočky, co se střídaj obě dělaj na ranní a odpolední provoz, tak proto a Sára je miluje, teda Gabku asi víc, páč dělaj blbiny.Vzhledem k době hlídání a nenadálým situacím jsme byla nucena udělat holkám klíče od bytu...(aby se nemuseli stavovat den před hlídáním, kdy by vyzvedávali malou ze školky atd) a v pohodě, spolehlivé, když bopuchne plán ochotné a nemůžu si stěžovat, divný pocit, z toho že maj klíče zatím zůstává, nicméně, já mám zase ofocené jejich občanky a vím , kde pracují....ale jsou to kočky cca o 6 let mladší než jsem já a dovedou si s malou poradit, improvizovat ale taky na chvíli nahradit mě.

ivaanka
autor
20. kvě 2012

@lucenek Díky za odpověď. Mě ani nevadí, že bych zaplatila benzín, z Ovy je to kousek, jen bych chtěla opravdu někoho super, kdo ty dva zbojníky zvládne a budu moct odejít s klidným svědomím a nemyslet celou dobu na to, co se doma děje. A právě by se mi taky líbilo, kdyby to byla jedna nebo dvě paní, ať si kluci zvyknou a ona na ně. Nechtěla bys mi do IP poslat kontakt na ty tvoje slečny? Teda jestli si je nechceš hamounit pro sebe 🙂

@levandule_vanilkova To papalino se mi taky líbí, ale jak jsem psala, web krásný, ale nikdo neví, jaká je realita.

Já mám prostě o kluky strach, nikdy jsem nenechala ani psa v psím hotelu, jezdí s náma nebo je u kamarádky a teď mám někomu nechat děti. Ale cítím, že už by to bylo fakt občas potřeba, někam si vyrazit a užít si to.

lucenek
20. kvě 2012

@ivaanka klidně pošlu....ale moje ti nepošlu 😀 , ale jsou to vše Ostravačky a zda maj auto netuším......jsem na noční tak během dne zítra

joygiorgo
21. kvě 2012

@lucenek muzu se zeptat, kolik platis za hlidani?

ivaanka
autor
21. kvě 2012

@lucenek Tak budu ráda, když pošleš, díky 🙂

lucenek
22. kvě 2012

tak večer jdu na to pošlu tady IP
cena agentury 100-160Kč vyšší cena zejm nárazové hlídání , dlouhodobé a pravidelné cca se dá srazit na to kilčo

holky u mě chtěly a říkaly si od 50-120kč

dej si hranici kolik při max vytížení chůvy jsi schopna bez potíží zaplatit

předchozí chůva brala 80Kč , nyní mám holky za 60Kč
ale je to tím že mi chodí pravidelně a maj v průměru kolem 50hodin měsíčně celkem nahlídáno

esseny
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
esseny
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivaanka
autor
12. črc 2012

@esseny Dobry den, dekuji za nabidku,aktualni je to porad, jen bych Vas nerada zklamala, nebylo by to nejak pravidelne, spis opravdu obcas, kdyz si chceme s manzelem nekam zajit do kina, na veceri nebo vyrazit s kamaradama. Takze Vam nemuzu nabidnout zadny pravidelny prijem. Pokud by jste mela i presto zajem, napiste do IP email nebo telefon a ja se ozvu.

esseny
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kalimero11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
natka22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luckalo
2. pro 2012

@natka22 Dobrý den, chci se zeptat, zda je Váš inzerát stále aktuální?potřebuji hlídání pro 2letého syna v Ostravě. Děkuji předem za odpověď, Lucie

natka22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pavla2010
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lesys1
6. čer 2013

ahoj, psalo se tady o hlídání dětí v měnším kolektivu. to by mě zajímalo.kde v OV je ta paní co hlídá děti v menším kolektivu a má zahrádku??a za jakou cenu hlídá??poradí někdo??

vermit
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pavlafajfrova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pavlafajfrova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pavlafajfrova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sarah20
26. črc 2013

Dobrý den🙂 Četla jsem si vaše příspěvky a zaujaly mě. Hledáte spolehlivou chůvu pro vaše děti? Pokud ano, tak budu moc ráda když Vás zaujme moje nabídka. Jsem slečna a je mi 20let. Mám vystudovanou předškolní a mimoškolní pedagogiku. V září mě ještě čeká 2.kolo testu z matematiky, který mi v květnu bohužel nevyšel. Nicméně bydlím v Havířově. Mám řidický průkaz. ale co je hlavní miluju děti a práci s nimi. Mám spoustu praxe jak ze školky tak od sestry, která má 3 děti a každé z nich jsem vždy o velkých prázdninách nebo když potřebovala hlídala a starala jsem se o ně. Můžete se klidně u ní kontaktovat.
Pokud budete mít zájem a další otázky či informace o mě, tak mě prosím kontaktujte
Děkuji a přeji krásný den 🙂

ldemeterova
1. říj 2013

Dobrý den, potřebujete-li nebo nabízíte-li hlídání, zkuste naše nové stránky. Máme ambice udělat inzerci důvěryhodnější. Máme tu přehledně seřazené chůvy podle nejlepšího hodnocení. Každá slečna nebo paní nabízející hlídání může získat důvěru rodin poptávajících hlídání. Můžete zde inzerovat i na úklid, hlídání mazlíčků nebo doučování. Vyzkoušejte.

filipschramm
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikyta34
23. bře 2014

ahoj holky,mám fajn kontakt

nikyta34
Odpověď byla odstraněná
Zobraz