Hovínko na ručičkách a možná i v pusince. Co s tím?

mkeen
13. črc 2009

Ahoj, asi trosku zmatkuju, ale manžel přebalil malýho (5 měsíců) a když jsem si ho tak za 10min brala, koukám, že má něco na obličeji. Po zevrubné kontrole 🙂 jsem zjistila, ze od "toho" má zamazané i ručičky, jenž jsou samozřejmě v pusince pořád. Tak se teď děsím, že se mu to hovínko dostalo do pusinky, atd. Volala jsem pediatričce, ale už tam není, tak potřebuju poradit, co s tím. Přece s ním nepojedu do nemocnice s tím, že MOŽNA...

sisstin
13. črc 2009

mkeen: neboj, není první ani poslední 😉 nic se mu nestane 😉

beruska2x
13. črc 2009

taky bych z otho nic nedelala, kdyby snedl venku psi tak bych se bala, ale kdyz je jeho tak snedl jen 2x to same no... 😀 😀 😀

amallie
13. črc 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobrej fór 😀 😀 😀 😀

mkeen
autor
13. črc 2009

No, trosku jsem se uklidnila, ikdyz ho porad pozoruju 😀 Chudak dite 😀 😀 😀
Clovek je pekne zblblej - rikam si, ze vsechno sterilizuju, aby tam naaahodou nebyla nejaka bakterie a pak potencionalne hov.. 🙂 To je bakterii pohromade tolik, ze nevim, jak by to mohl takhle malej kluk zvladnout... ☹

dont_speak
13. črc 2009

maximálně to projde podruhé stejnou cestou 😉 😀

jitrulka
13. črc 2009

hele, je to sice nechutný ale je to "jeho", takže mu to neublíží. Já malou našla se psím hovínkem v ruce a to je horší. Naštěstí jej do pusy nedala ale taky mě to vyděsilo pěkně. Nám se to stalo taky, chvilku jsem na malou nekoukala a když ke mě přilezla měla něco tmavého u pusinky. Tak jsem jí to jako všechno z tváře setřela a olízla jsem to. Ta chuť byla divná a když jsem se rozhlédla, tak jsem spatřila rozbylenou plínku. 😝 No je to nechutný, ale tohle mu jistě neublíží. Spousta dětí se "s tím" setkává z blízka 🙂

ferinka
13. črc 2009

manžel to dělal jako malý pravidelně a je mu momentálně 30... 😀 😀 😀

lisounek
13. črc 2009

jooo mala taky uz bobek ochutnala vyndala ho z nocniku, rozkousla a pak zahodila asi ji nejeloo... 😀 ale tak umyla jsem ji a tim to haslo...a historka k pobaveni tot vse...vic bych to asi neresila... 😉

mavanka
13. črc 2009

Feri 😀

mkeen: Taky bych to neřešila, i když myslim, že když se to stane, přemýšlí nad tím chvíli každá mamka... ale říká se, že trocha "cikánskejch" bacilů neuškodí, spíš naopak... prostě nemůže být všechno sterilní, pak by z něj byla skleníková květinka a každý bacil by se ho naopak chytl...navíc už to neni úplně malý mimčo, takže to zkus vzít jako seznamování s okolním světem 🙂

jeudi
13. črc 2009

kazde ditko to jednou ochutna neboj se nic 😉

mousunek
13. črc 2009

mkeen - zatrim neznam ditko kteremu by se alespon jednou nepovedlo dostat se na pokadenou plenu. my s brachou jsme to delali taky, bud rada ze nemas cerstve vymalovano a nepatla ti to po zdi jak jsme to udelali s bratrem 😀 😀 😀 😀

amallie
13. črc 2009

vždyť je to snad jeho hovno proboha 😀

astrane
13. črc 2009

nic se mu nestane,neboj...no tatínek ho prostě neuhlídal,no... 😀 Však on už si dá na malýho příště pozor.... 😀
Nemůže mít všechno pořád sterilní.... 😉 😀

petipacka
14. črc 2009

mkeen, neboj, nic se neděje, já když jsem měla rok, taky jsem prý rozbalovala a omatlala všechny šprušle na postýlce, včetně ochutnávání 😀 a žiju 😀 !

mkeen
autor
14. črc 2009

Diky moc 😀 Prestala jsem to resit a prckovi opravdu nic neni.
Proste jsem klasickou ukazkou prvorodicky zblbly vsema informacema z knizek, casopisu a Internetu, kde nectete nic jineho nez sterilizovat, sterilizovat a sterilizovat. Do toho jeste myt si ruce, zejmena po toalete... Ma bujna fantazie mi predstavila scenar jak z hororu 😀 😀 😀 Docela by me zajimalo, jestli to, co tady probehlo diskuzi - totiz to, ze je to jeho vlastni houvno 😝 ho vlastne ochrani..?
A jeste jedna pointa - jsem rada, ze jsem zalozila tuhle diskusi - alespon ted vim, kolik z vas (a vasich rodinnych prislusniku) melo cest take ochutnat 😀 Mnam, mnam 😀 😀 😀
Jeste jednou diky moc...

gedgitka.a
14. črc 2009

mkeen: ahojky no musím jen napsat HIHIHI a podělit se o to co kdysy řekla má matka mě a starší ségře, když byla má matka se svou ségrou a svejma prckama na plovárně a daly je kočárkama k sobě obě holky se prý pokakaly a na kšírách se natahovaly navzájem do kočárků byli prý od hovínek obě jen maminy nezjistily, která od kterýho bylo jim něco přes ke třičtvrtě roku k doktorům nešly a holky jsou ok jen se to u nás v rodině občas proneslo pro zasmání jedinej kdo se nesmál byla má ségra se sestřenkou 😀 😀 😀

soanpe
14. črc 2009

mkeen
můj bratranec mějako mimino tak miloval, že baštil moje hovínka 😀 😝 😝 😝 😝
no a ted je zdatný otec 2 holčiček 😉

jinak já zakázala celé rodině, aby mi kupovali "chytré knížky, abych po noch nezblbla 😀 řídím se intuicí a citem 😉 😎

mkeen
autor
14. črc 2009

gedgitka.a - tyhle historky jsou nejlepsi - kategorie "svatebni hostina", kdy se podnapily otec nevesty pusti do vypraveni o tom, jaka byla jeho krasna dceruska priserny prase :O)) Ja osobne si tyto historky schovam na navstevu prvni pritelkyne meho syna :O)))
soanpe - blahopreji k opravdu milujicimu bratranci 😀
No, je fakt, ze s intuici a citem to bylo vsechno dobry az do momentu, kdy milacek olizoval houvno :O)))

gedgitka.a
14. črc 2009

mkeen: jojo 😀 😀