Hustá stolice u plně kojeného 2měsíčního miminka

ajurka
9. kvě 2014

Ahoj chtela bych se zeptat zda je normalni, ze plne kojene miminko ma hustou kasovitou stolici, kterou nedokaze vytlacit sam... musim pomahat rourkou... drive ji mel skoto az vodnatou

betelgeuzz
9. kvě 2014

@ajurka obě holky měly tak po měsíci dvou hustou stolici, podle mě to bylo i z toho, že nekakaly denně, ale po několika dnech, rekord byl snad 14 dní. Od začátku jsem se snažila o BKM a dávala je nad nočník v klubíčku a to jim pomáhalo v kakání, hlavně, když jsem zatnula břišní svaly, tak ony začly tlačit taky. Pomáhá to i na prdíky a díky tomu ani netrpěly na opruzeniny.

lv
9. kvě 2014

Vim, ze jsi tu stolici už probírala, takže obecné rady ty i miminko probiotika už mas..třeba mu vadí něco z tvé stravy, zkus vyloučit mlecne výrobky..ta rourka, no musí se to teprve naučit, ale snaz se ji používat co nejmíň.

ajurka
autor
10. kvě 2014

@lv my meli hylak
ale prestala sem davat kluk se mi po nem osypal... takze mu davam pouze infacol

ajurka
autor
10. kvě 2014

@lv bude stacit kdyz ten hylak budu brat jen ja

lv
10. kvě 2014

Když nevyhovuje Hylak, tak dej jiný třeba Lactobacilky Swiss, nasadila bych to oběma, jen to prospeje.

ajurka
autor
10. kvě 2014

@lv jedna kapsle jednou denne? Mam odsttikat MM a ono se to rozpusti?

lv
10. kvě 2014

@ajurka jo, to se v mlicku rozpustí.

kvakuska
10. kvě 2014

@ajurka nebereš třeba železo? moje malá měěla zácpu z toho, že já jsem brala železo (jak mi přikázali po odběrech v porodnici) ... když jsem ho vysadila, stolice se upravila 🙂

ajurka
autor
10. kvě 2014

@kvakuska ne ne nic neberu.. pořád jí měl až vodnatou.. a z ničeho nic jí má hustou ... brečí mi protože ho bolí bříško.. my i dost trpíme na prdíky 😒

ajurka
autor
10. kvě 2014

@lv můžu já hylak on swiss