Hraní si s dětmi a věnování se jim

stelzigova.b
7. bře 2014

S mou dcerou je to těžší,vše ji baví chvilku nebo u toho dělá kraviny....když k tomu přidám to že nás s přítelem nebaví si s dětmi hrát a párkrát se přemůžeme a ona pak takhle tak to nikdy dlouho nevydržíme a jsem z toho smutná 😒 dost jsme i jeden čas řešili starosti a na malou nebyl témeř čas co se týkalo věnování se jí ve smyslu hraní si s ní a blbnutí.Štve mě jak čas hrozně letí člověk má pak strach aby stačil vše dohnat a napravit ☹ naší blbostí jsme se s ní připravili o hezké chvilky a zážitky..na druhé straně jsme dříve i dosti jezdívali na výlety celé dny měla zábavu..i tady když je hezky tak býváme hodně na čerstvém vzduchu a tam se vyblbne..jak je doma...málokdy si dovede sama hrát ,leze nám po hlavě a huláká a mě už docházejí nápady co mám pro ní pořád vymýšlet...chodíme i do cukrárny a tak i mezi děti..ale jsou dny kdy je fakt těžké ji zabavit

silviehadasova
7. bře 2014

@stelzigova.b Ahojky haleť já jsem na hraní s dětma taky nikdy nebyla ale měla jsem tu výhodu že si převážně hráli sami spolu. A jinak nic si z toho nedělej že tu byl někdo na Tebe ošklivý..to je internet a ten bývá zlý dávej si příště pozor co kam píšeš ale nenapsala jsi zde nic za co by tě měl někdo odsuzovat či nějak špinit 😉

stelzigova.b
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
megy
7. bře 2014

máme to samé, vzlášť, když teď máme měsíčního druhého špunta. Já si nikdy zvlášť sama nehrála a manžel býval vždy tichý, nemluvný a nic moc hravý, spíš intelektuální typ - jako kluk chodil na ryby, takže flegmatik. Já se starším bojuju doma - u ničeho nevydrží, jen s kopáním do míče, ale to já fyzicky nezvládám , protože jsem po císaři a mám problémy :-/ takže jsem vděčná za pohádky a přijdu si taky jako krkavčí matka, ale jezdíme ven, taky teď plánuju pokaždé víkend pryč, jedeme aspoň k bratránkům. jde vidět, že starší potřebuje kolem sebe děti jeho věku, vyloženě vidím jeho reakce, jak chce být s nima, jenže já se dvěma ven do hracího koutku bych nezvládla, přeci jen, ještě neumí odhadnout spoustu věcí - průlezky, skluzavky, houpačky atd. myslím, že jakmile mladší trošku vyroste, tak to bude lepší 🙂 nezoufej, prostě to tak máte a já taky.Občas to vadí mě samotné, ale neumím si prostě hrát, no

benjik
7. bře 2014

@stelzigova.b a ty myslíš,že všechny děti si vydrží hrát bůhví jak dlouho v kuse? Ani moje ne,činnosti střídají po pár minutách.A takových dětí je většina.Vždyt ještě v první třídě učitelky učivo střídají po několika minutách,aby děti vůbec vydržely.Právě,že se jí snažíš něco pořád vymýšlet,nech jí občas nudit se-ono jí to donutí se sama po čase zabavit.A pokud radši lítá venku-no nebyly jsme stejní jako děti?