Holčička bude mít v lednu dva roky a hodně spinká

domcaviky
16. říj 2018

ahoj holky, chtela jsem se zeptat, mam holcicku, bude mit v lednu 2 roky... jak vam spinkaji stejne stare deti? ona spinka tak 11-12 hodin vecer a pak po obede tak 3-4 hodiny.. prijde mi to moc, cely odpoledne spinkat :/ kdyz ji vzbudim, samozřejmě je do vecera protivna... dekuju

domcaviky
autor
16. říj 2018

@domcaviky zapomnela jsem dodat, ze je hodne aktivni.. neposedi chvili a hodne baští 🙂

priefi
16. říj 2018

Je to hodne individualni, nas syn pres den nespi vubec, usne pred 19, vstava kolem po 6h a v mezicase se probudi nejcasteji kolem pulnoci a kolem 4 rano. Celou noc spal od miminka jen parkrat. Je to hold nespavec

olga_
16. říj 2018

@domcaviky Užívej si to. Syn spával podobně. Po třetím roce začal postupně bojkotovat spaní poo. Unavený byl, ale hlava si odpočinout nechtěla, prostě se tomu vědomě nechtěl poddat. Jakékoli uspávací pokusy se míjely účinkem. Odpadnul protivný v pět večer a spal do rána. Pak vydržel čím dál víc a teď ve čtyřech odpo nespí vůbec a vydrží tak do osmi, vstává kolem sedmé. A nebudila bych ji, prostě to potřebuje.

jarulilinka
16. říj 2018

Máme asi stejný prototyp 😀.
Taky jsem měla obavy, jestli je v pořádku, když tak moc spí, ale byla jsem MUDr. konejšena, že je to individuální potřeba. A musím dodat, že syn byl spavý i v bříšku. Na každé kontrole spal a nenechal se rozházet žádným šťoucháním.

kittyy17
16. říj 2018

Můj téměř dvouletý spí od 11:30 dvě až tři hodiny, a podle toho večer odpadne mezi osmou a devátou. Poslední dva týdny se v noci hodně budí, pohladim, dám dudu a spí dál...