Horečka z tepla, mají ji také vaše děti?

werumka
20. čer 2013

Zdravím a prosím o zkušenosti. Syn dostal v noci horečku (ale pouze hraniční - 38,2). Včera jsme byli chvíli venku, ale i doma je hodně velké horko a v noci taky. Pořád hodně pije. Mají vaše děti z horka taky teploty? Nurofen prakticky nepomohl (teplota slezlajen na 37,7). Jinak mu není vůbec nic. Jedeme zítra na dovolenou a odpoledne s ním skočím k doktorce, ale ráda bych přestala vyšilovat 😀

speedygon
20. čer 2013

Důležitý je velký příjem tekutin a ochlazování...třeba namočená pokrývka hlavy nebo by mohlo být třeba namočené a vyždímané tričko/tílko....pokud snese...dr s tím nic neudělá, léky nemá smysl dávat...

hojda
20. čer 2013

Malá mi taky teplotkuje, ale venku jsme nebyli, i když doma je vedro dost velké. Dr. nic nezjistila tak uvidíme, v sobotu dobrala léky na angínu, ty docela řádí, tak koukněte do krku.

milada2
20. čer 2013

@werumka Taky mame teplotu, v noci horecku, ted zvysenou. Jinak nic, jen je takovej plactivej. Rostou nam k tomu zuby. Chteli jsme odpoledne k vode, volala jsem mudre a pry at nechodime, ze tohle vedro uz je na mrnata moc a ze radi anginy...Ale ven pujdeme, doma je na padnuti

blahova_andrea
20. čer 2013

Já si taky myslím, že je důležité stále pít a ochlazovat. Já prcka třeba po obědě před spinkáním osprchla a za chvíli usnul, jak mu bylo fajn 😀 Jinak odpo mívá ve sprcháči vaničku s vlažnou vodou a tam se zchladí a je mu dobře. Léky bych zatím nedávala. Spíš bych fakt hlídala ten krk, ty angíny jsou potvory. Nevím jak a kam se chystáte na dovolenou, ale bacha na klimatizaci a samozřejmě i na to přehřátí. To je horší než nachlazení.